soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
دوستان سریال در سبک vikings چی داریم؟ یعنی در مورد گذشته باشه و بر پایه اتفاقات تاریخی باشه
این گزینه ها رو دیدم:
Tudors
Rome
Spartacus

سریال The Last Kingdom هم هست ، ولی نمیدونم قشنگه یا نه ...

• Like
Reactions: AmirAirGunner

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
کل سریال banshee که 4 فصل بود رو دیدم به نظرم فصل اول ، دوم و سوم خیلی خوب بود>:D< ولی فصل چهارم افتضاح بودx-(:| داستان به شدت سرهم بندی شد و سوژه داستانی مضخرف به داستان اضافه شد یه سری صحنه های اکشن فیلم هندی هم بهش اضافه شد ای کاش تو همین سه فصل تموم میشد و هیچ وقت فصل 4 رو نمیساختن

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
Legion
فصل اول
سریال خوبی‌ بود. متفاوت بود از بقیه سریال های مارول . اما پایانش قوی نبود . موسیقی متنش خیلی خوب بود و بازیگیر‌ شخصیت لنی هم خوب بازی میکرد.
من خبری از کامیکش ندارم و نمیدونم چقدر نزدیک به کامیک هست اما‌ اصلا از اینکه این هیولای ذهن دیوید یک چیز جدا از خودش بود خوشم نیومد!! اول‌کار فکر کردم این بخش از ذهنش به خاطر داستان هایی که پدرش تعریف کرده بود به وجود اومده بود و درواقع بخشی از نیمه تاریک خودش بود !! اما خب شاید در کامیکش اینطوری بوده و وجود اون هیولا به صورت جداگانه برای ادامه داستان ضروریه!
امیدوارم درصورتی ادامش بدن که ایده های خوبی داشته باشن‌.

Last edited by a moderator:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Rick & Morty چه یهو بی خبر اومد! یا من از دنیا بی خبر بودم؟ :D
خلاصه هر چی بود روز آخری خیلی حال داد بهم. مثل همیشه فوق العاده بود و ناامیدم نکرد. دو سه جا از خنده ترکیدم قشنگ :))
این دیالوگا رو از کجاش در میاره Roiland؟ :D شاهکاره بعضیاش.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
اوففف چه شروع سورپرایز کننده ای داشت فصل 3 Rick & Morty
بعد چندوقت دوباره از خنده رودهبر شدم :D
He's a spy. Glow him up. I'm going to take a Sh!+.=))

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
حضور تام مک کارتی و تیم فوق العاده تهیه کننده اش ، باعث شد که بشینم این سریال 13 Reasons why رو دانلود کنم. باید بگم که همون تایپ سریال هایی است که من مشتاقش بودم. داستانی تینجری ( که صد البته با تینجری های MTV و CW فرق میکنه) و رازآلودی از مرگ یک دختر نشان می دهد که زندگی دوست سابقش Clay را با نوار کاست های رازآلودش خدشه دار می کند. قسمت اول خوب بود، قسمت دوم هم بود و حالا باید بریم قسمت سوم... Netflix داره غوغا میکنه...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر

پ.ن: پس فردا لینک‌های قسمت اولش میاد، ببینیم چه گلی به سرمون زدند :D

الان به 55 تبدیل شده؟؟.. نمیدونم چرا Metacritic امتیاز های Dan Of Geek رو نمیزاره که نمره کامل رو به سریال داده.. در هر صورت برام فرقی نمیکنه.. من فن فرار از زندان هستم و حتی متای زیر خطر فقر هم بگیره.. مشتاق دیدنش بعد از هشت سال هستم!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
It's Always sunny in philadelphia عالیه :D
یک بار کامل دیدمش پشت سرش دوباره از نو استارت زدم، بر خلاف اکثر سریالای کمدی طولانی که آخراش افت شدید میکنن این فصل 12 ـش که چند وقت پیش تموم شد بهترین سیزنش بود بنظرم، تک تک اپیزوداش عالی بود.
قطعا متفاوت ترین سیتکامیه که دیدم، بر عکس بیشتر سیتکاما که همشون حول محور Dating ـو اینا میچرخن این هر اپیزود یک داستان جدید و ایده جالب داره.
شخصیتا همشون عالین، اینکه یک آدم سن بالا رو تونستن توی شخصیتای اصلیه سریال قرار بدن که یکی از بهترین شخصیتای سریال هست خودش یک چیز خیلی خاصه، و همینطور شخصیت چارلی که جز یونیک ترین شخصیتایی هست که دیدم، به علاوه اینکه بازیگرش (Charlie Day) بنظرم استعداد خالصه، یک قسمت از سریال که در مورد همین شخصیت هست تقریبا بیشتر اپیزود رو بدون کات خوردن دوربین پشت سر هم بازی کرد و منو شگفت زده کرد و همچنین نویسنده اصلی سریال هم هست و توی تمام اپیزودا دست داشته و بعضی از اپیزودا رو خودش تنهایی نوشته.

در کل بنظرم تو این دوره تنها سیتکامیه که داره درست پیش میره و اگه با همین کیفیت بخواد ادامه پیدا کنه به 20 سیزنم بکشه راضیم :D
دوستانی که سیتکام بازن و هنوز ندیدن درنگ نکنن.
---
Rick and morty قسمت اول خیلی خوب بود خدا کنه برا بقیه اپیزودا دوباره مارو الاف نکنن :|

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
It's Always sunny in philadelphia عالیه :D
یک بار کامل دیدمش پشت سرش دوباره از نو استارت زدم، بر خلاف اکثر سریالای کمدی طولانی که آخراش افت شدید میکنن این فصل 12 ـش که چند وقت پیش تموم شد بهترین سیزنش بود بنظرم، تک تک اپیزوداش عالی بود.
قطعا متفاوت ترین سیتکامیه که دیدم، بر عکس بیشتر سیتکاما که همشون حول محور Dating ـو اینا میچرخن این هر اپیزود یک داستان جدید و ایده جالب داره.
شخصیتا همشون عالین، اینکه یک آدم سن بالا رو تونستن توی شخصیتای اصلیه سریال قرار بدن که یکی از بهترین شخصیتای سریال هست خودش یک چیز خیلی خاصه، و همینطور شخصیت چارلی که جز یونیک ترین شخصیتایی هست که دیدم، به علاوه اینکه بازیگرش (Charlie Day) بنظرم استعداد خالصه، یک قسمت از سریال که در مورد همین شخصیت هست تقریبا بیشتر اپیزود رو بدون کات خوردن دوربین پشت سر هم بازی کرد و منو شگفت زده کرد و همچنین نویسنده اصلی سریال هم هست و توی تمام اپیزودا دست داشته و بعضی از اپیزودا رو خودش تنهایی نوشته.

در کل بنظرم تو این دوره تنها سیتکامیه که داره درست پیش میره و اگه با همین کیفیت بخواد ادامه پیدا کنه به 20 سیزنم بکشه راضیم :D
دوستانی که سیتکام بازن و هنوز ندیدن درنگ نکنن.
---
Rick and morty قسمت اول خیلی خوب بود خدا کنه برا بقیه اپیزودا دوباره مارو الاف نکنن :|
سیتکام دقیقا به چه سریالایی میگن؟
مثال هاش رو میدونم اما تاحالا ندیدم
تو سریالای ایرانی سیتکام هست که بخوای با مثال بگین متوجه بشم

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر