Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
قسمت جدید وایکینگز با عنوان The Revelation عالی بود و تا الان امتیاز 9.1 تو imdb براش ثبت شده و همونطور که از تیزرها و تریلرهای سریال مشخص بود با دیدن این قسمت دیگه کاملا مطمعن شدم قراره یه نیم فصل طوفانی و به معنای واقعی کلمه Brutal رو پیش رو داشته باشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soltanmasoud

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چند وقت پیش گفتم قبل رلیز فصل 3 دردویل نشستم اون سریال هایی که ندیده بودم از سری مارول/نتفلیکس رو دیدم... اخرین سریالی که دیده بودم دیفندرز بود و فصل 1 پانیشر، فصل 2 جسیکا جونز و لوک کیج و آیرون فیست مونده بود...
من اول فصل 1 پانیشر و فصل 2 جسیکا جونز رو دیدم، راستش از انتظاراتم پایینتر بودن. پانیشر در کل بد نبود. خوب بود. ولی اونقدر موندگار نبود.
فصل دوم جسیکا جونز رو هم که شدیدا منتظرش بودم (فصل 1ش بنظرم بهترین فصل این سری سریال های مارول/نتفلیکس هست) ولی خب راستش اونقدر راضی نبودم...
خیلی شخصی شده بود. از یک طرف نبود ویلن بزرگی مثل کیل گریو خیلی اذیت میکرد. هرچند ویلن این فصل واقعا قابل درک و قابل لمس بود... توییست مادرِ جسیکا واقعا خوب بود و بنظرم کاراکتر این مامانه از نصف کاراکترای سریال بهتر بود...
یسری تغییراتی هم توی کاراکتر های داخل سریال بوجود اومد که رو اعصاب میرفت خیلی :D از همه بیشتر شخصیت تریش!!

حالا سریع گفتم که برسم سراق اصل مطلب... واقعا نمیخواستم فصل 2 لوک کیج و آیرون فیستو ببینم... ولی عاقا شت! واقعا این دو خوب بودن. فصل 2 لوک کیج که اینقدر خوب بود که همون لحظه که تموم شد اومدم گفتم، واقعا بنظرم سطح سریال و مخصوصا پایانش عالی بود...
آیرون فیست هم توی فصل 2 خیلی خیلی بهتر میشه از فصل یکش. کاراکتر دنی رند بشدت بهتر میشه و دیگه اون کاراکتر تک بعدی قبل نیست.
کاراکتر های جانبی داستان واقعا عالی هستن مثل کالین و میستی و جوی! (کالین که بینظیر بود... با توجه به پایان کاملا موافق این اصلی تر شدنش بودم)
نقش منفی اصلی این فصل (داوس) خیلی جذاب نیست ولی در عوض کاراکتر منفی دیگه معرفی میشه (مری) که واقعا عالی بود... و جبران کرد داووس رو :D
پایان آیرون فیست هم مثل لوک کیج خیلی سروصدا کرده مثل اینکه و البته این یکی خیلیا دوست داشتن پایانو و خیلیا بدشون اومده بود... و بنظر من خیلی خوب بود البته :D

نکته خیلی مهمی که هست اینه که متاسفانه فصل 3 هر دو این سریال ها کنسل شده، ولی خب خیلی هینت های بزرگی بود توی سریال که ممکنه این دو سریال بهم پیوند بخورن... از یک طرف دنی و کالین توی لوک کیج اومدن و از یک طرف میستی نایت جزو مهمترین کاراکتر های فصل 2 آیرون فیست بود... واسه همین من پیشبینی میکنم ادامه این دو سریال در قالب یک سریال پخش بشه... (جدای سریال Daughters of Dragon که اونم خیلی هینت بش دادن...)
اخر لوک کیج دیدیم که لوک کاملا شخصیتش برگشت و یک نفری مثل ماریا دیلارد شد :D توی آیرون فیست آخرش میستی به کالین میگه تو چیزی داری که فقط اون میتونه لوک رو متوقف کنه (مشت جدید کالین)
بنظرم این حرف خیلی میتونه به یکی شدن این دو سریال منتهی شه...

پ.ن. راستی فصل 2 ایرون فیست 10 قسمته! اصلا کند نیست :D
پ.ن.2 هفته بعد هم میرم سراق فصل 3 دردویل!

• Like
Reactions: saeed_sg

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
چند وقت پیش گفتم قبل رلیز فصل 3 دردویل نشستم اون سریال هایی که ندیده بودم از سری مارول/نتفلیکس رو دیدم... اخرین سریالی که دیده بودم دیفندرز بود و فصل 1 پانیشر، فصل 2 جسیکا جونز و لوک کیج و آیرون فیست مونده بود...
من اول فصل 1 پانیشر و فصل 2 جسیکا جونز رو دیدم، راستش از انتظاراتم پایینتر بودن. پانیشر در کل بد نبود. خوب بود. ولی اونقدر موندگار نبود.
فصل دوم جسیکا جونز رو هم که شدیدا منتظرش بودم (فصل 1ش بنظرم بهترین فصل این سری سریال های مارول/نتفلیکس هست) ولی خب راستش اونقدر راضی نبودم...
خیلی شخصی شده بود. از یک طرف نبود ویلن بزرگی مثل کیل گریو خیلی اذیت میکرد. هرچند ویلن این فصل واقعا قابل درک و قابل لمس بود... توییست مادرِ جسیکا واقعا خوب بود و بنظرم کاراکتر این مامانه از نصف کاراکترای سریال بهتر بود...
یسری تغییراتی هم توی کاراکتر های داخل سریال بوجود اومد که رو اعصاب میرفت خیلی :D از همه بیشتر شخصیت تریش!!

حالا سریع گفتم که برسم سراق اصل مطلب... واقعا نمیخواستم فصل 2 لوک کیج و آیرون فیستو ببینم... ولی عاقا شت! واقعا این دو خوب بودن. فصل 2 لوک کیج که اینقدر خوب بود که همون لحظه که تموم شد اومدم گفتم، واقعا بنظرم سطح سریال و مخصوصا پایانش عالی بود...
آیرون فیست هم توی فصل 2 خیلی خیلی بهتر میشه از فصل یکش. کاراکتر دنی رند بشدت بهتر میشه و دیگه اون کاراکتر تک بعدی قبل نیست.
کاراکتر های جانبی داستان واقعا عالی هستن مثل کالین و میستی و جوی! (کالین که بینظیر بود... با توجه به پایان کاملا موافق این اصلی تر شدنش بودم)
نقش منفی اصلی این فصل (داوس) خیلی جذاب نیست ولی در عوض کاراکتر منفی دیگه معرفی میشه (مری) که واقعا عالی بود... و جبران کرد داووس رو :D
پایان آیرون فیست هم مثل لوک کیج خیلی سروصدا کرده مثل اینکه و البته این یکی خیلیا دوست داشتن پایانو و خیلیا بدشون اومده بود... و بنظر من خیلی خوب بود البته :D

نکته خیلی مهمی که هست اینه که متاسفانه فصل 3 هر دو این سریال ها کنسل شده، ولی خب خیلی هینت های بزرگی بود توی سریال که ممکنه این دو سریال بهم پیوند بخورن... از یک طرف دنی و کالین توی لوک کیج اومدن و از یک طرف میستی نایت جزو مهمترین کاراکتر های فصل 2 آیرون فیست بود... واسه همین من پیشبینی میکنم ادامه این دو سریال در قالب یک سریال پخش بشه... (جدای سریال Daughters of Dragon که اونم خیلی هینت بش دادن...)
اخر لوک کیج دیدیم که لوک کاملا شخصیتش برگشت و یک نفری مثل ماریا دیلارد شد :D توی آیرون فیست آخرش میستی به کالین میگه تو چیزی داری که فقط اون میتونه لوک رو متوقف کنه (مشت جدید کالین)
بنظرم این حرف خیلی میتونه به یکی شدن این دو سریال منتهی شه...

پ.ن. راستی فصل 2 ایرون فیست 10 قسمته! اصلا کند نیست :D
پ.ن.2 هفته بعد هم میرم سراق فصل 3 دردویل!
فصل دوم لوک کیج و آیرون فیست ارزش دیدن داره یه اسکیپ کنم بزنم رو دیردویل؟!
و اینکه بد تو کف دیردویلم حوصلم نمیکشه اون 2تا رو درست ببینم!

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
فارگو فصل سوم توی یکی از قسمت ها وقتی شروع شد تیزر نتففلیکس اومد مگه این سریال واسه شبکه FX نیست؟

آخرش چرا اینجوری شد؟ چرا اون یارو وارگا چیزی نشد که آدم دلش خنک شه :)
قضیه اولین قسمت فصل 3 اوایلش چی بود که دو نفر توی یک اتاقن
و اینکه بجز اون یارو که ناشنوا بود آیا ربطی به فصول قبل داشت این فصل؟
پلیسه دختر اون یارو تو فصل 1 نبود که؟ :)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فصل دوم لوک کیج و آیرون فیست ارزش دیدن داره یه اسکیپ کنم بزنم رو دیردویل؟!
و اینکه بد تو کف دیردویلم حوصلم نمیکشه اون 2تا رو درست ببینم!
دقیقا منم همین کارو میخاستم بکنم ولی نکن... واقعا ارزششو داره...

• Like
Reactions: jeenas

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان فقط فصل ۳ جسیکا جونز و فصل ۲ پانیشر در دست ساخته.
احتمالش هست که اینا بخان کارشونو با نتفلیکس تموم کنن و برن سمت disney+ ...

ویرایش: خب مثل اینکه کاملا این قضیه هم کنسل شده و گفتن نه میخوایم و نه تواناییش هست که ایناو توی Disney+ ادامه بدیم :D رسما این یونیورس هم ب فنا رفت :D
باز از یک طرف شایعه شده بیشتر این کنسلیا بخاطر اختلاف نظر دیزنی و نتفلیکسه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
الان فقط فصل ۳ جسیکا جونز و فصل ۲ پانیشر در دست ساخته.
احتمالش هست که اینا بخان کارشونو با نتفلیکس تموم کنن و برن سمت disney+ ...

ویرایش: خب مثل اینکه کاملا این قضیه هم کنسل شده و گفتن نه میخوایم و نه تواناییش هست که ایناو توی Disney+ ادامه بدیم :D رسما این یونیورس هم ب فنا رفت :D
باز از یک طرف شایعه شده بیشتر این کنسلیا بخاطر اختلاف نظر دیزنی و نتفلیکسه...
دیزنی چه ربطی به مارول و نتفلیکس داره قضیش چیه؟:-?

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دیزنی چه ربطی به مارول و نتفلیکس داره قضیش چیه؟:-?

دیزنی مالک ماروله:D و از طرفی دیگر هم، نتفلیکس با مارول قرارداد داره و اواسط 2019 (اگر اشتباه نکنم:D) تموم میشه. بعدشم تو 2019 سرویس استریم دیزنی + بطور رسمی راه اندازی میشه:D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
سلام دوستان
این سریال narcos رو اینقد تعریف کردید من دانلود کردم الان میخوام حتما با زیر نویس انگلیسی ببینم ولی پیدا نمیکنم تو سایتای خارجی که نبود تو ایرانی ها نمیخوره به فیلم چن نسخه دانلود کردم ولی نخورد
حالا اگه کسی داره یا جایی میشناسه گزاشته باشن بهم بگه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر