barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من Leftovers رو پیشنهاد میکنم سریال خیلی عمیق و خوش ساختیه، موزیک هاش فوق العادن و بازیگرای خوبی هم داره.
عجیبه با اینکه مال HBO هست ولی زیاد تو ایران طرفدار نداره.
فصل سوم و پایانیش هم دو روز پیش تریلرش اومد.
اتفاقا به جرات می گم این سریال لااقل تو این فروم دیده شده . و اصلا خود بنده بعد این که نظرات دوستان رو تو این تاپیک خوندم علاقه مند شدم ببینم (چون امتیازش و نظر بقیه تو سایت های دیگه جالب نبود دربارش ) . و انصافا هم سریال جذابی بود

یک نکته ای که به نظر من رسید . جی جی آبرامز و دیمون لیندوف دو مغز متفکر سریال لاست بودن .تو این سریال می شد کلنجار علم و ایمان رو به وضوح دید . یک دیدگاه علت حوادث عجیب و نیروی عجیبی که اون رو کنترل می کرد رو علم می دونست و دیگری اون رو یک خدا و نیروی غیب . حالا دو تا سازنده اون سریال تو یک شبکه راهشون جدا شده و یکی وست وولد رو ساخته که به نوعی داره همون متریال گرایی لاست رو داره . و دیگری لفتوورز رو که نگاه اعتقادی و دینی داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
من به نظرم فصل سوم زیاد جالب نبود . یعنی با مقایسه با دو فصل قبلی . گره گشایی پایانی کمی تو ذوق می زد به نظرم . کاراکتر های فرعی (اون نوجوون ها ) هم درگیر کننده نبودن (در مقایسه با فک و فامیل رزی تو دو فصل اول ) ولی در کل به خاطر همون دو فصل اولش به نظرم جزو بهترین سریال ها بود

فصل سوم رو قبول دارم که از نظر داستانی بیش از حد شبیه سکوت بره ها و سون بود و از نظر روایت کمی ضعیف بود اما از نظر تیم بازیگری عالی بودند، از استاد Peter Sarasgard تا Elias Keatos و دخترک باستعداد Bex Taylor Klaus که گرچه اخری از نظر شخصیت پردازی مشکل داشت اما بازی اش خیلی خوب بود. از نظر فصاسازی،تم سنگین تری از دو فصل پیشین داشت. اما منتقدان برخلاف حرف ما،فصل سوم را بهتر از فصل دوم دونستند!

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
سلام. اقا من سریال game of thrones و westworld و breaking bad و mr.robot و gotham رو با چند تا دیگه دیدم. میخواستم ببینم سریالی هنوز وجود داره که دارای داستان عالی و شخصیت پردازی عالی باشه؟ یکجورایی مثل game of thrones یا west world . توی این مایه ها. لامصب این دو تا سریال رو یجوری ساختن که بعد از تموم کردنشوم اشتهام کور شد!:|

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام. اقا من سریال game of thrones و westworld و breaking bad و mr.robot و gotham رو با چند تا دیگه دیدم. میخواستم ببینم سریالی هنوز وجود داره که دارای داستان عالی و شخصیت پردازی عالی باشه؟ یکجورایی مثل game of thrones یا west world . توی این مایه ها. لامصب این دو تا سریال رو یجوری ساختن که بعد از تموم کردنشوم اشتهام کور شد!:|
درود

Da Vinci's Demons و Black Sails و Viking هم عالین

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,028
نام
Ali
گيم اف ترونز تو ژانر خودش بي نظير اگر نباشه كم نظير هست ، اما به هر تقدير vikings رو شروع كنيد سريال خوبيه اونم قضيش اهن و خون و تخت پادشاهي هست بدون فاكتور اژدها و مردگان قاتل (البته حالا شايد يه جاهايي يكم تخيلي هم بشه :-" اما خيلي ريز )
پيشنهادهاي بعديم مشابه اون دو سريال نيستند اما توصيه ميشند
اگر به امريكاي دهه 70، عنصر خيال و اندكي ترس علاقه داريد strange things توصيه ميشه
دنبال يه سريال با يك شخصيت محوري قوي ميگرديد ؟ سريال dexter ، خون بازي بدون توقف :D
True detective هم يك سريال كاراگاهي محشره از دست نديد

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
از Peaky Blinders غافل مشو.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

true detective season 1
boardwalk empire
peaky blinders
dexter
leftovers

• Like
Reactions: Mamal17

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
16681846_1882190505347908_6611482278335654776_n.jpg
پوستری جدید از انیمیشن سریالی Castlevania منتشر شد.
همان طور که قبلا اعلام شده بود شبکه محبوب Netflix در حال ساخت انیمیشن سریالی براساس سری بازی های Castlevania است. و قرار است فصل اول این انیمیشن 4 قسمتی امسال پخش شود. لازم به ذکر است که، درجه سنی این عنوان R خواهد بود.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستان خبری از پانیشر نشد!؟
یه تریلری چیزی؟
راستی درجه سنی سریال R هست دیگه؟! یا الکی دلم ور صابون نزنم؟!

Punisher احتمالا آخر سال میاد
فعلا Iron Fist هست بعدشم The Defenders، بعیده تا قبل از ریلیز The Defenders خبر درست حسابی ای بشه ازش
شما دلت رو با درجه سنی سریال صابون می زنی؟؟!!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
Punisher احتمالا آخر سال میاد
فعلا Iron Fist هست بعدشم The Defenders، بعیده تا قبل از ریلیز The Defenders خبر درست حسابی ای بشه ازش
شما دلت رو با درجه سنی سریال صابون می زنی؟؟!!
من‌با R صابون زدم دلم رو!
کلی خون و خونریزی و F words داشته باشه!
پانیشره دیگه!

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
من‌با R صابون زدم دلم رو!
کلی خون و خونریزی و F words داشته باشه!
پانیشره دیگه!

بیشتر سریال های شبکه Netflix با درجه سنی TV-MA هست (در تلویزیون R نیست) شاید Stranger Things و DareDevil ، تی وی 14 هستند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر