تاپيك هواداران بازي COMPANY OF HEROES

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
واقعا جاي تاسف داره كه چنين تاپيكي با اين عنوان وجود نداشته ان هم براي شاهكاري به اسم company of heroes به جرات ميتوان گفت كه اين بازي تعريف جديدي براي بازي هاي استراتژيك بوجود اورد چه از لحاظ گيم پلي چه از لحاظ گرافيك و صدا اميدوارم طرفدارهاي اين توي اين سايت كم نباشه تا بتونيم در مورد اين شاهكار بحث و گفتگو كنيم

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خب اول من شروع ميكنم من خودم هميشه نيروهاي امريكايي رو انتخاب ميكنم بعلاوه برخي اوقات نيروهاي بريتانيايي كلا متفقين از سربازهاي كارامدي بر خوردار هستند كه ميتوانند در ان واحد هم نيروهاي زرهي دشمن رو نابود كنند هم ميتونند به جاي pioneer ها نقاط كپچر شده رو مقاوم سازي كنند به همين خاطر دشمنو راحتر ميشه زمين گير كرد

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
منم خودم همیشه آمریکارو بر میدارم , انگلیسیاش خیلی بهم نچسبید :biggrin1:
ولی نیروهای آلمانی قویترن و هم مکانیزه تر اما کارایشون پایینه

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
انگليسش فقط به خاطر اين خوبه كه ميتونن سنگر بكنن واقعا از لحاظ تدافعي عاليه
المان هم يه خوبي كه داره اينه اگه دو سه تا تانك بسازي و تا پايگاه حريف تخته گاز بري كار طرف تمومه

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
آره واقعا سنگرها و تجهیزات انگلیسی ها برای دفاع عالیه
ولی تانکهای آلمانها اینطورهام قوی نیس من خودم یه دفه جلوی قطاری از تانکاشون مقاومت کردم و بعد حمله زدم :biggrin1:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
چرا اين تاپيك خوابيده يعني واقعا كسي نيست اين بازيو انجام بده ؟ منو باش فكر ميكردم اين بازي بي نظير خيلي طرفدار داره:(

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
سلام
من واقعا عاشق این بازی هستم و نسخه 1 رو حدود5 بار تموم کردم و 2 رو هم حدود 3 دفعه و البته این بازی قشنگیش به انجام دادن مراحل بازی و single بازی نیست بلکه به multiplayer بازی کردنش هست تازه اونجا هست که قدرت استراتژی در این بازی معلوم میشه، چون یک جنگ باخته رو میشه به برد شیرین تبدیل کرد، البته بازی دارای اشکالاتی هست که با patch هایی که براش اومده رفع شده(بنده فقط نسخه 1 رو بصورت multiplayer بازی کردم ).
اگر پایه هستین من در مورد نسخه شماره 1 بازی، استراتژی هاش و نوع کار با گروه های مختلف در بازی بگم، البته این ها فقط تجربیات بنده هستش که در بازی با دیگران کسب کردم و بسیار به دردم خورد.

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
گرافیک و فیزیک بازی بسیار بالاست و شما تا چمن ریز روی زمین رو میتوانید ببینید اما از لحاظ single player بازی ضعیفه و تعداد ارتش ها کم است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر