leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
It's Always sunny in philadelphia عالیه :D
یک بار کامل دیدمش پشت سرش دوباره از نو استارت زدم، بر خلاف اکثر سریالای کمدی طولانی که آخراش افت شدید میکنن این فصل 12 ـش که چند وقت پیش تموم شد بهترین سیزنش بود بنظرم، تک تک اپیزوداش عالی بود.
قطعا متفاوت ترین سیتکامیه که دیدم، بر عکس بیشتر سیتکاما که همشون حول محور Dating ـو اینا میچرخن این هر اپیزود یک داستان جدید و ایده جالب داره.
شخصیتا همشون عالین، اینکه یک آدم سن بالا رو تونستن توی شخصیتای اصلیه سریال قرار بدن که یکی از بهترین شخصیتای سریال هست خودش یک چیز خیلی خاصه، و همینطور شخصیت چارلی که جز یونیک ترین شخصیتایی هست که دیدم، به علاوه اینکه بازیگرش (Charlie Day) بنظرم استعداد خالصه، یک قسمت از سریال که در مورد همین شخصیت هست تقریبا بیشتر اپیزود رو بدون کات خوردن دوربین پشت سر هم بازی کرد و منو شگفت زده کرد و همچنین نویسنده اصلی سریال هم هست و توی تمام اپیزودا دست داشته و بعضی از اپیزودا رو خودش تنهایی نوشته.

در کل بنظرم تو این دوره تنها سیتکامیه که داره درست پیش میره و اگه با همین کیفیت بخواد ادامه پیدا کنه به 20 سیزنم بکشه راضیم :D
دوستانی که سیتکام بازن و هنوز ندیدن درنگ نکنن.
---
Rick and morty قسمت اول خیلی خوب بود خدا کنه برا بقیه اپیزودا دوباره مارو الاف نکنن :|

سیتکام حساب نمیشه البته فک کنم :D کلا کمدی های fx تا جایی که دیدم همشون عالی هستن، و موضوعشون هم چیزای چرت پرت و تکراری مثل دیتینگ نیست :D همشون هم حداقل یه کاراکتر weird as hell دارن :)) آرچر و یا همین فیلادلفیا هم که کالکشن weird هاس :))

سیتکام دقیقا به چه سریالایی میگن؟
مثال هاش رو میدونم اما تاحالا ندیدم
تو سریالای ایرانی سیتکام هست که بخوای با مثال بگین متوجه بشم

تا جایی که یادمه سیتکام به سریال هایی گفته میشه که دوربین ثابت و روی پایه هست، لوکشن ها تقریبا همیشه ثابته و معمولا هم جلوی بیننده ها فیلم برداری میشن، با اون افکت و یا صدای خنده مسخره، مثل فرندر، بیگ بنگ و...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سیتکام دقیقا به چه سریالایی میگن؟
مثال هاش رو میدونم اما تاحالا ندیدم
تو سریالای ایرانی سیتکام هست که بخوای با مثال بگین متوجه بشم
توضیحات دوستمون درست بود اینم اضافه کنم:
کمدی موقعیت - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
تو ایرانم فک نمیکنم در حال حاظر سیتکامی داشته باشیم ولی اگه سریالای طنز قدیمی دهه 60-70 ایرانیو یک نگاهی بندازی بعضیاش تقریبا توی این مایه ها هست، لوکیشنا عادی مثل خونه یا محل کار هست و چندتا شخصیت ثابت داره که هر قسمت یک موضوع جداگونه که داستانش حول محور زندگی این شخصیتا میچرخه هست که اسماشون یادم نیست.
سیتکام حساب نمیشه البته فک کنم :D کلا کمدی های fx تا جایی که دیدم همشون عالی هستن، و موضوعشون هم چیزای چرت پرت و تکراری مثل دیتینگ نیست :D همشون هم حداقل یه کاراکتر weird as hell دارن :)) آرچر و یا همین فیلادلفیا هم که کالکشن weird هاس :))
چرا تو همون گوگلم بزنی اون گوشه میزنه American Sitcom، فیلمبرداری و لوکیشنا تقریبا ثابته مثل فرندز و ساینفلد و ... فقط Laugh track نداره :D البته همین تنوعش باعث شده خیلی بیشتر از بقیه سیتکاما لوکیشن داشته باشه ولی درکل خصوصیات سیتکامو داره کامل.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
It's Always sunny in philadelphia عالیه :D
یک بار کامل دیدمش پشت سرش دوباره از نو استارت زدم، بر خلاف اکثر سریالای کمدی طولانی که آخراش افت شدید میکنن این فصل 12 ـش که چند وقت پیش تموم شد بهترین سیزنش بود بنظرم، تک تک اپیزوداش عالی بود.
قطعا متفاوت ترین سیتکامیه که دیدم، بر عکس بیشتر سیتکاما که همشون حول محور Dating ـو اینا میچرخن این هر اپیزود یک داستان جدید و ایده جالب داره.
شخصیتا همشون عالین، اینکه یک آدم سن بالا رو تونستن توی شخصیتای اصلیه سریال قرار بدن که یکی از بهترین شخصیتای سریال هست خودش یک چیز خیلی خاصه، و همینطور شخصیت چارلی که جز یونیک ترین شخصیتایی هست که دیدم، به علاوه اینکه بازیگرش (Charlie Day) بنظرم استعداد خالصه، یک قسمت از سریال که در مورد همین شخصیت هست تقریبا بیشتر اپیزود رو بدون کات خوردن دوربین پشت سر هم بازی کرد و منو شگفت زده کرد و همچنین نویسنده اصلی سریال هم هست و توی تمام اپیزودا دست داشته و بعضی از اپیزودا رو خودش تنهایی نوشته.

در کل بنظرم تو این دوره تنها سیتکامیه که داره درست پیش میره و اگه با همین کیفیت بخواد ادامه پیدا کنه به 20 سیزنم بکشه راضیم :D
دوستانی که سیتکام بازن و هنوز ندیدن درنگ نکنن.
---
Rick and morty قسمت اول خیلی خوب بود خدا کنه برا بقیه اپیزودا دوباره مارو الاف نکنن :|
چارلی دی با دوربین خودش، به همراه 200 دلار پایلوت رو ساخت. که البته بعدها گفت 200 دلار هم نبوده و فقط واسه آبروداری گفته این قیمت رو :D بعد تازه راه افتاده این شبکه اون شبکه؛ که اخرشم فقط FX بوده بهش جواب مثبت داده. که الان هم داره جواب اعتمادشو میبینه. سریال هرفصل با کیفیت تر از فصل قبل برمیگرده و تبدیل شده به یکی از بهترین کمدی های تمام دوران ها.

Sent from my C2305 using Tapatalk

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
توضیحات دوستمون درست بود اینم اضافه کنم:
کمدی موقعیت - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
تو ایرانم فک نمیکنم در حال حاظر سیتکامی داشته باشیم ولی اگه سریالای طنز قدیمی دهه 60-70 ایرانیو یک نگاهی بندازی بعضیاش تقریبا توی این مایه ها هست، لوکیشنا عادی مثل خونه یا محل کار هست و چندتا شخصیت ثابت داره که هر قسمت یک موضوع جداگونه که داستانش حول محور زندگی این شخصیتا میچرخه هست که اسماشون یادم نیست.
اگه اشتباه نکنم سریالای مهران مدیری اکثرا سیتکام ـن

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
به به فردا هم پریزون بِرِک میبینم فقط به عشق آقامون تئودور بگ وِل! : ))

---

طرفداران Ryan Murphy حتما سریال جدیدشو( Feud) ببینن ، فوق العادست جسیکا لنگ عالیه بقیه هم عالین کلا عالیه ×_×

• Like
Reactions: TheGodfather

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
معمولا سیتکام همین سریال های 20 دقیقه ای هستند دیگه .مثل بیگ بنگ تئوری. فرندز. چطورا مادرت را ملاقات کردم و .........

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
واقعا خوب شروع شد پریزون بریک . دیدن دوباره این کاراکتر ها واقعا لذت بخش بود . هرچند جای عزیز دل ما در این سریال الکس ماهون کاملا خالیه
دقیقا....دلم برای استایل خوشتیپ الکس تنگ شده...ترکیب الکس و مایکل تو فصل دوم و چهارم معرکه بود!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دقیقا....دلم برای استایل خوشتیپ الکس تنگ شده...ترکیب الکس و مایکل تو فصل دوم و چهارم معرکه بود!
اصلا همین که این کاراکتر لچ درار و نفرت انگیز (تو فصل دوم یک جاهایی چون علیه قهرمانا بود همچین حسی رو به آدم میداد ) رو نگه داشتن و به جبهه خیر آوردنش یعنی خیلی ها باهاش حال می کردن . ایکاش بود . ولی خب همین که تی بگ هست جای شکرش باقیه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Big Little Lies سریال خیلی خوبی بود. اصلا کارگردانی اپیزودا ( خصوصا لحظات پایانیشون ) عالی بود. خوب هم تموم شد. پیشنهاد میکنم 7 ساعت وقت بذارید براش. میارزه:D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
prison break
اقااا بعد سالهاا دوباره فرار از زندان:D
من که با دوبله فارسی دیده بودم یکم اولش یجوری بود همه انگلیسی حرف میزدن:D
قسمت جدید هم چیزهایی بود که دوست نداشتم ولی گفتم چیزی ننویسم که ممکنه اونایی هم که دیدن با خوندنش اون تجربه لذتبخش براشون خراب بشه.
برادرم قبل از شروع سریال شرط بسته بود که مایکل حافظشو از دست داده! بعید نیست:D
بریم برای 9 هفته لذت بخش>:D<

درود
عزیزان فصل 5 prison break کلا 9 اپیزود قراره داشته باشه ؟! خیلی کمتره نسبت به فصل های قبل :|

الان اپیزود اول فصل جدید رو دیدم . واقعا بعد دیدن مایکل زبونم بند اومد :|
تکنیک فیلم برداری مثل قبل عالیه ، داستان فوق العادس و محیطی که مِن بعد داستان توش جریان داره ، جذابیت سریال رو چندین برابر میکنه .
tbag هم با این که سنش بالا رفته ولی همچنان شاهکاره :x
چیز بیشتری ندارم بگم جز این که حتما تماشا کنید ...
اره متاسفانه یا خوشبختانه. فصل پنجم هم قراره پایان داستان باشه و ادامه اش بستگی به تیم سازنده داره.(اینطور که شنیدم منبع موثق نیست)

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
عزیزان فصل 5 prison break کلا 9 اپیزود قراره داشته باشه ؟! خیلی کمتره نسبت به فصل های قبل :|

الان اپیزود اول فصل جدید رو دیدم . واقعا بعد دیدن مایکل زبونم بند اومد :|
تکنیک فیلم برداری مثل قبل عالیه ، داستان فوق العادس و محیطی که مِن بعد داستان توش جریان داره ، جذابیت سریال رو چندین برابر میکنه .
tbag هم با این که سنش بالا رفته ولی همچنان شاهکاره :x
چیز بیشتری ندارم بگم جز این که حتما تماشا کنید ...

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
خب اگه نگاهی دقیق تر و دور از فن پریزون بریک داشته باشیم، باید بگم که نویسنده کل چیز های فصل های قبلی رو کلا ریموو کرده و همه بک گراند های شخصیت ها را رو دور ریخته.:-<. ما هیچ چیزی از پسر لینکن نمی بینیم،=P~ چیزی از دوست دختر قبلی او ینی سوفیا به ما نمیگه@-)، سوکر یهویی میاد که میخواد به مایکل کمک کنه که خیلی مسخره هستB-(... چطوری تی بگ که تو کل فصل های قبل ده یازده تا آدم کشته از زندان آزاد شده که اونم اصلا اشاره نمیکنه.8-}... ماهون کجاست؟ :-?کلا همه اینارو فراموش کرده که به همین دلیل هم منتقدان به شدت دیس کردند این فصل رو.. البته اگه فن پریزون برک باشید تمام اینهارو کنار میزنید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر