تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

XAVi MARTiN3Z

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
سرزمین رایانه خوبه

من می خواشتم بدونم ارزون ترین فروشگاه disk های 360 توی اصفهان کجاس و آیا کسی هست که بخواد با من تبادل بازی کنه ؟
09133803128

برو سرزمین 3 تا بازی به بالا میده 5000 رو دیسک verbatim با کاور و قاب . البته میگه تا یکی دو هفته دیگه چاپ روی دیسک هم میزنه .

XAVi MARTiN3Z

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
من امروز رفتم پاسكال عجب كلاهبرداريه اليت رو ميده 610:eek:

پاسکال خیلی بد اخلاق من اصلا نمیرم اونجا . و همه چیشو خیلی گرون میده . فروشگاه کارن هم که اصلا از این دستگاهها اطلاعاتی نداره و فقط اونجا دارن با پاسکال رقابت ناسالم میکنن . اگه بری از پاسکال قیمت بگیری بد بری کارن بپرسی حتی اگر هم ضرر بده زیر قیمت پاسکال میده. در هر صورت به نظر من از همه فروشگاههای توی اصفهان فکر میکنم منصفتر و با اطلاعات تر برو بچه های سرزمین رایانه هستن.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مثل اینکه قیمت های تهران سگا تو پاساژ ازادی از همه بهتره!تو زیر زمینه؟ من ادرسشو درست متوجه نشدم کجاست؟؟؟ارکید هم داره؟
در ضمن سرزمین رایانه فقط نمایندگی فروش بازیهارو از نکستجن داره نه کنسول!تو خوده سایت نکستجن نوشته شده که در قبال فروش کنسول هیچ مسئولیتی نداره! ادرس دقیق سرزمین هم می خواستم
پاسکال هم که ولش کن 1 بار بش سر زدم انگار باید بایدپول نقدو بزاری کف دستت تا ببینه بعد بری تو مغازش اگه قیمت کنی خرید نکنی بش بر می خوره.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قیمت های اصفهان چرا انقدر بالاست!کسی جدیدا قیمت نگرفته بزاره؟
قیمت کنسول بزارین در ضمن بنویسین کنسول الایت یا پریمیم یا ارکید با نوع درایو و مادر برد.
تهران سگا و سرزمین رایانه کنسول تو مغاشون دارن یا سفارش از تهران می گیرن؟بعد می خواستم بدونم کنسول پلم شده بت تحویل می دن و جلو خودت کپی خورش می کنن؟
در ضمن من شخصا اگه قیمت تهران با اصفهان بیشتر 20 تومن فرق کنه می رم از تهران می خرم که مطمئن تر هم هست به نظرم اگه کنسول هارو ارزون بدن هم قیمت تهران بیشتر سود می کنن چون خیلیا هنوز حاضر نیستن از اصفهان خرید کنن

XAVi MARTiN3Z

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
سلام

مثل اینکه قیمت های تهران سگا تو پاساژ ازادی از همه بهتره!تو زیر زمینه؟ من ادرسشو درست متوجه نشدم کجاست؟؟؟ارکید هم داره؟
در ضمن سرزمین رایانه فقط نمایندگی فروش بازیهارو از نکستجن داره نه کنسول!تو خوده سایت نکستجن نوشته شده که در قبال فروش کنسول هیچ مسئولیتی نداره! ادرس دقیق سرزمین هم می خواستم
پاسکال هم که ولش کن 1 بار بش سر زدم انگار باید بایدپول نقدو بزاری کف دستت تا ببینه بعد بری تو مغازش اگه قیمت کنی خرید نکنی بش بر می خوره.

عرض سلام

شما مثله اینکه خیلی وقتی هست که از خونه بیرون نرفتی

میخواتم به اطلاعتون برسونم که سرزمین چند ماهی هست که دیگه نماینده nextgen.ir نیست وچند ماهی هم هست که بازیهای xbox 360 رو خودشون تولید میکنن - راستی بازیهارو هم رو verbatim میزنن
راستی میتونستی پستهای قبلی بچه هارو بخونی .دیگه دوباره سوال تکراری نمیکردی
آدرس سرزمین هم اینه ____توحید میانی ___ساختمان میلاد 2 _____ بر خیابون هست _____تابلو هم داره ____0311-6250827

راستی خواستم بگم که چندتا از بازیهای معروف اخیر 360 هم چند روزی زود تر از تهران اوردن .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
برو سرزمین 3 تا بازی به بالا میده 5000 رو دیسک verbatim با کاور و قاب . البته میگه تا یکی دو هفته دیگه چاپ روی دیسک هم میزنه .

ممنون از لطفتون دوست عزیز :love:
الیته سعی میکنیم حتی زودتر چاپ روی دیسک رو راه اندازی کنیم .
پاسکال خیلی بد اخلاق من اصلا نمیرم اونجا . و همه چیشو خیلی گرون میده . فروشگاه کارن هم که اصلا از این دستگاهها اطلاعاتی نداره و فقط اونجا دارن با پاسکال رقابت ناسالم میکنن . اگه بری از پاسکال قیمت بگیری بد بری کارن بپرسی حتی اگر هم ضرر بده زیر قیمت پاسکال میده. در هر صورت به نظر من از همه فروشگاههای توی اصفهان فکر میکنم منصفتر و با اطلاعات تر برو بچه های سرزمین رایانه هستن.

البته فروشنده های پاسکال و کارن هم ادمای خوبی هسن و ما امیدواریم که در کنار این دوستان بتونیم یه رقابت سالم و دوستانه داشته باشیم .

دوست عزیز شما مثه اینکه پست ص قبل من رو نخوندی !!

مگه من گفتم که ما نمایندگی فروش کنسول از NextGen رو داریم ؟؟!!
ما یه زمانی نمایندگی فروش بازیهاش رو داشتیم فقط .
اما در حال حاضر ما بازی هایهای X360 رو خودمون دانلود میکنیم و با کمترین سرعت رایت میزنیم و بازیها رو با لوگوی خودمون یعنی D (همون لوگوی معروف محصولات سرزمین ) ارائه میدیم .
این هم گفته خود سایت NextGen :
تذكر : در حال حاضر ديسك هاي NextGen در تهران فقط در فروشگاه مركزي عرضه مي شوند و
هيچ شعبه ديگري ندارد.
قیمت های اصفهان چرا انقدر بالاست!کسی جدیدا قیمت نگرفته بزاره؟
قیمت کنسول بزارین در ضمن بنویسین کنسول الایت یا پریمیم یا ارکید با نوع درایو و مادر برد.
تهران سگا و سرزمین رایانه کنسول تو مغاشون دارن یا سفارش از تهران می گیرن؟بعد می خواستم بدونم کنسول پلم شده بت تحویل می دن و جلو خودت کپی خورش می کنن؟
در ضمن من شخصا اگه قیمت تهران با اصفهان بیشتر 20 تومن فرق کنه می رم از تهران می خرم که مطمئن تر هم هست به نظرم اگه کنسول هارو ارزون بدن هم قیمت تهران بیشتر سود می کنن چون خیلیا هنوز حاضر نیستن از اصفهان خرید کنن

فک میکنم قیمت های ما خیلی نزدیک به قیمت های تهران باشه .

در ضمن کنسول های DS & PSP / PS3 / X360 رو در حال حاضر در مدل ها و ریجن های مختلف به صورت اکبند در مغازه داریم و مثلا PSP و X360 رو جلوی خود مشتری جعبشو باز میکنیم و کپی خور میکنیم .

پ.ن : در ضمن دوستان عزیز میتونن هرگونه پیشنهاد یا انتقاد از ما و محصولات مارو در همین تاپیک بیان کنن تا ما در صورت منطقی و عملی بودن اونها در اولین فرصت بهشون جامه ی عمل بپوشونیم .

با تشکر از همشهری ها و هم استانی های گلم که ما رو در مسیر کمک کردن به خودشون یاری میدن ........ :love:

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
عرض سلام

شما مثله اینکه خیلی وقتی هست که از خونه بیرون نرفتی

میخواتم به اطلاعتون برسونم که سرزمین چند ماهی هست که دیگه نماینده nextgen.ir نیست وچند ماهی هم هست که بازیهای xbox 360 رو خودشون تولید میکنن - راستی بازیهارو هم رو verbatim میزنن
راستی میتونستی پستهای قبلی بچه هارو بخونی .دیگه دوباره سوال تکراری نمیکردی
آدرس سرزمین هم اینه ____توحید میانی ___ساختمان میلاد 2 _____ بر خیابون هست _____تابلو هم داره ____0311-6250827

راستی خواستم بگم که چندتا از بازیهای معروف اخیر 360 هم چند روزی زود تر از تهران اوردن .
علیک!
verbatim مگه فرقش با بقیه dvd9 های دیگه چیه؟:confused:
ممنون از راهنمایی فقط بهتر بود وقتی نقل قول می کنی کامل جواب بدین چون اینجوری کسی به سوال اول دیگه پاسخی نمی ده.بهتر بود پاسخ سریع می زدی;)
عضویتتونم تبریک می گم به جمع بازی سنتر خوش اومدی:love:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون از لطفتون دوست عزیز :love:
الیته سعی میکنیم حتی زودتر چاپ روی دیسک رو راه اندازی کنیم .

البته فروشنده های پاسکال و کارن هم ادمای خوبی هسن و ما امیدواریم که در کنار این دوستان بتونیم یه رقابت سالم و دوستانه داشته باشیم .

دوست عزیز شما مثه اینکه پست ص قبل من رو نخوندی !!

مگه من گفتم که ما نمایندگی فروش کنسول از NextGen رو داریم ؟؟!!
ما یه زمانی نمایندگی فروش بازیهاش رو داشتیم فقط .
اما در حال حاضر ما بازی هایهای X360 رو خودمون دانلود میکنیم و با کمترین سرعت رایت میزنیم و بازیها رو با لوگوی خودمون یعنی D (همون لوگوی معروف محصولات سرزمین ) ارائه میدیم .
این هم گفته خود سایت NextGen :
تذكر : در حال حاضر ديسك هاي NextGen در تهران فقط در فروشگاه مركزي عرضه مي شوند و
هيچ شعبه ديگري ندارد.

فک میکنم قیمت های ما خیلی نزدیک به قیمت های تهران باشه .

در ضمن کنسول های DS & PSP / PS3 / X360 رو در حال حاضر در مدل ها و ریجن های مختلف به صورت اکبند در مغازه داریم و مثلا PSP و X360 رو جلوی خود مشتری جعبشو باز میکنیم و کپی خور میکنیم .

پ.ن : در ضمن دوستان عزیز میتونن هرگونه پیشنهاد یا انتقاد از ما و محصولات مارو در همین تاپیک بیان کنن تا ما در صورت منطقی و عملی بودن اونها در اولین فرصت بهشون جامه ی عمل بپوشونیم .

با تشکر از همشهری ها و هم استانی های گلم که ما رو در مسیر کمک کردن به خودشون یاری میدن ........ :love:

خیلی خوبه خوشحالم که تو اصفهان شما فعالیین:love:
کل تاپیکو خوندم که دیگه کسی :laughing::cheesygri
قیمتاتون خوب از پاسکال بهتره ولی امیدوارم پایین تر هم بیاد!
با کپی خور کردنش 520 تومنه پریمیم؟! قیمت تغییر نکرده!؟
ارکید هم گفته بودین با قیمت خوب می یارین کی می یارین چون من 100 کم دارم برا پریمیم مجبورم یا یکم صبر کنم یا یه ارکید بخرم!؟؟

XAVi MARTiN3Z

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
بله من تازه با این اسم عضو شدم. مرسی

فرق dvd verbatim با بقیه اینه که کیفیت ساختش بالاست و مدیای درجه یک دنیاست .
به همین خاطر به لنز دستگاه آسیب کمتری میزنه _ ازنظر قیمت هم باید بگم که dvd های معمولی قیمت پایینتری دارن که نشون میده کیفیت ساخت هم پایین تره _مثلا dvd های hp,it max,ridata,...... قیمتشون بین 1400 تا 1800 تومانه ولی قیمت dvd verbatim همونطور که میدونید بچه های بازی سنتر دارن 2500 تومان میفروشند.

شما xbox 360 نداری ؟؟؟؟؟:eek:

اگه درموردش سوال داشتی .خوشحال میشو جواب بدم _ من الان در حال استفاده از دومین xbox360 خودم هستم.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خیلی خوبه خوشحالم که تو اصفهان شما فعالیین:love:
کل تاپیکو خوندم که دیگه کسی :laughing::cheesygri
قیمتاتون خوب از پاسکال بهتره ولی امیدوارم پایین تر هم بیاد!
با کپی خور کردنش 520 تومنه پریمیم؟! قیمت تغییر نکرده!؟
ارکید هم گفته بودین با قیمت خوب می یارین کی می یارین چون من 100 کم دارم برا پریمیم مجبورم یا یکم صبر کنم یا یه ارکید بخرم!؟؟

مرسی دوست عزیز :love:

بله با کپی خور کردنش 520 تومن و این قیمتم جدیدا اعمال شده .

زمانش مشخص نیست . اما هر وقت اوردیم تو همین تاپیک اعلام میکنم خودم ;)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بله من تازه با این اسم عضو شدم. مرسی

فرق dvd verbatim با بقیه اینه که کیفیت ساختش بالاست و مدیای درجه یک دنیاست .
به همین خاطر به لنز دستگاه آسیب کمتری میزنه _ ازنظر قیمت هم باید بگم که dvd های معمولی قیمت پایینتری دارن که نشون میده کیفیت ساخت هم پایین تره _مثلا dvd های hp,it max,ridata,...... قیمتشون بین 1400 تا 1800 تومانه ولی قیمت dvd verbatim همونطور که میدونید بچه های بازی سنتر دارن 2500 تومان میفروشند.

شما xbox 360 نداری ؟؟؟؟؟:eek:

اگه درموردش سوال داشتی .خوشحال میشو جواب بدم _ من الان در حال استفاده از دومین xbox360 خودم هستم.
نه هنوز نخریدم دنبال مدل ارکید هستم قیمت خوب گیرم بیاد می خرم
360 قبلیت 3چراقرو زد؟.مدل و تاریخش چی بود؟:confused:
الان چه مدلی داری؟از کجا خریدی؟چه قیمتی؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مرسی دوست عزیز :love:

بله با کپی خور کردنش 520 تومن و این قیمتم جدیدا اعمال شده .

زمانش مشخص نیست . اما هر وقت اوردیم تو همین تاپیک اعلام میکنم خودم ;)

ما که طلبه ایم:laughing: فقط قیمتو نگفتی !؟
هر وقت اوردی پس یه ندایی به ما بده که مزاحم شیم:love:

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
pcgamer منم این مشکلو داشتم ولی خیلی پاچه خواری کردم اخر مامانم اجازه داد ولی پول نداد منم از یکی از دوستام پول گرفتم (دوست صمیمیم)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
منم میخوام بخرم ولی از سرزمین رایانه تو خیابون توحید می خرم قیمتش بد نیست x360 pro با 2 تا بازی اصل می ده 540

مرسی از لطفتون دوست عزیز . تشریف بیارید فروشگاه ما ....... :love:
تازه X360 Pro با 2 بازی اصل رو الان میدیم 520 تومن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر