Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Elementary این فصلش قرار بوده فصل آخرش بوده باشه. زیاد اسپویل نمیکنم چون میدونم طرفدار زیاد داره اینجا. اگر این سیزن رو ندیدید حتما ببینید. اسپویلر زیر رو هم نخونید.

اگر این پایان سریال میبود خیلی مزخرف میبود خداییش. جدا واتسن و شرلوک با هم همسایه شن توی لندن؟ فن فیکشنه دیگه!

تموم شدن المنتری یک سوراخ Consultant-based show در من باقی گذاشته چون میخوام روی یک کامیک بوک با همین موضوع پلیس کانسلتنت ها کار کنم، از ردیت پرسیدم چی به جای المنتری نگاه کنم و این نتیجه ش بود:

• Like
Reactions: kamivh1

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336
قسمت اول Into the Dark از طرف Hulu منتشر شد. مثل اینکه قراره ماهی یک قسمت پخش بشه و هر قسمت مربوط به یه تعطیلی خاص در ماه مورد نظر باشه. مثلاً قسمت اول راجع به هالووین‌ـه، قسمت دوم که ماه آینده میاد راجع به روز شکرگزاری و...

-----------------------

لینکاش اومده ؟؟ من هیچی پیدا نکردم
منتظرش بودم خیلی

• Like
Reactions: arash1996

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
View attachment 94599

Scott Wilson بازیگر نقش هرشل در TWD در سن 76 سالگی درگذشت
اون زمونی که سریال هنوز به این وضع نیوفتاده بود با مرگش توی سریال شک بزرگی به سریال داد
روحش شاد
ای بابا حیف شد روحش شاد

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بگين كه تيزر فصل ٢ American Gods رو ديدين و مثل من از شدتِ هايپ سطح ترشح هورموناتون ٢برابر شد :D خيلي خوب بود !

یِس یِس یِس یِس یِس!
بعد از عوض شدن دوتا شورانر بر سر مشکلات مختلف اعم از بودجه بندی، هنوز هم به اندازه روز اول برای فصل دوم هیجان دارم.
میشه هیجان زده نبود اصلا؟!:D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بچها سریال the wireمثل سریال true Detective فصل یک جذابیت داره؟
سریالا با هم فرق دارن کلا. وایر یک سریال آنسامبل کرکتر هست. چندین و چند کاراکتر رو دنبال میکنه. در فصل چهار اصلا کاراکتر اصلی اسکرین تایم نداره (علتش اینه که بازیگرش بریتیشه و میخواسته بیشتر کنار خانواده ش بمونه). خیلی اسلنگ بالتیموری توش استفاده میشه. گاهی اوقات اصلا نامفهوم میشه واسه حتی نیتیو اسپیکرها. هر فصل یک تیم داره. سیاست هم توش زیاده.
برعکسش ترو دیتکتیو استریت لیسد هست و بیشتر یک نوآر مدرنه. اصلا شبیه هم نیستن. اصلا قابل مقایسه نیستن. و درضمن، ترو دیتکتیو خودشو بکشه به پای وایر نمیرسه.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
دوستان چنتا سریال معرفی کنید فارغ از سبک سریال قشنگ
تو مایه های sons of anarchy هم اگر میشناسید معرفی کنید

سلام. «ری داناوان». شدت گنگستربازی‌ـش در حد «سانز» نیست، ولی از جنبه‌ی درام جبران می‌کنه.

• Like
Reactions: arash1996

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر