mohganj

کاربر سایت
Jul 22, 2016
92
این Justified رو من تا قسمت 6 فصل اول دیدم و چیز خاصی نداشت به نظرم. فک کنم براش over hyped شده بودم :D بهتر میشه یا تو همین سطح میمونه؟

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
این Justified رو من تا قسمت 6 فصل اول دیدم و چیز خاصی نداشت به نظرم. فک کنم براش over hyped شده بودم :D بهتر میشه یا تو همین سطح میمونه؟

بستگی داره چه انتظاری از سریال داشته باشید. اگه دنبال هیجان و این‌جور مسائل هستید، شاید ناامید بشید. البته اینطور نیست که هیجان نداشته باشه؛ ولی اون‌جور سریال نیست که دست‌به‌دامن هیجانات کاذب بشه تا ببینده رو جذب خودش کنه. سریال Real ـه. شخصیت‌پردازی و نویسندگی سریال شدیداً قویه. یادمه اون‌موقع که BB پخش میشد، حرف از Real بودنش بود، درواقع بیشتر از هر چیزی، همه BB رو به Real بودنش می‌شناختن(خودم از طرفدارهای BB بودم و هستم) ولی با توجه به یه سری مسائل، مخصوصاً اواخرش، مشخص شد اونقدرا هم Real نیست. ولی جاستیفاید کاملاً Real ـه.(دُز Real بودنش یه‌ذره کمتر از شیلده؛ شیلد شدیداً و بیش‌از حد Real بود : دی) اینو در پایانش هم میشه دید. این توضیحات رو دادم تا باتوجه به سلیقه و طرز تفکرتون، تصمیم بگیرید براش وقت بذارید، یا وقتتون رو تلف نکنید و برید سراغ یه سریال دیگه.

+ پیشنهاد می‌کنم تا اواسط فصل دوم ببینید، بعد تصمیم بگیرید. چون فصل دوم از لحاظ داستانی فوق‌العاده‌ست. به‌نظر من توی این زمینه، به‌همراه فصل ششم، جزء بهترین فصل‌هاست.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
یه چار تا سریال معرفی کنین مردیم از بیکاری.
سریال هم زیاد دیدم نمیشه اینجا لیست کنم. شما سریالهای خیلی معروف رو پیشنهاد ندید. ترجیحا از این جدیدا چیز بدرد بخور هست وقت بزاریم پاش یا نه

Rectify
Tell Me You Love Me
Big Love
(Low Winter Sun (Both BBC and AMC
House Of lies
Intruders
Dead Set
Channel Zero
Bosch
Sneaky Pete
Prisoners
Luther
The Young Pope
Longmire

• Like
Reactions: M4JiD

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بستگی داره چه انتظاری از سریال داشته باشید. اگه دنبال هیجان و این‌جور مسائل هستید، شاید ناامید بشید. البته اینطور نیست که هیجان نداشته باشه؛ ولی اون‌جور سریال نیست که دست‌به‌دامن هیجانات کاذب بشه تا ببینده رو جذب خودش کنه. سریال Real ـه. شخصیت‌پردازی و نویسندگی سریال شدیداً قویه. یادمه اون‌موقع که BB پخش میشد، حرف از Real بودنش بود، درواقع بیشتر از هر چیزی، همه BB رو به Real بودنش می‌شناختن(خودم از طرفدارهای BB بودم و هستم) ولی با توجه به یه سری مسائل، مخصوصاً اواخرش، مشخص شد اونقدرا هم Real نیست. ولی جاستیفاید کاملاً Real ـه.(دُز Real بودنش یه‌ذره کمتر از شیلده؛ شیلد شدیداً و بیش‌از حد Real بود : دی) اینو در پایانش هم میشه دید. این توضیحات رو دادم تا باتوجه به سلیقه و طرز تفکرتون، تصمیم بگیرید براش وقت بذارید، یا وقتتون رو تلف نکنید و برید سراغ یه سریال دیگه.

+ پیشنهاد می‌کنم تا اواسط فصل دوم ببینید، بعد تصمیم بگیرید. چون فصل دوم از لحاظ داستانی فوق‌العاده‌ست. به‌نظر من توی این زمینه، به‌همراه فصل ششم، جزء بهترین فصل‌هاست.
این Justified تو مایه های فیلم هایی مثل Hell or High Water و No county for old men هست؟
اگه تو اون سبک و سیاق هست که من خیلی دوست دارم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
این Justified تو مایه های فیلم هایی مثل Hell or High Water و No county for old men هست؟
اگه تو اون سبک و سیاق هست که من خیلی دوست دارم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آره تقریباً. توی شهری مثل نیویورک و اینجور جاها نیست که خیلی ساختمون باشه و رفت و آمد باشه و شلوغ‌پلوغ باشه. یه شهرک کم‌جمعیتـه. فضاش جنوبیه. گفتم جنوبی، یه چیزی یادم افتاد؛ لهجه‌ی جنوبی تکه :D بازیگرا هم لهجه‌ی جنوبی رو خوب درآوردن توی سریال. مخصوصاً تیموتی الیفانت و والتون گاگینز.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سلام.
کدوم یکی از این دو تا رو اول شروع کنم به دیدن؟
Fringe
Person of Interest
تقریبا تو یه سبکن؟
تو یه ژانر که اصلا نیستند ولی کسایی که دیدند ممکنه که بگن تقریبا مثل هم هستند (من و برادرم مثلا :D).
ولی به‌نظرم Person of Interest چند سطح از Fringe بالاتره. خصوصا اینکه ممکنه فصل آخر Fringe رو هرکسی دوست نداشته باشه اما Person of Interest پایان فوق‌العاده‌ای داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر