kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
رگنار عجب پایان غم انگیزی داشت ! از همون لحظه ای که آماده شد تا با اون مبارزا بره انتقام بگیره مشخص بود که دیگه راه برگشتی نداره ! تنها راهی هم که میشد مردمش رو مجاب به انتقام گرفتن کنه با مرگ خودش بود.
به هرحال سریال بدون رگنار قطعا جذابیت قبل رو نداره ولی امیدوارم بیورن به بهترین شکل جاشو پر کنه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
این شرلوک نیومد؟!
اگه قرار باشه فصل بعدی اش هم مثل این یکی 3 سال طول بکشه، امیدوارم این فصل، فصل آخرش باشه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
رگنار عجب پایان غم انگیزی داشت ! از همون لحظه ای که آماده شد تا با اون مبارزا بره انتقام بگیره مشخص بود که دیگه راه برگشتی نداره ! تنها راهی هم که میشد مردمش رو مجاب به انتقام گرفتن کنه با مرگ خودش بود.
به هرحال سریال بدون رگنار قطعا جذابیت قبل رو نداره ولی امیدوارم بیورن به بهترین شکل جاشو پر کنه.
Leadrole از این به بعد با آیواره

• Like
Reactions: all4u and kanway

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عجب اپیزودی بود، با اینکه اسپویل شده بود مرگش و همینطور چطور مردنش ( ویکی پدیا رگنار لثبروک واقعی :| ) بازم حال کردم.
فقط خداییش وایکینگز بدون ترویس فیمل اصلا یک جوریه :D آیا احتمالش نیست بزنه 10 سال بعد و ترویس فیمل در نقش بیورن مثلا برگرده؟ :-"

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
the walking dead که عالیه توی فصل 7 بهتر شد چون فصل های 4 بخصوص افت داشت ولی باز داره بهتر میشه و استقبال میشه

سریال Fear the Walking Dead به راحتی میتونه جزو سه سریال چرت حساب بشه.واقعا سریال از هر لحاظ نسبت به نسخه اصلی افت داره. از لحاظ بازیگر ، فیلم برداری ، داستان و...
سریال به شدت خسته کننده س و من ک برای دوستان توصیه نمیکنم گرچه بعضیا فقط جو walking dead گرفته اینم میگن قشنگه ولی باید قبول کرد سریال هیچ جذابیتی نداره و فقط یجورایی میخواد هر قسمت یجوری 40 دقیقه پر کنه
اتفاقاتی ک هیچ تاثیری توی روند اصلی داستان نداره. بازیگرای خشک و چرت
درکل من توصیه میکنم برید سراغ یه سریال بهتر بجای این

• Like
Reactions: all4u

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت اول فصل 4 شرلوک اصلا خوب نبود، کلا اپیزود هایی که گتیس مینویسه همیشه همینه.
درهم برهم و قابل پیشبینی از بدترین نکاتش بود. بدجور ضد حال خوردم خلاصه، اینهمه تا 3 شب منتظرش نشستم که لینک هاش بیاد و بعدم اینجوری.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,030
نام
Ali
اين فقط منم يا شما هم حس ميكنيد the grand tour بخاطر عدم محدوديت بودجه و كاملا باز بودن دست كلاركسون و تيم امريكايي باعث شده برنامه به خوبي تاپ گير نباشه ...شوخي ها خيلي شبيه شو هاي امريكايي شده و كاملا مشخصه كوچكترين ديالوگ هاي برنامه از قبل نوشته شده
برنامه هاي انگليسي بخاطر بودجه كمتر نسبت به امريكايي ها باعث بروز خلاقيت سازنده ها ميشن ، د گرند تور خوبه اما نه به اندازه تاپ گير

غير قابل پيش بيني اما پرداخت بد و فداكاري دراماتيك خانوم واتسون! هرچند اميدوارم اين اتفاق باعث بشه روزهاي خوب شرلوك و دستيار محبوبش باز شروع بشن ، كاملا مشخصه سريال نياز به يه بدمن در حد موريارتي داره

قدرت مديا :D ، چطور رسانه ميتونه يكاري كنه كه از مرگ يه غاصب و قاتل تا اين حد ناراحت بشيم ، رگنار كبير در تنهايي غريبانه اي به ديدار اودين شتافت باشد كه روحش در كنار هم رزمانش در والهالا قرين رحمت باشد، لاگرتا ... بد اس ترين جنگجوي امازوني :D
حالا ايرون سايد و بي استخون تنها وارثان حقيقي رگنار هستند

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
به نظر من،این اپیزود شرلوک بدترین قسمتش بود! بعده این همه انتظار ...
استنتاجا دیگه ملال آور دارن میشن! با اون پیچیدگیه عجیب (ولی فوق العاده) اپیزود امیلیا ریکلتی واقعا انتظار داشتم بیشتر بیاد توضیح بده که چیجوری بعده قضیه نبش قبر شرلوک متوجه میشه موریارتی مرده اس!
من فک می کنم این فصل فاجعه بار خواهد بود مگه اینکه به قول این دوستمون یه بدمن خوب حداقل در اندازه مگنسن بیاران!

• Like
Reactions: TCSCELL

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اين فقط منم يا شما هم حس ميكنيد the grand tour بخاطر عدم محدوديت بودجه و كاملا باز بودن دست كلاركسون و تيم امريكايي باعث شده برنامه به خوبي تاپ گير نباشه ...شوخي ها خيلي شبيه شو هاي امريكايي شده و كاملا مشخصه كوچكترين ديالوگ هاي برنامه از قبل نوشته شده
برنامه هاي انگليسي بخاطر بودجه كمتر نسبت به امريكايي ها باعث بروز خلاقيت سازنده ها ميشن ، د گرند تور خوبه اما نه به اندازه تاپ گير

غير قابل پيش بيني اما پرداخت بد و فداكاري دراماتيك خانوم واتسون! هرچند اميدوارم اين اتفاق باعث بشه روزهاي خوب شرلوك و دستيار محبوبش باز شروع بشن ، كاملا مشخصه سريال نياز به يه بدمن در حد موريارتي داره

قدرت مديا :D ، چطور رسانه ميتونه يكاري كنه كه از مرگ يه غاصب و قاتل تا اين حد ناراحت بشيم ، رگنار كبير در تنهايي غريبانه اي به ديدار اودين شتافت باشد كه روحش در كنار هم رزمانش در والهالا قرين رحمت باشد، لاگرتا ... بد اس ترين جنگجوي امازوني :D
حالا ايرون سايد و بي استخون تنها وارثان حقيقي رگنار هستند

بله فقط تویی D :

من کلا اسپیشال بین نیستم کلا بم نمیچسبه این نامیبیا، این قسمت کریسمس اما فوق العاده بود : )))

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
The Walking Dead will run until at least season 12, still be going in the mid 2020s, says Robert Kirkman
رابرت کرکمن اعلام کرد که واکینگ دد قصد تموم شدن نداره و تا فصل 12 یعنی سال 2020 قراره ادامه داشته باشه :)

پ.ن: خدارو هزار مرتبه شکر که دراپ کردم این سیزن :D
البته فکر می کنم بره بعد 2020. چون هر سال یک سیزن پخش شه تا 2020 به سیزن 10 رسیدیم .
بابا بیخیال . خداییش همین فصل هفت به خاطر نیگان جذابه . ته ته اش نیگان دو فصل هم زنده بمونه که اونم آب ببندن واقعا بعدش باز تکرار مکررات میشه . بکشین بیرون
شما هم حیف بود دراپ کردی صبر می کردی نیگان که مرد دراپ می کردی

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
این رابطه که ادمای خاص ( شرلوک ، هوس و امثالشون) تو یه بازه زمانی دوست صمیمیشون رو ناراحت میکنن و حالا اینا کلی زور میزنن که از دل طرف در بیارن وحشتناک نخ نما و تکراری شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر