GTA:Chinatown Wars psp version

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان اگه مثلا اندازه ی پلیس هم 3 ستاره شده باشه اگه برم تو خونم و چند دقیقه منتظر بمونم از حالت تحت تغییب در میام یا هنوز پلیس ها دنبالمن؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان اگه مثلا اندازه ی پلیس هم 3 ستاره شده باشه اگه برم تو خونم و چند دقیقه منتظر بمونم از حالت تحت تغییب در میام یا هنوز پلیس ها دنبالمن؟

من تا حالا امتحان نكردم !! ولي خداييش از اون سوالا كردي ! :confused:

خوب امتحان كن ....

آقا يه سوال داشتم , يه جاهايي تو نقشه عكس يه آدمكه آبيه كه از ما اسلحه ميخوان كه

بايد بريم اون كاميون ها كه بالاش فلش قرمز رو نميدونم چيكار كنيم !!

من فقط ميتونم بتركونمشون !! كه هيچ اتفاقي نميفته !!

ميخوام دره ماشين رو هم باز كنم نميشه (قفله !) ... چه كنم ؟؟؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من تا حالا امتحان نكردم !! ولي خداييش از اون سوالا كردي ! :confused:

خوب امتحان كن ....

آقا يه سوال داشتم , يه جاهايي تو نقشه عكس يه آدمكه آبيه كه از ما اسلحه ميخوان كه

بايد بريم اون كاميون ها كه بالاش فلش قرمز رو نميدونم چيكار كنيم !!

من فقط ميتونم بتركونمشون !! كه هيچ اتفاقي نميفته !!

ميخوام دره ماشين رو هم باز كنم نميشه (قفله !) ... چه كنم ؟؟؟
اون کامیون هارو باید اینقدر تعقیبش کنی یا با اسلحه بزنی که ازش دود بیاد....بعد 2 نفر با کلاشینکوف میفوتن به جونت...وقتی کشتی اونارو...کامیون رو میبری دم خونت...بعد باید پشتت رو ذوب کنی که فقط چی؟؟؟؟فقط یک اسلحه بده:biggrin1:حالا من 2تا باز کردم اسلحه بود...شاید برای شما یک چیز دیگه در بیاد.....تخم مرغ شانسیه

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اون کامیون هارو باید اینقدر تعقیبش کنی یا با اسلحه بزنی که ازش دود بیاد....بعد 2 نفر با کلاشینکوف میفوتن به جونت...وقتی کشتی اونارو...کامیون رو میبری دم خونت...بعد باید پشتت رو ذوب کنی که فقط چی؟؟؟؟فقط یک اسلحه بده:biggrin1:حالا من 2تا باز کردم اسلحه بود...شاید برای شما یک چیز دیگه در بیاد.....تخم مرغ شانسیه

ايولا ! ميگما ! يه دفه انقدر بهش تير زدم تا دود ازش در اومد ... بعد 2 3تا صداي تير اومد

نفله شدم , خدايي نفهميدم از كجا خوردم !!

دمت گرم ... پيش به سوي china town war ....

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
ممنون رد شد!
دوستان یک مرحله ی دیگش موندم.یک مرحله هست که بهم یک ون سبز می دن با دو نفر میریم یک بمب برمیاریم میرم بقل یک دیوار میذارم می ترکونیم دیوار رو!اون دو نفر که همرام بودن میرن توی خونه ولی به من میگه سوار میاشین شود و همون جایی که ترکوندیمش رو با علامت مشخص می کنه!
چیکار کنم اینجا؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ممنون رد شد!
دوستان یک مرحله ی دیگش موندم.یک مرحله هست که بهم یک ون سبز می دن با دو نفر میریم یک بمب برمیاریم میرم بقل یک دیوار میذارم می ترکونیم دیوار رو!اون دو نفر که همرام بودن میرن توی خونه ولی به من میگه سوار میاشین شود و همون جایی که ترکوندیمش رو با علامت مشخص می کنه!
چیکار کنم اینجا؟
خوب اونجا باید ماشین رو از پشت ببری جای دیوار . یعنی پشت ماشین بره اون جا که ترکوندی بعدش یکسری میان باید بکشیشون تا اونا از تو خونه بیان بیرون بعد هم در میری .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
وقتی تو مرحله Kenny باید بری تو یک قایق و بری جای یک کشتی و اونجا مواد میده و پلیسا میریزن . من کشتی هاشون رو ناکار میکنم ولی اون هلی کوفتره همش منو میکوشه . چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی چیت های این بازی چیه (ببخشید وقت ندارم پست های قبلی رو بخونم اگه میه یک بار دیگه واسه من بزارین اگه گزاشته بودین)

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
GTA CTW

من هم دیشب بازی رو تموم کردم خیلی حال داد و طولانی هم بود. GTA VCS رو هم تموم کرده بودم و رو PSP خیلی حال داد ولی به نظرم خسته کننده شده بود مخصوصا واسه کسایی که قبلا Vice City رو بازی کرده بودن. من فکر میکردم خیلی با CTW حال نکنم چون با GTA 1,2 اصلا حال نکردم دلیلش هم نمای از بالا و کنترلش بود. اما CTW خیلی فرق داشت و بعضی مراحلش واقعا جذاب بود.:smoke1:
راستی مرحله آخر رو که تموم کردم موقع cut scene دستگاه گیر کردو یه دفعه خاموش شد. وقتی هم که دستگاه رو روشن کردم دیدم کامل restart شده نشستم دوباره مرحله آخر رو رفتم ببینم آخر داستان چی میشه!!:cheesygri
ولی از همون اول میشد حدس زد همه این کارها زیر سر کی بوده...:bored:

وقتی تو مرحله Kenny باید بری تو یک قایق و بری جای یک کشتی و اونجا مواد میده و پلیسا میریزن . من کشتی هاشون رو ناکار میکنم ولی اون هلی کوفتره همش منو میکوشه . چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی چیت های این بازی چیه (ببخشید وقت ندارم پست های قبلی رو بخونم اگه میه یک بار دیگه واسه من بزارین اگه گزاشته بودین)

شما کشتی های پلیس رو میزنی؟ اگه آره خوب نزن چون ستاره هات زیاد میشه نمیتونی راحت پلیس رو بپیچی!
cheat های بازی رو هم یکی از دوستان اینجا گذاشته:
لینک

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من يك مشكل دارم!
تو بازي توي مرحله اي كه بايد 3 تا ماشين رو قبل از يك ساعت معيني بدزذي ماشين اول رو ميذوزدم به ماشين دوم نزديكش ميشم بازي freeze ميشه و بايد psp رو خاموش كنم و دوباره همونجوري شد!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دیشب بازی تموم شد و واقعا خیلی ناراحت هستم که تموم شده!یک حالت جالب و جذابی داشت و گریم گرفت وقتی تیتراژ آخرش رو می دیدم!
آخرش چی شد؟
من نفهمیدم!همه رو کشتیم که!
بعدش هم Keeny رو کشتیم!همه کارا زیر سر این یارو بود؟

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
من يك مشكل دارم!
تو بازي توي مرحله اي كه بايد 3 تا ماشين رو قبل از يك ساعت معيني بدزذي ماشين اول رو ميذوزدم به ماشين دوم نزديكش ميشم بازي freeze ميشه و بايد psp رو خاموش كنم و دوباره همونجوري شد!
من که با چنین مشکلی مواجه نشدم.
بازی بدون مشکل تموم شد.
به نظرم بازی رو که دانلود کردین اشکال داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر