سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mehran.m2

کاربر سایت
Nov 23, 2015
1
عدم خواندن دیسک

سلام و خسته نباشید به همه دوستان ، یه مشکل با ایکس باکسم دارم اونم اینه که دستگام دیگه هیچ بازی رو نمیخونه یعنی وقتی دیسک میزارم به جای اینکه reading بیاره باز مینویسه open try که وقتی کلیک میکنم دیسک میاد بیرون ، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:(:-s

ciitynight

کاربر سایت
May 8, 2015
2
سلام دوستتان. دستگاه من چند ماه پیش هیچ بازی و اجرا نمیکرد و ارور میداد که دیسک و خارج کنید. بردمش توپ خونه گفت لنزت سوخته 80 عوض میکنم. برد باز کرد اومد گفت بردتم سوخته که خلاصه با تعویض برد و لنز و جیتگ کردن 160 مارو پیاده کرد. همونجا یه بازی تست کردم جواب داد. اوردم خونه هیچکدوم از بازی های قبلیمو باز نمیکنه. بازی جدید هم گرفتم بعضی هارو اجرا میکنه بعضی هارو نه. و هیچ بازی و موفق نشدم توی دستگاه instal کنم. تو یه درصدی مثلا 20-30- نهایتا 50 درصد ارور میداد که دیسک کثیف است و این چیزا. ممنون میشم که راهنمایی کنید.

و مشکل دیگه ای هم که بعد از تعمیر دستگاه بوجود اومده اینه که یکی از دسته هارو بعد از چند ثانیه قطع میکنه و میگه نمیتونه شناسایی کنه و بعد 1 دقیقه دوباره وصل میشه و دوباره همین داستان تکرار میشه. ممنون میشم زود کمکم کنید.

کسی نیست جوابی بده. من شدیدا گیر کردم. هم این مشکلات دارم هم هرکاری میکنم نمیتونم xexmenu نصب کنم

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
دوستان کنسول من یهو وسط بازی هنگ میکنه بازی ها رو هم نصب میکنم مشکل از چیه؟

سلام مهدی جان اگه همه گیمهات که نصب میکنی مشکل دارن .یه نمونشو بدون نصب اجرا کن .ممکنه برنر نباشه چون اگه 97 باشه نصب کنی و... دیتا دیسک خراب باشه و....... احتمال دوم از هرد ویر دستگاهت.کنسولت چیه؟ اگه سیستم خنک کننده چیپست ها کار نکنه اینطوری میشه مخصوصا اگه کنسول های ریفر باشن

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
دوستای گل سلام.من یک هفته هست که یه دستگاه اسلیم 4گیگ خریدم دسته دوم.الان چنتا بازی براش خریدم اکثر اونها رو اجرا میکنه ولی یک سری بازی ها مثل gears of war jugment رو ارور دیسک را پاک کنید رو میده میشه راهنمایی کنین که الان دستگاه خرابه یا دیسک مشکل داره.ممنون میشم

hddvb

کاربر سایت
Jan 9, 2016
5
با سلام
خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
من میخواستم کنسول رو ابدیت کنم
اخرین ابدیت رو از این لینک گرفتم http://www.xbox.com/system-update-usb
به یو اس بی منتثل کردم و طبق اموزش ها دستگاه رو ریسیت میکنم تا پیغام ابدیت ظاهر بشه و دکمه yesرو میزنم
اما همین که میخواد شروع به ابدیت کنه این خطا ظاهر میشه
40a3 - 4451 - 1601 - 0300 - c800 - 0036
هر کار دیگری هم که فکر کنید انجام دادم از اینکه یو اس بی فرمتش fat32 باشه یا تنها خود فایل اصلی تو فلش باشه
اخر میرسم به این خطا لطفا راهنمایی کنید
ضمنا در قسمت سیستم اینفو این ورژن رو زده: bk:2.0.1888.0

w.n_yaphets

کاربر سایت
Feb 23, 2016
1
سلام خسته نباشید
آقا من ایکس باکس صفر خریدم بعد چند ساعت اول آخر بازی کردم یعنی 24 ساعت هم نمیشه کل تایمی که بازی کردم
اول ها که اگه بازی رو مستقیما اجرا می کردی خش خش میکرد هنگ می کرد و باید ریستارت می کردم کنسول رو بعد کلی کلنجار فهمیدم که اگه برم از قسمت games بازی رو اجرا کنم و دیسک رو بعد از اینکه خود دستگاه از من میخاد داخل دستگاه بزارم مشکل حل میشه
به هر حال اون مشکل حل شد بعد من امروز بعد دوباره روشن کردم کنسول رو وارد بازی GTA V شدم و شروع کردم به بازی چند ثانیه نگذشته بود که هنگ کرد صفحه سیاه شد و گفت که بازی رو نمیتونه اجرا کنه و باید دوباره دانلود کنی...
منم گفتم برو بابا اومدم تو منو ها و رفتم که دوباره بازی رو اجرا کنم ولی دیدم که هیچکدوم از بازی های من اونجا نیستن نه REad dead redemption و نه GTA V گفتم شاید ریستارت کنم فیکس شه ولی نه ریستارت کردم دیگه کلا بالا نمیاد تو صفحه اول که مینویسه XBOX 360 گیر میکنه و بالا نمیاد هی هم صدای خش خش خش میده
آیا امکان داره که به من ایکس باکس دست دوم داده باشن ؟
یا کلا شانس .... منه ؟
خو این دستگاه رو هم چیکار کنم ؟
با تشکر

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
سلام
آقا یه سوال داشتم کنسول 360 من وقتی دکمه EJACT و میزنم که سی دی بازی و بزارم توش بعضی وقتا گیر میکنه وا نمیشه باید چیکار کنم؟ کجا ببرم تعمییر هزینش چقدر میشه؟

jkgtfrgvb

کاربر سایت
Mar 7, 2016
9
سلام دوستان
من حدود چهار سال پیش یه اسلیم خریدم اول ها زیاد بازی می کردم اما الان بعد از یک سالی که گوشه خونه خاک میخورد اومدم روشنش کردم 95 درصد بازی ها رو نمیاره
یه بار میگه دیسک ناشناخته یه بار میگه کثیفه و ... اما بعضی ها رو میاره
به نظرتون چه مشکلی داره و چه جوری درست میشه؟

belad

کاربر سایت
Jul 21, 2015
7
با سلام. دوستان یه ایکس باکس اسلیم 360 دارم که به هیچ عنوان روشن نمیشه و از پهلو که به داخل ایکس باکس نگاه میکنم چراغ ریز کول رانر هم روشن نمیشه . اداپتر هم سالم.برد دستگاه ترینیتی هستش و کول رانر هم ماتریکس هستش . به کمک نیاز دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

supervox

کاربر سایت
Aug 28, 2008
21
سلام
وقتتون بخیر
من بازی فیفا 16 رو گرفتم متاسفانه تو دستگاه میزارم پیغام آپدیت میده بعد از اینکه آپدیت میکنم باز دستگاه ریستارت میشه ولی نمیره تو بازی و پیغام آپدیت دوباره میاد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنو میشم در ضمن دستگاهمم جی تگ شده هست
آیا با usb داشبوردمو آپدیت کنم مشکلی پیش میاد درست میشه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام اساتید و دوستان محترم من کنسول 360 اسلیم 4 گیگ لنز عوض کردم . ولی همچنان همینطور هست دیسک تا میاد لود شه سریع میزنه open try . میزنه .عجیبه برام این 6 تا پشت هم اوکی کردم .ولی این که سالمتره این بازی هارو در میاره.درایو لایتون .سال 2012 . کمکی کنید . تشکر.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام اساتید و دوستان محترم من کنسول 360 اسلیم 4 گیگ لنز عوض کردم . ولی همچنان همینطور هست دیسک تا میاد لود شه سریع میزنه open try . میزنه .عجیبه برام این 6 تا پشت هم اوکی کردم .ولی این که سالمتره این بازی هارو در میاره.درایو لایتون .سال 2012 . کمکی کنید . تشکر.
دوست من.
چند بار دستگاه را خاموش و روشن کنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه.
اگر حل نشد dvdkey دستگاه پریده
یا ممکنه دستگاه به آپدیت lt نیاز داشته باشه.

سلام
وقتتون بخیر
من بازی فیفا 16 رو گرفتم متاسفانه تو دستگاه میزارم پیغام آپدیت میده بعد از اینکه آپدیت میکنم باز دستگاه ریستارت میشه ولی نمیره تو بازی و پیغام آپدیت دوباره میاد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنو میشم در ضمن دستگاهمم جی تگ شده هست
آیا با usb داشبوردمو آپدیت کنم مشکلی پیش میاد درست میشه؟
دستگاه ها jtag باید dashlauch رو آپدیت کنید که باید ناند دستگاه خوانده شود و سپس با cpukey جدید فایل آپدیت بسازید.

با سلام. دوستان یه ایکس باکس اسلیم 360 دارم که به هیچ عنوان روشن نمیشه و از پهلو که به داخل ایکس باکس نگاه میکنم چراغ ریز کول رانر هم روشن نمیشه . اداپتر هم سالم.برد دستگاه ترینیتی هستش و کول رانر هم ماتریکس هستش . به کمک نیاز دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
احتمال زیاد داره ولی با توجه با توضیحات تشخیص من این است که کول رانر شما سوخته و باید عوض بشه.

دس
سلام دوستان
من حدود چهار سال پیش یه اسلیم خریدم اول ها زیاد بازی می کردم اما الان بعد از یک سالی که گوشه خونه خاک میخورد اومدم روشنش کردم 95 درصد بازی ها رو نمیاره
یه بار میگه دیسک ناشناخته یه بار میگه کثیفه و ... اما بعضی ها رو میاره
به نظرتون چه مشکلی داره و چه جوری درست میشه؟
دشتگاه شما به آپدیت سخت افزاری یا lt نیاز داره

سلام
آقا یه سوال داشتم کنسول 360 من وقتی دکمه EJACT و میزنم که سی دی بازی و بزارم توش بعضی وقتا گیر میکنه وا نمیشه باید چیکار کنم؟ کجا ببرم تعمییر هزینش چقدر میشه؟
تسمه درایو باید عوض بشه حدود 10 الی 15 تومن

سلام خسته نباشید
آقا من ایکس باکس صفر خریدم بعد چند ساعت اول آخر بازی کردم یعنی 24 ساعت هم نمیشه کل تایمی که بازی کردم
اول ها که اگه بازی رو مستقیما اجرا می کردی خش خش میکرد هنگ می کرد و باید ریستارت می کردم کنسول رو بعد کلی کلنجار فهمیدم که اگه برم از قسمت games بازی رو اجرا کنم و دیسک رو بعد از اینکه خود دستگاه از من میخاد داخل دستگاه بزارم مشکل حل میشه
به هر حال اون مشکل حل شد بعد من امروز بعد دوباره روشن کردم کنسول رو وارد بازی GTA V شدم و شروع کردم به بازی چند ثانیه نگذشته بود که هنگ کرد صفحه سیاه شد و گفت که بازی رو نمیتونه اجرا کنه و باید دوباره دانلود کنی...
منم گفتم برو بابا اومدم تو منو ها و رفتم که دوباره بازی رو اجرا کنم ولی دیدم که هیچکدوم از بازی های من اونجا نیستن نه REad dead redemption و نه GTA V گفتم شاید ریستارت کنم فیکس شه ولی نه ریستارت کردم دیگه کلا بالا نمیاد تو صفحه اول که مینویسه XBOX 360 گیر میکنه و بالا نمیاد هی هم صدای خش خش خش میده
آیا امکان داره که به من ایکس باکس دست دوم داده باشن ؟
یا کلا شانس .... منه ؟
خو این دستگاه رو هم چیکار کنم ؟
با تشکر
دستگاه شما 2 تا حالت داره یا نادرست jtag شده
یا مشکل gpu داره

گزینه 2 احتمال بیشتره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: babakgol and Ram1n

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر