K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
The End of the f***ing world رو حتما ببینین
سریال جدید نتفلیکس همین یکی روزو پیش اومد
محشره.
اینو چند شب پیش اتفاقی تریلرشو رو دیدم به نظر جالب میومد الان امتیازاتش رو دیدم. باز دوباره Netflix ترکونده \m/ ی کمدی تینجری هشت قسمتی ۲۰ دقیقه ای ...

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
The End of the f***ing world رو حتما ببینین
سریال جدید نتفلیکس همین یکی روزو پیش اومد
محشره.

من دوماه پیش که از Channel 4 پخش شد این سریال رو دیدم و عالی هم بود. تازه از نتفلیکس پخش شده و افتاده سر زبون‌ها.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
یکی از بزرگترین اشتباهات یک Series Fan این است که سال پیش سریال Sneaky Pete رو از دست داده باشد. ترکیب David Shore با Bryan Cranston و Graham Yost به شدت جواب داد و سریالی ساخت که توانست امتیاز Rotten Tomatoes رو کامل بگیره و بشه یک Breaking Bad نسل جدید. سریال اصلا خستتون نمیکنه و ده قسمت هیجان انگیز و بامزه رو ایجاد میکند. قطعا این سریال یک Snub کامل 2017 بود و میتونست در ده ها بخش نامزد Emmy بشه. فصل دوم سریال مارچ 2018 پخش میشود. امیدوارم مثل فصل اول جذاب باشد. بهترین سریال 2017 از نظر من و بهترین اپیزود 2017 برای من (The Longest Day)

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
Twin Peaks: The Return کلا امسال توی یک بخش از Golden Globes نامزد شده بود که همون رو هم نگرفت :)) بنده خدا Kyle Maclachlan توی این فصل فکر کنم 6 تا نقش بازی کرده بود، یکی از یکی بهتر :D بذار تا صبح به Big Little Lies جایزه بدن. بعد بیست‌سال که حرف از بهترین سریال‌های تاریخ می‌شه، کسی اسمی از BLL نمیاره.

پ.ن: گویا The Leftovers کلا نامزد نشده. دمشون گرم، نصفه شبی خوب بساط خنده‌ی ما رو فراهم کردند =D>:D

من به نظرم بخش سریال های گلدن گلوب خیلی حرفه ای نیست . یعنی بار سینمایی به تلویزیونی می چربه تو این مراسم . برای همین هرچی سریال بار سینمایی بیشتری داشته باشه (مثل استفاده از بازیگرای مشهور سینما ) شانسش بهتره و البته به مینی سریال نزدیک تر باشه شانس بردش بیشتره .
بحث حرفه‌ای بودن نیست؛ بحث مغرضانه جایزه دادنه. هر پنج جایزه‌ی بهترین عنوان این مراسم به داستان‌های بامحوریت زنان رسید (هیچ مشکلی با این قضیه ندارم وقتی که عنوان‌ها لایق جوایزی که می‌گیرند، باشند. ناسلامتی نصف جمعیت رو زنان تشکیل می‌دند). Three Billboards Outside Ebbing Missouri ،Lady Bird ،Big Little Lies ،The Marvelous Mrs Maisel و The Handmaid’s Tale. جایزه‌های مربوط به فیلم‌های سینمایی رو چون خیلی‌هاشون رو ندیدم، نمی‌دونم و درموردشون نظر نمی‌دم ولی حداقل دو جایزه از جایزه‌های بهترین سریال‌ به‌دلیل شایستگیِ آثار داده نشده. حق دو سریال Twin Peak: The Return و The Leftovers رو به شکل واضحی خوردند.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Twin Peaks: The Return کلا امسال توی یک بخش از Golden Globes نامزد شده بود که همون رو هم نگرفت :)) بنده خدا Kyle Maclachlan توی این فصل فکر کنم 6 تا نقش بازی کرده بود، یکی از یکی بهتر :D بذار تا صبح به Big Little Lies جایزه بدن. بعد بیست‌سال که حرف از بهترین سریال‌های تاریخ می‌شه، کسی اسمی از BLL نمیاره.

پ.ن: گویا The Leftovers کلا نامزد نشده. دمشون گرم، نصفه شبی خوب بساط خنده‌ی ما رو فراهم کردند =D>:D
من به نظرم بخش سریال های گلدن گلوب خیلی حرفه ای نیست . یعنی بار سینمایی به تلویزیونی می چربه تو این مراسم . برای همین هرچی سریال بار سینمایی بیشتری داشته باشه (مثل استفاده از بازیگرای مشهور سینما ) شانسش بهتره و البته به مینی سریال نزدیک تر باشه شانس بردش بیشتره .

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

بحث حرفه‌ای بودن نیست؛ بحث مغرضانه جایزه دادنه. هر پنج جایزه‌ی بهترین عنوان این مراسم به داستان‌های بامحوریت زنان رسید (هیچ مشکلی با این قضیه ندارم وقتی که عنوان‌ها لایق جوایزی که می‌گیرند، باشند. ناسلامتی نصف جمعیت رو زنان تشکیل می‌دند). Three Billboards Outside Ebbing Missouri ،Lady Bird ،Big Little Lies ،The Marvelous Mrs Maisel و The Handmaid’s Tale. جایزه‌های مربوط به فیلم‌های سینمایی رو چون خیلی‌هاشون رو ندیدم، نمی‌دونم و درموردشون نظر نمی‌دم ولی حداقل دو جایزه از جایزه‌های بهترین سریال‌ به‌دلیل شایستگیِ آثار داده نشده. حق دو سریال Twin Peak: The Return و The Leftovers رو به شکل واضحی خوردند.

قضیه Sexual Harrasment خانم ها به نظر من معقول تر از Homosexual و black Matter ای است که از 2013 گریبان گیر هر جوایزی شده است اما قبول دارم که با دیدن این همه سریال و فیلم های زنانه که برنده شدند، مقداری تو ذوق میزند اما اگر این موضوع بر محور نبود، برندگان قطعا Stranger Things,I,Tonya,Will and Grace و Shape Of Water و Big Littles Lies (در هر صورت) بودند.

قبلا هم اشاره کردم که دلیل نامزد نشده Twin Peaks و Leftovers به دلیل کم تحویل گرفته شدن آن در هالیوود پرس و کل رسانه ی هالیوود است. کلا آثار دیوید لینچ هیچ وقت مورد پسند هالیوود نبوده و نخواهد هم بود و کارگردانان روشنفکر هیچ وقت جایگاهی در هالیوود نداشتند. اما در مورد Leftovers این است که سریال برای عالی شدن دیر جنبیده است و همین علت است که کسی تحویلش نمی گیرند. خوب می دانیم که فصل های اول و دوم لفت اورز چندان به مزاق منتقدان و حتی هالیوود خوش نیامد و نامزد نشد. خوب بدانیم که منقدان و هالیوودی ها خیلی به فصل های نخست سریال اهمیت می دهند و کلا سریال هایی که برای امی و گلدن گلوب نامزد می شوند، همه فصل اولی و دومی هستند.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.کسی از دوستان سریال staranger things یا همون اتفاقات عجیب رو دیده؟؟؟قشنگ و جذاب هست یا بچگونه؟؟؟ اگر ارزش داره حجم دانلود برای دو فصلش مصرف کنم.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام.کسی از دوستان سریال staranger things یا همون اتفاقات عجیب رو دیده؟؟؟قشنگ و جذاب هست یا بچگونه؟؟؟ اگر ارزش داره حجم دانلود برای دو فصلش مصرف کنم.
والا من به هرکی پیشنهاد کردم خوشش اومده.
بنظرم هرچه سریعتر اقدام کم :D
ولی خب اول فصل1 رو بگیر اگر خوشت اومد که فکر کنم بیاد فصل 2 رو بگیر

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
والا من به هرکی پیشنهاد کردم خوشش اومده.
بنظرم هرچه سریعتر اقدام کم :D
ولی خب اول فصل1 رو بگیر اگر خوشت اومد که فکر کنم بیاد فصل 2 رو بگیر
داستانش بهم پیوسته و جذابه؟:D توی ژانرش زده بود ترسناک:-? همچنین متاش هم که خیلی خوب بود.به خاطر این وسوسه شدم ببینمش :D

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
داستانش بهم پیوسته و جذابه؟:D توی ژانرش زده بود ترسناک:-? همچنین متاش هم که خیلی خوب بود.به خاطر این وسوسه شدم ببینمش :D
داستانش به هم پیوسته و جذابه :) (نظرا با هم متفاوته ولی جذابیتش برای من خیلی خیلی زیاد یود ) ولی خیلی روی ترسناکیش حساب نکن

• Like
Reactions: ps34

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
قضیه Sexual Harrasment خانم ها به نظر من معقول تر از Homosexual و black Matter ای است که از 2013 گریبان گیر هر جوایزی شده است اما قبول دارم که با دیدن این همه سریال و فیلم های زنانه که برنده شدند، مقداری تو ذوق میزند اما اگر این موضوع بر محور نبود، برندگان قطعا Stranger Things,I,Tonya,Will and Grace و Shape Of Water و Big Littles Lies (در هر صورت) بودند.

قبلا هم اشاره کردم که دلیل نامزد نشده Twin Peaks و Leftovers به دلیل کم تحویل گرفته شدن آن در هالیوود پرس و کل رسانه ی هالیوود است. کلا آثار دیوید لینچ هیچ وقت مورد پسند هالیوود نبوده و نخواهد هم بود و کارگردانان روشنفکر هیچ وقت جایگاهی در هالیوود نداشتند. اما در مورد Leftovers این است که سریال برای عالی شدن دیر جنبیده است و همین علت است که کسی تحویلش نمی گیرند. خوب می دانیم که فصل های اول و دوم لفت اورز چندان به مزاق منتقدان و حتی هالیوود خوش نیامد و نامزد نشد. خوب بدانیم که منقدان و هالیوودی ها خیلی به فصل های نخست سریال اهمیت می دهند و کلا سریال هایی که برای امی و گلدن گلوب نامزد می شوند، همه فصل اولی و دومی هستند.
جالبه چون من خودم شخصا دو فصل اول لفتوورز رو بیشتر از فصل سوم اش دوست داشتم و به نظرم بهتر بودن . و به نظرم از همون اول مورد بی مهری واقع شده بود . خود من یادمه امتیاز هاش رو که دیده بودم گفتم از این کنسلی هاست ولی وقتی شروع کردم و به پایان فصل یک رسیدم با خودم می گفتم چطور همچین سریال عالی ای رو تحویل نگرفتن . ولی فصل سومش با وجود یک سری نکات مثبت (مثل پایان بندی تاثیرگذارش ) برای من اون حس و حال دو فصل اولش رو نداشت . ولی خوشحالم لااقل همین فصلی که من خیلی باهاش ارتباط نگرفتم تونست سریال رو بکشه بالا و اسمش رو بندازه سر زبون ها

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
The End of the Fing world چقدر خوب بود...
گفتم امشب بشینم فقط اپیزود اولشو ببینم، دیدم هر اپیزود 20 دقیقست و کل فصل رو یجا دیدم :| (و الان همزمان هم از سریال خیلی راضیم و هم به خودم فحش میدم که چرا شبو بیدار موندم :D )
فقط در مورد پایان سریال و خبر تایید شدن ادامش:
پایانش رو خیلی دوست داشتم.... یا اینکه دوست داشتم سریال تاریک تموم بشه، با مرگ یکی از شخصیت های اصلی.
و با اینکه خبر ساخت فصل دوم یجورایی خوشحالم کرد ولی به نظرم اگه میزاشتن سریال با مرگ جیمز تموم بشه بهتر میبود.
یا اینکه فصل دو به یه زوج دیگه بپردازن :/

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر