امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من با این soma اصلا حال نکردم به نظرم حوصله زیادی بازی می خواد با این حال متاش عالیه اما فکر کنم قشر خاصی می طلبه
تا آخرش که بری دیوانت می کنه بازی
بی نظیره. معرکست پسر
1-2 ساعت اولش یه کم کند هست ولی خودشو بعد از 2 ساعت بهت نشون میده.
بازیش کن حتما. یکی از بهترین بازی هاست

• Like
Reactions: kamyy

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
میخوام تو این چند روز تعطیلی عید یه بازی خوب رو تموم کنم. !!! بین چند تا بازی موندم...میخواستم از دوستانی که این عناوین رو تجربه کردن خواهش کنم راهنمایی کنن!
1- dragons dogma
2 - dark souls 2
3- fallout 4
4- xcom 2
5 - assassins creed syndicate
تجربه ای از سری fallout ندارم (ولی با skyrim نتونستم رابطه برقرار کنم). dark souls 1 رو به سختی تموم کردم چون اصلا rpg باز نیستم ولی بی نهایت لذت بردم. dragons dogma رو هم خیلی دوست دارم اما میدونم سطحش از بقیه یکم پایینتره.
ببخشید اگر جای سوال اینجا نبود!!!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
میخوام تو این چند روز تعطیلی عید یه بازی خوب رو تموم کنم. !!! بین چند تا بازی موندم...میخواستم از دوستانی که این عناوین رو تجربه کردن خواهش کنم راهنمایی کنن!
1- dragons dogma
2 - dark souls 2
3- fallout 4
4- xcom 2
5 - assassins creed syndicate
تجربه ای از سری fallout ندارم (ولی با skyrim نتونستم رابطه برقرار کنم). dark souls 1 رو به سختی تموم کردم چون اصلا rpg باز نیستم ولی بی نهایت لذت بردم. dragons dogma رو هم خیلی دوست دارم اما میدونم سطحش از بقیه یکم پایینتره.
ببخشید اگر جای سوال اینجا نبود!!!

بهتر هست سوالتون رو اینجا مطرح کنید

http://forum.bazicenter.com/threads/99510/

دوستان هم اگه کسی میخواد پاسخ بده توی همین تاپیک پاسخ ایشون رو ارسال کنید. سپاس

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
South Park : Stick of Truth

250px-SouthParkTheStickOfTruth.jpg

شروع بازی : 29 اسفند 1394
پایان بازی : 4 فروردین 1395

نکات مثبت : گرافیک زیبا و شاد، صداگذاری عالی شخصی، گیم پلی تازه و نو برای سبک Role Playing، مفرح و خنده دار که تا کنون چنین طنز سیاهی در دنیای بازی ندیدم!

نکات منفی : هوش مصنوعی NPC، سیستم آپدیت بازی خیلی ساده و ابتدایی است، کوتاهی بازی!

SCORE : 8.5

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این کوتاهی بازی هم داستانی شده هر بازی ای بازی می کنید می گید کوتاهه حتی rise of the tomb raider هم شنیدم گفتن کوتاهه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
PP_LG_fin_SIMPLE_050912_4x3.png

Injustice = 8.0 / 10

درود.
3 سال سمت این بازی نرفتم تا اینکه تو این 2 روز تعطیلی رفتم سراغش و بخش داستانی بازی رو تموم کردم.
خب بازی خیلی خوب بود، هر چند از مورتال کامبت یه مقدار ضعیف تر بود و خشونت کمتری داشت (بخاطر شخصیت های DC)، اما گیم پلی بازی خیلی مفرح و جالب بود.
بخش اعظمی از گیم پلی Mortal Kombat X هم از این بازی برداشت شده.
استفاده خیلی خوبی از محیط های بازی شده، و برخی از اشیا تو محیط قابل پرت شدن به حریف هست.
شخصیت های بسیار خوب و بیاد ماندنی از دنیای DC تو این بازی هستن مثل بتمن، سوپرمن، واندر ومن، کت ومن
حضور اسکورپیون هم به عنوان کاراکتر مهمان نکته مثبت دیگه بازی هست.

خوب:
1. حضور شخصیت های بیاد ماندنی دنیای DC
2. محیط های تخریب پذیر و استفاده از اشیا موجود در زمین مبارزه
3. بخش داستانی خوب

بد:
1. افت فریم عجیب و غریب
2. نداشتن فتالیتی و تمام کننده مناسب

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and MK_COD

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
DR1.jpg

Danganronpa: Trigger Happy Havoc: 9.5/10
خیلی وقت هست می خوام این عنوان رو بازی کنم، چندین بار تا مرز سفارش از اون ور آب برای PSV پیش رفتم اما خوب هر دفعه یک مشکلی پیش اومد
در نهایت این بازی تقریبا 1 ماه هست برای PC ریلیز شده و من بالاخره فرصت کردم این عنوان رو تجربه کنم
در یک کلام، عالی.........
Spike Chunsoft کلا توی این سبک مهارت داره و باید دست از ساخت بازی های سبک دیگه برداره، اکثرا همشون Fail در میان

در کل بی صبرانه منتظر پورت نسخه دوم برای PC، و ریلیز نسخه سوم هستم، Zero Escape جدید هم این استادیو در حال ساخت داره و پورت نسخه PC اشم تایید شدست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD and raya2

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Quantum Break

i68d_1.jpg

بازی ، یک تجربه ناب و بسیار خاص رو به بازیکن ارائه میده ، همه چیز در بازی در بالاترین سطح کیفی قرار داره ، گیم پلی بازی روان و نرم و سیستم تیراندازی و کمبت بازی همچنین درگیری ها رو جذاب تر کرده ، استفاده از سیستم های مختلف زمانی که در اختیار شخصیت بازی هست هنگام درگیری به لذت بازی اضافه میکنه ، تمامی قابلیت ها بازیکن رو مجاب به استفاده ازشون میکنه به طوری نیست که کسی عادت فقط به یه قابلیت بکنه و بقیه رو نخواد آپگرید بکنه ، سیستم آپگرید قابلیت ها جذابه و باعث کشش بازیکن به پیدا کردن منابع زمانی مورد استفاده برای آپگرید هست، جا داشت در مراحل بازی کمی درگیری ها و صحنه های اکشن درون گیم بیشتر باشه ، اما مقدار حال حاضر بازهم به نظر من کافی هست. گرافیک بازی حرفی برای گفتن نمیذاره بخش های گرافیک هنری و تکنیکی هر کدوم زیبایی های خاص خودشون رو دارن ، اتمسفر بازی هم یکسان نیست و در هر لوکیشن بازی حال و هوای تازه ای رو به بازیکن ارائه میده، تمامی آبجکت های موجود داینامیک و مطیع قوانین فیریک هستند که باعث حس خوب واقع گرایانه میشه ، حتی بدن های فریز شده معلق در زمان نیز قابل حرکت ـند. صداگذاری و طراحی چهره ها به نحو احسن و بدون هیچ اشکال بوده که نشون میده رمدی از بازیگران معروف و کاربلد و همچنین تماشاگر پسند استفاده کرده ، موسیقی بازی زیبا و دلنشین ـه اما میتونست بهتر باشه ، بازیکن رو مجبور به دانلود ساندترک ها نمیکنه ، سیستم زیرنویس بازی به نظر مشکلاتی داره ، در مواردی که مثلا کاست یا تلویزیون در حال پخش هست هیچ زیرنویسی وجود نداره و حتی در مواردی در مکالمات اصلی زیرنویس ناهماهنگ با صداگذاری هست. لایواکشن ها و انتخاب ها نیز زیبا و تاثیر گذارند و جالب تر از همه گفتن اینکه پس از انتخاب یک تصمیم نشون میده که گیمر های سراسری که بازی رو انجام دادند چند درصدشون با شما هم فکر بودند، سریال های بازی که اپیزودیک هست همچنین فوق العاده با کیفیت بودند ، در رایطه با پرفورمنس و بهینه سازی صحبتی نمیکنم. انتهای بازی دقیق مشخص نمیکنه که شاید نسخه دیگری از این IP خواهیم داشت یا خیر اما خیلی هم شفاف نیست ، یک اتمام دقیق در هاله ای گنگ. بازی در حالی که بخوایم موارد زیادی رو کشف و پیدا کنیم زیبا و سرگرم کننده هست اما اگر بخوایم سریع تمومش کنیم شاید چیزی درحدود پلی تایم بازی The Order 1886 باشه ، بنده که 91% بازی رو به اتمام رسوندم تنها چند آبجکت رو شاید حین گیم پلی جا گذاشته باشه حدود 12-13 ساعت بدون لایواکشن ها من رو سرگرم کرد.

نمره کلی به بازی : 9.5/10

Past was set, Future... isn't

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
street fighter v :7/10 بازی ناقصه و افکتاشم در برابر کیلر اینسکته سطح پایین تره.
killer instinct season 3 :9/10 گرافیک خفن برا یک فایتینگ اولد اسکول.
quantum break :6/10: بجزگرافیک بالا چیزشو نپسندیدم

• Like
Reactions: raya2

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Left4Dead_Windows_cover.jpg

Left 4 Dead = 8.5 / 10

درود
بعد از مدت ها بازی رو انجام دادم و یه بازی فوق العاده و جذاب برای عاشقای بازی های شوتر چند نفره هست
در قیاس با نسخه دوم بازی، Left 4 Dead 2 بهتر هست

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
2916116-quantum-break-box-shot-jpg.jpg

Quantum Break: 7/10
پورت PC افتضاح!!!
بازی کوتاه بود
تنوع گیم پلی توش نبود
به نظر من شخصیت پردازی حتی نزدیک به مکس پین هم نبود، کارکتر ها خیلی مصنوعی بودن به نظرم
Live Action ها هم فکر می کنم فقط هزینه زیادی روی دست Remedy گذاشته

در کل بازی پتانسیل خوبی داشت که ازش به درستی استفاده نشد

من چون کلا این سبک ها رو بازی نمی کنم به همین چند جمله کوتاه و کلیشه ای بسنده می کنم :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Quantum_Break_cover.jpg

این همه تاخیر و تبلیغ واسه چی بود؟
گیمپلی: گُلابی.
پورت: فاجعه بار.
داستان: در حد فیلم های درجه 3 هالیوودی یا حتی بالیوودی.
گرافیک شاخ! بهترین موشن کپچر های قرن و حتی بهترین بازی ساخته شده ، طبیعی ترین انیمشن های صورت ( البته آنچارتد 4 با خاک یکسانش خواهد کر!).
باس فایت: [-( کیدینگ می؟!
موسیقی: ای بدک نبود ...

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Dark souls 3
اولین بازی PCبوده که پیشخرید کردم و فوری کرک شد!
این بازی نیازی به توضیحات نداره نمره کمتر از 10بدم در حقش نامردی کردم
فقط باید دست کسی رو که آرمور های این بازی رو طراحی کرده بوسید محیط های بازی و کوه ها و مناطق دوری که باعث میشه مدتی رو بهش خیره بشید و نخواید که از اونجا بیرون بیاید
با اینکه 5بار تمومش کردم اما هنوز حس تازگی برام داره انگار هیچوقت بازیش نکردم
نمره:10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر