.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستانی که مارکو پولو دیدن بگن چجوریاست؟ :D
من سریال تاریخی دوس دارم. ولی نظرات در مورد این ضد و نقیضه. دانلود کنم؟؟

کنسل شد .
تاریخی رُم میگن خوبه مال HBO اما درام ـه غلیظ و خالصه دیگه

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
چقدر این وایکینگ بد شده کلا این فصل چهار به خصوص این چند قسمت آخر یک آش شعله قلم کاری بود:D فصل 3 هم با اینکه خیلی اکشن شده بود ولی از همونجا سیر نزولیش شدت گرفت. سیر روایی عجیب و غیر منطقی ، شخصیت پردازی افتضاح کلا می خوان سرو ته قضیه رو هم بیارن اصلا براشون مهم نیست چقدر داستان مسخره پیش میره.

• Like
Reactions: Hamed Vincent

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چقدر این وایکینگ بد شده کلا این فصل چهار به خصوص این چند قسمت آخر یک آش شعله قلم کاری بود:D فصل 3 هم با اینکه خیلی اکشن شده بود ولی از همونجا سیر نزولیش شدت گرفت. سیر روایی عجیب و غیر منطقی ، شخصیت پردازی افتضاح کلا می خوان سرو ته قضیه رو هم بیارن اصلا براشون مهم نیست چقدر داستان مسخره پیش میره.
من که شدیدا از فصل 3 راضی بودم :D این فصل چون 20 قسمتی کردن اینقد قضیه رو دارن کش میدن که الان سه هفتس دارم انتظار میکشم ببینم چی میشه هیچ اتفاقی نمیوفته گرچه بنظرم با این اتفاقاتی که در حال رخ دادنه شدیدا پتانسیل خوبی برا تموم کردن فصل داره و اگه بتونن خوب جمش کنن بهترین پایانو میتونه بین فصلای دیگه داشته باشه.
از این طرف بیورن داره حمله میکنه با رولو، از اون طرف لاگرتا کاتکاتو گرفت و با بچه ها رگنار مشکل پیدا کرد، از این طرفم قضیه رگنار و آیوار جالب داره میشه! :D
با اینکه داستان آروم داره پیش میره بازم برام جذابه :D ولی بنظرم سیزن بعدو مثل قدیم 10 قسمتی بسازن دوباره برمیگرده به اوج.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
همین جوری داشتم تو تی وی میچرخیدم ...شبکه نمایش داره فرار از زندان میزاره...!!!!!:o:o:o:o
والا رفیقم میگه House of Cards رو هم میذاره

پ.ن:من فصل 6 واکینگ دد رو تا 4 قسمت دیدم دیگه گذاشتم کنار
الان هی میگن یه شخصیت و یه گروهی اومدن خیلی باحاله و ...
ارزش داره دوباره شروع کنم؟

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من که شدیدا از فصل 3 راضی بودم :D این فصل چون 20 قسمتی کردن اینقد قضیه رو دارن کش میدن که الان سه هفتس دارم انتظار میکشم ببینم چی میشه هیچ اتفاقی نمیوفته گرچه بنظرم با این اتفاقاتی که در حال رخ دادنه شدیدا پتانسیل خوبی برا تموم کردن فصل داره و اگه بتونن خوب جمش کنن بهترین پایانو میتونه بین فصلای دیگه داشته باشه.
از این طرف بیورن داره حمله میکنه با رولو، از اون طرف لاگرتا کاتکاتو گرفت و با بچه ها رگنار مشکل پیدا کرد، از این طرفم قضیه رگنار و آیوار جالب داره میشه! :D
با اینکه داستان آروم داره پیش میره بازم برام جذابه :D ولی بنظرم سیزن بعدو مثل قدیم 10 قسمتی بسازن دوباره برمیگرده به اوج.
مجید پس خبر نداری :D سیزن 5 هم 20 قسمتیه :D

• Like
Reactions: majidred2011

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN

اونو که خودم می دیدم...دنبال هم میکردم خداییش هم سانسورشکم بود هم دوبله اش عالی بود .
فرار از زندان رو هم دوبله موسسه جوانه پویا رو میزارن او.نم خوبه . خالکوبیای یارو رو اگه نزنن ازش=))
حالا این هیچی...شبکه تماشا هست...اون داشت لوتر پخش میکرد...!!!!:o:o:o:o:o:o
فردا هم لاست و بعدش بریکینگ بد ، با همین فرمون بره از شبک خوناشامی True blood و vampire diaries هم میزارن...!!! والا زدن به سیم آخر...:p:p:)):)):)):))

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

تا اینجا که از فصل 7 اومده ( 8 قسمت ) سوای اینکه بدترین سیزن سریاله، جزو بدترین سیزن تمام سریالاـه. هرچقدر به نظرم سیزن 6 بد بود، این 10 برابر بدتره.
به نظر من دراپش کن.

• Like
Reactions: M0HAMAD

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان علاقه مند به درام، Rectify رو از دست ندید. بعضی وقت ها انقدر درگیر جریان سریال میشم که اصلا متوجه داستان و رد و بدل شدن دیالوگ ها نمیشم و مجبورم دوباره تصاویر و به عقب برگردونم. خیلی دوست داشتنیه. با اینکه داستانی تلخ داره اما خوبی ها و زیبایی ها به وضوح احساس میشن.
شدید از OA راضیم خوبه هر چند وقت یکبار از این سریالا بیاد.
پ.ن:امیدوارم سیزن میزن دیگه ای نسازن ازش!
احتمالا سیزن بعد هم ساخته میشه.
'The OA' Creators Discuss Their Top-Secret Netflix Series and Potential Second Season

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
شدید از OA راضیم خوبه هر چند وقت یکبار از این سریالا بیاد.
پ.ن:امیدوارم سیزن میزن دیگه ای نسازن ازش!
بنظرم اصلا داستان خراب میشه و کشش چنین چیزی رو نداره Stranger Thing کاملا پتانسیل فصل بعدیو داشت اما این سریال بنظرم بیشتر زیبایی و مفهومش در همین 8 قسمت بود

سریال هیچ وقت جواب واضحی نداد که OA اون داستان رو از خودش دراورده بود یا واقعی بود.چون مثلا اون صحنه ویولن زدن ثابت شد و چند تا مدرک دیگه اما اگه اینا با توجه به اون کتاب های زیر تختش زاییده ذهن خودش بودن پس این 7 سال کجا بوده؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan95_76

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
2016 لعنتی اخرین ضربه خودشو زد. مرگ رگنار جرو غمناک ترین اتفاقای تمام فیلم ها و سریالا بود. هرچند که میدونستم چطور می میره ولی از غمناکیش چیزی کم نکرد.
فقط امیدوارم آیوار دیوانه نشه بره لاگرثا رو بکشه که تازه داریم با قضیه رگنار کنار میایم.
جالبترین سکانس قسمت هم به نظرم سکانسی بود که رگنار داشت با اون نابینا سوار اسب حرف میزد که یه جورایی حرف پیشگو درست دراومد، ولی بازم رگنار قبول نکرد و گفت من سرنوشت خودمو میسازم. و اینکه اخرش رسما آتـئــیســت شده بود واقعا جالب بود.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
یه مرد تک چشم هم اخرش نشون داد . شاید منظور پیشگو اون بوده باشه که رگنار هنوز ندیدتش

تا جایی که ذهنم یاری میکنه پیشگو جمله ش یه چیزی تو این مایه ها بود: تو وقتی میمیری که مرد نابینا بالاخره تو رو ببینه. یا یه همچین چیزی.
اصلا پیشگو به اون تک چشم اخرش کاری نداره :D

• Like
Reactions: MOEIN MPM

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بعد از Narcos خيلى دلم مى خواد Netflix دقيقا با همون سبك و سياق در مورد شخصيت هاى معروف تاريخى مثل چه گوارا سريال بسازه...با حفظ زبان اصلى و حالت مستند گونه.

كلا اين سبك استفاده شده تو Narcos خيلى جاى مانور داره... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر