miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
فصل 5 House of cards هم تموم شد=(( یاید قانونی چیزی برای خودم بذارم تا توی یه مدت کوتاه نشینم همه ی فصل رو ببینم:D
پایین اسپویل نیست و فقط نظرم رو در مورد فصل 5 گفتم ولی برای اطمینان هم که شده میذارم توی اسپویلر
در کل بهتر از دو سیزن قبل ولی باز هم به دو فصل اول نمیرسه!
همچنان بازیگری ها و دیالوگ ها به قول اونور آبی ها Top notch:) ولی واقعا کسایی که این سریال رو دنبال می کردن انتظار دیگه ای هم داشتن؟
برای من بیشتر اون سورپرایز های داستانی و نقشه هایی که Francis می کشه مهم بود که بله چند تا خوبش هم این فصل داریم:D در کل راضیم ازت netflix :-bd

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: majidred2011

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
اقا یه برکینگ بد باز خفن بیاد این OST های رپ سریال رو معرفی کنه ، همون هایی که توی ماشین جسی یا توی اون پارتی جسی پلی میشد . غیر از اهنگ 1977 Ana Tijoux :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام. فرندز داره تموم میشه :(الان سیزن 9 هستم، از سیزن 5 تا اینجا رو خیلی خیلی سریع دیدم. اصلا نفهمیدم چطور گذشت. از تموم شدنش میترسم.:((
HIMYM رو دانلود کردم 6 قسمتش رو دیدم، جالب بوده تا اینجا اما وقتی یه قسمت از فرندز میبینم و اینم میبینم، متوجه تفاوت بسیار زیاد فرندز میشم.
پیشنهادی دارید #:-S
از تموم شدن فرندز نترس چون در بدترین حالت ممکن 1-2 بار دیگه مجبور میشی از نو ببینی که به طور عجیبی هم دوباره حال میده :D
هو آی متم خیلی خوبه اونم میکشونت تا آخرش به راحتی اما دیگه با فرندز نمیشه مقایسه کرد به هیچ وجه :D
بنظرم بعد از فرندز فقط Seinfeld و It's always sunny in philadelphia رو باید دید چون واقعا سطح بالا هستن بعد رفت سراغ بقیه.

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
من یه قسمت از فرندز دیدم یه قسمت از بیگ بنگ تئوری . بعد تا اخرش بیگ بنگ تئوری دیدم :D
این فرندز خیلی چرت بود . اتمسفر بدی داشت افسردگی میگرفتی

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
من یه قسمت از فرندز دیدم یه قسمت از بیگ بنگ تئوری . بعد تا اخرش بیگ بنگ تئوری دیدم :D

هیچ وقت سریال ها رو از روی 1 قسمت مقایسه نکن ، من همین Friends رو دفه سوم دارم میبینم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
از اون کامنت ها بودا :-j
بیگ بنگ که بالاتر هم گفتم 2 3 فصل آخرش رو اصلا نمیشه تحمل کرد یعنی من کل قسمتای آخرش پوکر فیس خالی بودم ولی الان اینجا هم می بینی که میگن، هرکی فرندز رو دیده به یه بار بسنده نکرده چندبار دیده من خودم 4 بار دیدم فرندز رو هنوز هم بعضی صحنه هاش رو دوباره میبینم از خنده از رو صندلی پرت میشم پایین! در این حد خوبه!
اینجوری بگم که فرندز رو آدم نبینه و بمیره زندگی بیهوده ای داشته! :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
اقا یه برکینگ بد باز خفن بیاد این OST های رپ سریال رو معرفی کنه ، همون هایی که توی ماشین جسی یا توی اون پارتی جسی پلی میشد . غیر از اهنگ 1977 Ana Tijoux :D

Red Moon - The Walkman 2010
Out of Time Man - Mick Harvey 2010
Who's Gonna Save My Soul- Gnarls Barkley (این خداست!)
Pudge- Get Low
Till I'm Gone - Tinine Timpah Ft Wiz Khalifa
Unga Bunga Bunga - Flavor Flav (توی پارتی جسی پینکمن- فصل چهارم ، قسمت دوم)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

وات دا . در بدترین حالت اپیزود اول فرندز ممکنه کمی قدیمی به نظر برسه که بعد دو سه اپیزود ورق بر می گرده و نمی شه ولش کرد . دیگه افسردگی اینا واقعا معنی ندارن

• Like
Reactions: White Injun

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
از تموم شدن فرندز نترس چون در بدترین حالت ممکن 1-2 بار دیگه مجبور میشی از نو ببینی که به طور عجیبی هم دوباره حال میده :D
هو آی متم خیلی خوبه اونم میکشونت تا آخرش به راحتی اما دیگه با فرندز نمیشه مقایسه کرد به هیچ وجه :D
بنظرم بعد از فرندز فقط Seinfeld و It's always sunny in philadelphia رو باید دید چون واقعا سطح بالا هستن بعد رفت سراغ بقیه.
سینفیلد به نظرم بیشتر از این که کمدی باشه طنزی بود که رگه هایی از عمیق بودن داشت . یعنی بعضی از شوخی هاش به خصوص سیتکام های جری رو باید می رفتی تو بحرش تا بفهمی نکته اش چی بود . برای همین فکر نمی کنم بعد فرندز گزینه مناسبی باشه . فرندز سریال با کیفیتی بود ولی طنزش خیلی عمیق نبود . کاراکتر های عالی و دوست داشتنی ای داشت ولی بیشتر شوخی هاش حول و هوش روابط احساسی و ج.ن.س.ی بود . در حالیکه من تو سینفیلد خیلی این جور شوخی هارو ندیدم .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
Red Moon - The Walkman 2010
Out of Time Man - Mick Harvey 2010
Who's Gonna Save My Soul- Gnarls Barkley (این خداست!)
Pudge- Get Low
Till I'm Gone - Tinine Timpah Ft Wiz Khalifa
Unga Bunga Bunga - Flavor Flav (توی پارتی جسی پینکمن- فصل چهارم ، قسمت دوم)

دمت گرم ، اگه توی کار OST هستی ، توی سریال فارگو (اگه میبینی) فصل 3 اولین اپیزود اولین سکانس یه اهنگ کلاسیک پلی میشه اون رو پیدا نکردم ، داریش ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
تنها مشکل فرندز اینه که فصلهای اولش کاملا فضای دهه 90 امریکا رو داره و برای متولدین اواسط 70 و 80 شمسی مابسیار غربیه ست برای همینم بعضیا اوایلش ول میکنن ولی پیشنهادم اینه نگاه کنین حتما یکی از زیباترین سریالهای طنز دنیاست

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
دمت گرم ، اگه توی کار OST هستی ، توی سریال فارگو (اگه میبینی) فصل 3 اولین اپیزود اولین سکانس یه اهنگ کلاسیک پلی میشه اون رو پیدا نکردم ، داریش ؟

هنوز فصل سوم رو شروع نکردم بخاطر هماهنگ بودن با Bosch و بقبه سریال ها، منتظرم کامل بیاد نگاه کنم. اما تو کار OST سریال ها هستم و تو Playlist هم همیشه هست...پیشنهاد میکنم این OSt ها رو بگیر

Arms Of The Stranger-Mike Posner (Scream Season 2
BattleFlag -Pighead Ft All Star (Person Of Interest-Season 3
Thst's How I Get to Memphis (The Newsroom Season 3
Space Junk -???? (The Walking Dead -Episode One
MadWorld -???? (The Following Season One
Put Em in The Place (Prison Break Season 3

همیشه عالین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سینفیلد به نظرم بیشتر از این که کمدی باشه طنزی بود که رگه هایی از عمیق بودن داشت . یعنی بعضی از شوخی هاش به خصوص سیتکام های جری رو باید می رفتی تو بحرش تا بفهمی نکته اش چی بود . برای همین فکر نمی کنم بعد فرندز گزینه مناسبی باشه . فرندز سریال با کیفیتی بود ولی طنزش خیلی عمیق نبود . کاراکتر های عالی و دوست داشتنی ای داشت ولی بیشتر شوخی هاش حول و هوش روابط احساسی و ج.ن.س.ی بود . در حالیکه من تو سینفیلد خیلی این جور شوخی هارو ندیدم .
دقیقا سر همین قضیه من سینفیلدو بعد یک سیزن برا چند ماه دراپ کردم چون واقعا با طنزش ارتباط برقرار نمیکردم اما بعد از اینکه بچه ها اینقدر هایپ کردن فصل بعدو شروع کردم تازه سریال از فصل دوم شروع میکنه و از فصل 4 به بعد دیگه واقعا عالی میشه، اینو خود سازنده ها هم فهمیدن، اگه ریت فصلای اولشو نگاه کنین میبینین اصلا جالب نیست و بعد کهرو به جلو حرکت میکنه به سمت اون طنز عامیانه میره که همه دوس دارن.
استند آپ کمدی های جری ساینفیلد بعضی جاها عمیق هست و واقعا باید قضیه رو بدونی تا بخندی در خیلی از موارد خودمم میزنم جلو اونجاهاشو اما خود سریال بنظرم اصلا اینطوری نیست دیگه و موضوع های هر قسمت عالی هست + هر وقت با شخصیتا ارتباط برقرار کنی جز بهترین شخصیتا میشن واست، از جمله کریمر و جورج که جز تاپ ترین شخصیتایی هستن که تو سیتکاما دیدم.

در کل از نظر طنز که به فرندز نمیرسه به هیچ وجه ولی خب بعد از فرندز هنوز بنظرم بهترین گذینس ولی چون خیلی قدیمیه وقت میبره تا آدم باهاش ارتباط برقرار کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر