راهنمایی برای خرید PS3

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
درود
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون:D
به نظرتون ارزش داره الان PS3 بگیرم برای Beyond و TLOU بعد از این که GTA V اومد اون رو هم تموم کنم و بفروشمش و منتظر بمونم برای PS4؟!
و این که الان قیمت حدودی PS3 Fat 80 و 160 کپی خور با دو تا دسته چقدره؟! اگر با یه Fat 80GB که 65 نانومتری هم هست، Xbox تو امضام رو تعویض کنم ضرر کردم یا نه تقریبا تو یه رنج هستن؟
کلا Xbox من با PS3 Fat قابل تعویض ـه یا Slim؟! و این که اگر بخوام با Slim تعویض کنم باید چقدر پول بدم؟!
ممنون

سلام
قطعا ارزش داره الان PS3 بخری و بازیهای انحصاریشو بازی کنی تا زمانی که PS4 بیاد و قیمتش مناسب بشه
در مورد قیمت اطلاع ندارم ولی خرید FAT رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم ، بودجه رو افزایش بده و Slim بگیر

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
دوستان ps3 از امریکا بگیرن بیارن ایران میصرفه ؟ 160 یا 250 ؟ پول کپی خور شدن چقد درمیاد ؟

سلام
از نظر قیمتی فکر کنم قیمتش مناسب تر بشه و ارزش داشته باشه ولی معمولا کنسولهایی که تو آمریکا و اروپا هست الان همه FW هاشون بالا هست و کپیخور نمیشه ، مگر اینکه کسی وارد باشه و کنسول با FW کمتر از 3.55 بخره (البته اگه پیدا بشه)

edata

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
سلام دوستان عزیز
من یه نوب واقعی در زمینه کنسولم :)
اگه میشه کمکم کنید تو زمینه خرید کنسول
یه ps3 اسلیم 160 دسته 2 هست همراهه یه دسته اصلی و موو و نویگیشن ظاهرشم سالمه و یه 120 گیگ بدون موو هر دو کپی خور
اولی 1250 و دومی یه تومن
حالا سوالات
1- قیمتا منصفانست؟
2- موو ارزش 200تومن اضافه رو داره؟
3- فرق میکنه چه ریجنی باشن هردو 2؟
4-برای تست سلامت کنسولا چیکار کنم؟
5- اگه شما بودید کدومو میخریدید؟!!!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان عزیز
یه ps3 اسلیم 160 دسته 2 هست همراهه یه دسته اصلی و موو و نویگیشن ظاهرشم سالمه و یه 120 گیگ بدون موو هر دو کپی خور
اولی 1250 و دومی یه تومن
حالا سوالات
1- قیمتا منصفانست؟

سلام
1- قیمت ها تقریبا همین هست
2- من خودم تجربه استفاده از موو رو ندارم ولی تا جایی که میدونم زیاد بازیهای خوبی واسش نیست و ارزش خرید نداره
3- رجیون واسه بازی مهم نیست ، فقط واسه فیلم دیدم مهم هست که باید رجیون فیلم با کنسول یکی باشه ، که پیشنهاد میشه رجیون 2 یا همون پال تهیه کنید چون فیلم رجیون 2 راحت تر تو ایران گیر میاد
4- تو لینک زیر توضیح دادم در زمان خرید کنسول دسته دوم به چه چیزهایی توجه کنید
5- اگه بتونی 160 رو بدون موو بخری بهتره ، چون مدلهای 120 و 250 گیگ قدیمی تر هستن و مدلهای 160 و 320 جدیدتر هستن و معمولا کمتر ازشون استفاده شده
این دو تاپیک رو مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3
راهنمای جامع استفاده از PS3
موفق باشید

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام دوستان عزیز
اولی 1250 و دومی یه تومن
حالا سوالات
1- قیمتا منصفانست؟
1- بله منصفانست
2- بنظر من نداره البته سلیقه ایه. اگه با move حال میکنی ، بخر
3- فرق چندانی نداره
4- بازی کن. شما به یارو میگی کنسولو بعد از دو روز بازی کردن میخرم هیچ تضمینی تو کنسول دسته دو نیست.
5- اولی بدون move اگه نداد دومی
:d

edata

کاربر سایت
Aug 30, 2013
7
سلام
1- قیمت ها تقریبا همین هست
2- من خودم تجربه استفاده از موو رو ندارم ولی تا جایی که میدونم زیاد بازیهای خوبی واسش نیست و ارزش خرید نداره
3- رجیون واسه بازی مهم نیست ، فقط واسه فیلم دیدم مهم هست که باید رجیون فیلم با کنسول یکی باشه ، که پیشنهاد میشه رجیون 2 یا همون پال تهیه کنید چون فیلم رجیون 2 راحت تر تو ایران گیر میاد
4- تو لینک زیر توضیح دادم در زمان خرید کنسول دسته دوم به چه چیزهایی توجه کنید
5- اگه بتونی 160 رو بدون موو بخری بهتره ، چون مدلهای 120 و 250 گیگ قدیمی تر هستن و مدلهای 160 و 320 جدیدتر هستن و معمولا کمتر ازشون استفاده شده
این دو تاپیک رو مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3
راهنمای جامع استفاده از PS3
موفق باشید
ممنون
160 بدون موو و میده 1050000، قیمتش خوبه؟
راستی یه سوال دیگه تمام بازی ها از رو هارد داخلی دستگاه اجرا میشه؟ یعنی 320 به صرفه تر از 160ه؟ البته خودم یه اکسترنال یه ترا دارم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون
160 بدون موو و میده 1050000، قیمتش خوبه؟
راستی یه سوال دیگه تمام بازی ها از رو هارد داخلی دستگاه اجرا میشه؟ یعنی 320 به صرفه تر از 160ه؟ البته خودم یه اکسترنال یه ترا دارم

خواهش میکنم
قیمتش بدون موو خوبه
نه ، بعضی بازیها فقط اکسترنال و بعضی ها فقط اینترنال و بعضی ها هر دو
در صورتی که 320 با تفاوت قیمت حدود 100 تومان باشه خوبه ، البته در هر صورت شما نیاز به هارد اکسترنال خواهید داشت

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
سلام
من میخوام تیتل آپدیت gta v رو واسه ps3 دانلود کنم (تیتل آپدیت مخصوص بخش داستانی) از کجا میتونم دانلود کنم؟
یه سوال دیگه : بعد از عرضه شدن نسل بعد ps3 چقدر میتونه تو ایران ارزون بشه؟ من میخوام موقع ارزونی دلار (1500 ت یا 1700 ت ) یکی بخرم اونم با جدیترین آپدیت هکش !

یه دست دوم تمیز بخرم چند در میاد ؟
(فقط بگم من در شرایط ارزونی دلار و بعد امدن نسل بعد قصد خرید دارم )

amir169

کاربر سایت
May 17, 2011
39
به نظر شما اسلیم 320 بخرم؟
یا سوپر اسلیم 500 ؟
هر دو کپی خوره
آخه بعضیا میگن با سوپر اسلیم نمیشه همه بازی های کپی رو اجرا کرد ( میگن دردسرش بیشتره )

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
به نظر شما اسلیم 320 بخرم؟
یا سوپر اسلیم 500 ؟
هر دو کپی خوره
آخه بعضیا میگن با سوپر اسلیم نمیشه همه بازی های کپی رو اجرا کرد ( میگن دردسرش بیشتره )

super slim روش کپیخور شدنش و اجرای بازیهاش فرق داره و از طریق cobra کپیخور میشه و دردسر داره
پیشنهاد من اسلیم 320 با کپیخور CFW هست

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان به نظرتون من برم یه ps3 بگیرم خوبه چون می خوساتم ps4 بگیرم ولی این کنسول که حالا حالا ها هک نمیشه و فعلا هم ps3 از رو نرفته و همچنین خرید قطعات کامپوتر هم که ادمو برشکسته می کنه .حالا نظر شماها چی؟بعد در ضمن میشه قیمت ps3 160g رو بدید که البته کپی خور باشه همچنین الان ps3 دسته دو چنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر