بهترین GTA از نگاه شما

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
لطفا يه نظر سنجي بزاريد! من با همش حال كردم. ولي بيشتر با GTASA از نظر من جي تي اي 4 نسبت به سن آندرس پس رفت داشت!مثلا اون بدن سازي داشت 4 نداشت.يا ماشينهارو توي سن آندرس ميشد درست كرد ولي توي 4 نميشد! ولي داستان 4 بهتر بود.(از نظر من)

• Like
Reactions: ehsanservat

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
خب اینجا برای ps2 هست اما چون بچه ها از IV هم گفتن، من هم نظرمو بدم در مورد بازیی که فکر نکنم برای ps2 اومده باشه:

به نظرم بهترین این سری GTA 2 ،چه قدر بازی میکردم یادش بخیر

اما در کل گفتن بهترین سخته هر کدوم خوبیها و بدیهایی داشتن،gta3 که انقلابی واسه خودش بود تو این سبک،vice city که کلا عالی بود ولی نمیدونم چیز خیلی خاصی نسبت به 3 اضافه کرد یا نه تنها چیزیهایی که یادمه گرافیکه بهتر+شخصیت اصلی از حالت صامت خارج شده بود،sa محیط بزرگ +داستان خوب+امکانات خاص(تیونینگ کردن و ...)،IV شهر بزرگ+گرافیک خوب+مردم با هدف(یعنی همینطوری ولو نبودن تو شهر)

• Like

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
gta 5 san andreas بهترین بازی جی تی آ بود چون امکانات بازیش واقعا زیاد بود . در دوره خودش عالی بود حتی من هنوز این بازی رو به صورت آنلاین بازی می کنم . gta iv جزو بازیهای تاپ هستش ولی مراحلش رو که بری بازی لذتی نداره .

• Like

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
واقعا SA فوق العاده بود ! این بازی به طرز باور نکردنی بزرگ بود ! همه چیز تو این بازی بود ...
بعد که IV اومد کاملا نا امیدم کرد ... :(
همش شده بود کاور گیری و تیر اندازی ... اصلا ازش لذت نبردم . لباس خریدن خیلی محدود بود وخالکوبیا یا جنگای خیابونی یا هواپیما و نقشه ی بزرگ کاملا از بین رفته بود ...
کاش تو شماره ی بعد شبیه SA بسازنش . این شخصیت مسخره رو هم بزارن کنار !

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر