Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
the killing رو شروع کردم به دیدن ، چقدر خوبه ، اگه کسی هم هست که تا حالا ندیده و به ژانرهای Crime, Drama, Mystery علاقه داره حتما توصیه میکنم .

بالاخره یکی طرفش رفت. اینقدر داد زدم اینجا که کسی ببینه! عالیه. به خصوص فصل اول و دوم و برخلاف خیلی از افراد که مخالف فصل سوم سریال هستند، فصل سوم از فصل دوم هم قوی تر هست. فصل چهارم چندان مالی نیست و فقط هدف این است یک پایان برای سریال دست و پا کنند.

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
فصل های اول سریالThe Walking Deadخیلی عالی بود اما بنظرم فصل های جدیدش دیگه اینجوری نیست کلا The Walking Deadتا فصل5جذاب بود

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
i2sf_capture.jpg

بعد از چند فصل ضعیف بنظر میاد این فصل کمی پیشرفت داشته ^:)^

• Like
Reactions: Origami 2008

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
i2sf_capture.jpg

بعد از چند فصل ضعیف بنظر میاد این فصل کمی پیشرفت داشته ^:)^
پیش رفت ؟ دو فصل قبلی اینقدر اشغال بودن که حتی نمرهاش تو متا به چهار تا نمیرسید که بخوان میانیگین بگیرن این فصل هم دنباله همون فصل اشغال ـه و بیشتر از این ازش انتظار نمیره .....

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
تازگیا بچه ها متا پرست شدند!؟ خیلی سریال ها خوب و بد هستند که امتیازاشون تو متا به حداکثر نمی رسند مختص TWD نیست. (نمونه میخوای Sneaky Pete Season 2 یا فصل های دوم تا پنجم POI) اما این فصل را نگاه خواهم کرد که ببینم که چطور ریک را
قیمه قیمه
می کنند. اما چندان به حجم اینترنتم فشار نمی آورم. چون به جز اپیزود های 1و2و7و8و9و15و16، بقیه اپیزود ها اضافی هستند و اگر میخوان بلایی بر سر ریک بیارند، قطعا توی اون اپیزود های هفت یا هشت سریال هست!

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
خوب سریال برا ماهایی که از اول دنبال میکردیم بعد از 2 فصل خیلی ضعیف یه مقدار قابل دیدن تر شده
حداقل به فصل های بعد کمی امیدوار تر میشیم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
the killing رو شروع کردم به دیدن ، چقدر خوبه ، اگه کسی هم هست که تا حالا ندیده و به ژانرهای Crime, Drama, Mystery علاقه داره حتما توصیه میکنم .
:hearteyes:رفت در لیست

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سریال The Killing که بحثش پیش اومده رو من همین تابستون بالاخره وقت کردم کامل ببینم...سریال اتمسفر خاص و با اتیکتی داره و چندین کاراکتر بسیار خوب از آب دراومده داره که شما رو درگیر داستان می کنن و از لحاظ اکتینگ به نظر من اثر بی نقصی بود...سیاتل بارونی و رنگ بندی سرد و موسیقی ابتدایی و انتهایی هم به تم سرد و سنگین سریال کمک می کنن.
(ادامه ی متن هم کاملا بدون اسپویل و فقط توضیح کلی روند فصل ها):دو فصل اول در مورد یه پروندس و با وجود طولانی بودن موضوع،روایت مناسبی داره...فصل سوم روایتش به پای دو فصل اول نمی رسه اما کاملا در القای تم مورد نظر سریال موفقه و وای که چه کاراکتری با چه اکتینگی به سریال اضافه می کنه...فصل آخر سریال کلا افت می کنه و بیشتر حکم اتمام داستان کلی رو داره.

در کل این سریال به کلیه ی طرفداران سریال های جنایی و رازالود پیشنهاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر