راهنمایی برای خرید PS3

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به ps3 ندارم , قصد تعویض کنسولم (360) با یه ps3 fat 60 gig دارم که طبق گفته طرف فریمورش
4.50 هست. آیا این مدل ps3 کپی خور میشه و مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاریه خاصی داره یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید, ببخشید سوالام خیلی مبتدیانه بود.

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به ps3 ندارم , قصد تعویض کنسولم (360) با یه ps3 fat 60 gig دارم که طبق گفته طرف فریمورش
4.50 هست. آیا این مدل ps3 کپی خور میشه و مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاریه خاصی داره یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید, ببخشید سوالام خیلی مبتدیانه بود.

اگه اشتباه نکنم تمام مدلهای سری FAT کپیخور میشه ولی این که شما میگی چون FW بالا داره باید باز بشه و دانگرید بشه ، فکر کنم حدود 100 تومن هزینه داره
کلا خرید سری FAT توصیه نمیشه ، در صورت امکان بودجه رو افزایش بدین و Slim بخرین

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام دوستلن . در حال حاضر خرید ps3 به صرفه تره یا xbox360? منظورم راحتی کار و دردسر کمتر و بازیهای بهتر و قیمت مناسب تر هستش .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستلن . در حال حاضر خرید ps3 به صرفه تره یا xbox360? منظورم راحتی کار و دردسر کمتر و بازیهای بهتر و قیمت مناسب تر هستش .

اگر بازی های انحصاری ps3 را کنار بزارید xbox360 خیلی بهتر است شبکه لایو هم دردسر وصل شدن و بازی کردن توش خیلی کمتر از PSN است.البته یک نکته باقی می مانده بازی های Arcade که ساخته میشه برای xbox360 که jtag نشده هزینه های بالایی داره چون روی دیسک نیست و باید از لایو خریداری و دانلود بشه.درحالی که در ps3 های کپی خور شده شما راحت بازی را می توانی دانلود کنید و به داخل هارد بریزی و بازی کنید.
تنها تفاوت هایی که خیلی مشهود بود را گفتم.خودتون تصمیم بگیرید.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اگر بازی های انحصاری ps3 را کنار بزارید xbox360 خیلی بهتر است شبکه لایو هم دردسر وصل شدن و بازی کردن توش خیلی کمتر از PSN است.البته یک نکته باقی می مانده بازی های Arcade که ساخته میشه برای xbox360 که jtag نشده هزینه های بالایی داره چون روی دیسک نیست و باید از لایو خریداری و دانلود بشه.درحالی که در ps3 های کپی خور شده شما راحت بازی را می توانی دانلود کنید و به داخل هارد بریزی و بازی کنید.
تنها تفاوت هایی که خیلی مشهود بود را گفتم.خودتون تصمیم بگیرید.
Live فکر کنم پولی هست! ولی PSN پولی نیست و میشه راحت و بدون هزینه آنلاین بازی کنی

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
دوستان ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم به نظر شما الان خرید یه ps3 fat دست دوم بهتره یا یه Xbox arcide دست دوم (بدون در نظر گرفتن آنلاین)؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم به نظر شما الان خرید یه ps3 fat دست دوم بهتره یا یه Xbox arcide دست دوم (بدون در نظر گرفتن آنلاین)؟

Fat ریسک بالایی داره با توجه به چراغ زرد اما Xbox بهتر هست(البته برد جاسپر). به راحتی هم میتونید بازی کپی خریداری کنید و بازی کنید ! اما یک سوی قضیه به انحصاری ها بر می گرده که واقعا PS3 در این زمینه بی شک بهترین انتخاب هست . باید ببینید کدوم یک از این ابعاد برای شما ارزشمند هست و بعد با توجه بهش انتخاب درست رو بکنید.

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
دوستان ببخشید خرید یه ps3 فت که
پشتش هم هک شده
made in japan رو کارتنش نوشته for sell and use in japan می ارزه ؟کیا اینا هم مثل فت های چینی ریسک بالایی دارن ؟

sami47

کاربر سایت
Jun 2, 2007
120
جریان چراغ زرد توی مدل fat چیه؟!
من میخوام ps3 fat بخرم یعنی.بیخیالش بشم؟!
جریان 65 نانومتری چیه؟
بیشترین عمر یک کنسول ps3 چند ساله؟!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان سلام!!!
به نظر شما خرید ps3 الان کاره عاقلانه ایی هست؟!
صرف چه قدر پول رو در این زمینه معقول میدونین؟!
در آخر هم فت یا اسلیم ؟؟؟ با توجه به کپی خور بودن فت و اوجینال خور بودن اسلیم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان سلام!!!
به نظر شما خرید ps3 الان کاره عاقلانه ایی هست؟!
صرف چه قدر پول رو در این زمینه معقول میدونین؟!
در آخر هم فت یا اسلیم ؟؟؟ با توجه به کپی خور بودن فت و اوجینال خور بودن اسلیم
عاقلانه ترین کاری که میتونی انجام بدی خرید PS3 هست و بازی بازیهای انحصاری اون.
اسلیم کپی خور دسته دوم هم توی بازارسنتر هست. ترجیحا اسلیم بخر و فت نخر.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
با سلام خدمت همه دوستان
وقتشه که کم کم به گروه ps3 داران ایران بپیوندم :-D

خب
طبق معمول به راهنمایی دوستان نیاز دارم

اول اینکه من XBOX 360 دارم و PS3 رو فقط واسه بازیهای انحصاری اون میخوام ( کی نمی خواد !!)

سوال1 - به نظرتون PS3 نو بخرم یا دسته دوم؟
سوال2- چه مدلی بخرم؟
سوال3 - کپی خور بخرم یا اورجینال؟

سوالات بعدی رو بعد از اینکه جواب اینا رو گرفتم میپرسم !!

1- کارکرده سالم و تمیز گیرت میاد
2- 160 یا 320 اسلیم (طرف سوپر اسلیم کبرا نرو)
3- کپی خور (چون انحصاری هاش زیادن)

• Like
Reactions: Inanc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر