Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
top_of_the_lake_s02e01_china_girl_720p_web_dl_hevc_x265_rmteam_mkv_20170728_123951_137.jpg

سلام. هر 6 قسمت Top of The Lake منتشر شد. قسمت اول هم طبق انتظار، عالی بود.

بعد از چهار سال!!!!

• Like
Reactions: hooman1995

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
سریالش ارزش نگاه کردن داره؟! یعنی جوری هست که از قسمت اول ادمو جذب کنه؟!

چرا حالا بین این همه سریال، گیر دادی به اکسپنس؟! مثل خودمی که همیشه سراغ سریال هایی میری که کسی اصلا نگاهش نکرده! (کم ببینده داره تو ایران!)

من اپیزود اول رو دیدم و نظر خاصی دربارش نداشتم. دنبالشم نکردم. چون از شبکه اش بدم میاد.اما این دلیل از بد بودنش نیست.
ارادتمند

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا میخوام سریال جدید شروع کنم؟ کدومشون خوبه؟

The Bridge
Leftovers
Mad Dogs
Hand Of God
THe Knick

الان در دیدن American Crime هستم

چه بیکاری بوده یارو؟ اگر یارو شما باشید که نمیدونم چی بگم!!
در کل فان بود، از این سوتی ها هم Prison Break Season 5 هم داشت، زیاده .. خیلی هم زیاده!
مرسى تشكر من بودم :دى
نه ولى من موشكافى نكردم، خيلى تو چشم ميزد آخه! يه بار صحنه رو ببينيد قشنگ تو چشم ـه :-j

• Like
Reactions: Origami 2008

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چند روز پیش seinfeld رو شروع کردم، الان اواخر فصل 2 هستم و باید بگم فوق‌العاده راضیم :)) مسلما دلیل اصلی که تا به اینجا ندیده بودمش قدیمی بودنش بود، اما باید بگم همین قدیمی بودنش بیشتر از همه چی میچسبه :)) کمدیش هم ساده و عالیه برای موقعی که آدم میخواد ریلکس بشینه و یکم بخنده فقط، کاراکتراش هم عالین مخصوصا کاراکتر الین. در کل اگه یه چیزی مثل فرندز میخواین و قدیمی بودنش براتون آزاردهنده نیست شدیدا پیشنهاد میشه، در مورد کیفیتشم بگم که وبریپ 720 پیدا کردم و نسبتا خوبه (اصلا آزاردهنده نیست)

نکته عالی دیگه در مورد شروع کردن این سریال برام این بود که دیدم مشکلی با سریالای قدیمی ندارم و میتونم بعدا چند تا از اونایی رو که خیلی دلم میخواد از اول ببینم (مثل x-files) رو بعدا شروع کنم.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
چند روز پیش seinfeld رو شروع کردم، الان اواخر فصل 2 هستم و باید بگم فوق‌العاده راضیم :)) مسلما دلیل اصلی که تا به اینجا ندیده بودمش قدیمی بودنش بود، اما باید بگم همین قدیمی بودنش بیشتر از همه چی میچسبه :)) کمدیش هم ساده و عالیه برای موقعی که آدم میخواد ریلکس بشینه و یکم بخنده فقط، کاراکتراش هم عالین مخصوصا کاراکتر الین. در کل اگه یه چیزی مثل فرندز میخواین و قدیمی بودنش براتون آزاردهنده نیست شدیدا پیشنهاد میشه، در مورد کیفیتشم بگم که وبریپ 720 پیدا کردم و نسبتا خوبه (اصلا آزاردهنده نیست)

نکته عالی دیگه در مورد شروع کردن این سریال برام این بود که دیدم مشکلی با سریالای قدیمی ندارم و میتونم بعدا چند تا از اونایی رو که خیلی دلم میخواد از اول ببینم (مثل x-files) رو بعدا شروع کنم.
من چند روز پیش تموم کردم، کاراکتر مورد علاقه م هم جرج هستش، لامصب خیلی خوبه :D
منتها زیاد از قسمت آخر راضی نبودم ولی در کل خوب و عالی بود

• Like
Reactions: leonk13

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
اره دیدم واقعا فوق العاده بود.نمیشه صبر کرد واس فصل های بعد

Sent from my SM-A700FD using Tapatalk

سریالش دیدنی بود. چند تا نظر دربارش دادم که میتونید با نگاه به صفحات قبل، مشاهدهشون کنید. فقط امیدوارم نت فلیکس کنسلش نکند. پتانسیل تاپ شدن رو دارد.

• Like
Reactions: .:Overwatch:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر