تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
1-من حدود یک ماه پیش از دوستم ( مغازه گیم سونی ) توی پاساژ آزادی یدونه پرمیوم جی درایو سامسونگ مال برج 1 2007 خریدم 415 تومان البته همونوقت تهران میشد 405 خرید ولی به تهرونیا حداقل من یکی نمیتونم اعتماد کنم ( البته نه همشون) که البته خود دوستمم برام از تهران سگا خرید

2- تهران سگا و گیم سونی به اون صورت بازی جدید ندارن چون به قول معروف هنوز تو کار پی اس 2 هستن ولی بازیهایی مثل دارکنس-فیفا 2008 -... را میشه ازشون 5000 (مالزی) خرید.

3-سرزمین نمایندگی نکست جن هستش ولی یه کم گرون جونه - بازی رو HP من گرفتم 7000 بدون چاپ که خود نکست جن میداد 6000
بازی رو ......max (اسم کاملشو نمیدونم) میده 6000 که خود نکست جن میده 5000 تومان

4-پاسکال من ازش پرسیدم بازیهاشو میده 6000 تومان ولی قیمت کنسولا نپرسیدم چون اولا فجیع گرون فروشه ثانیا بسیار بداخلاقه منم با آدم بداخلاق حال نمیکنم حتی اگه مفت بده پس سراغش نرین:-"

5-یه بنده خدایی میگفت تو جلفا یه مغازه باز شده بازی میفروشه من هنوز سراغش نرفتم،ایشالله فردا میرم ببینم دنیا دست کیه

آقایون و خانوما(احیانا) این قیمتا مال یه هفته پیشه من شنبه یا یک شنبه قیمتای جدیدو میذارم

Raminmgpop

کاربر سایت
Oct 8, 2006
65
آقا من هم می خواهم X360 بگیرم حتما هم می گیرم ولی نه حالا چند وقت دیگه ولی من یکبار سر این پاسکال رفتم طرف انگار با من پدر کشتگی داشت همچین اخمو بود که تاحالا قیافه ی آن یادم نرفته نمی دونم چرا آن موقع عصبانی بوده یا یک چیز دیگه رفتم تو فقط قیمت Core X360 را پرسیدم آخه دیدم اوضاع طرف ناجوره فکر کنم تا مطمین نشه که می خواهی بخری با جزییات حرف نمی زنه خلاصه قیمت گفت 395 هزار تومان اگر یادم مانده باشد البته دیدم پشت سرش بازی های Xbox360 را داره خیلی خوشحال شدم بهترین بازی ها را داشته بود آ قیمت هم 8000 تومان نمی شه یک چند جا را آن هم با آدرس نه شماره تلفن می خواهم حضوری برم ببینم بگذارید خیلی ممنون آقا واقعا به این جامعه بازی خور اصفهان خیلی خیلی ظلم می شود دیگر فکر کنم در جریان باشید آن از بازی رایانه که هیچ جا گیر نمی آید این هم از Xbox360 البته بازی رایانه را از در دکه در خانه خودمان می خریدم که می آورد ولی این دو شماره جدید را نیاورده می دونید اگر می توانید به من یک کمکی بکنید بالا غیرتا و بگید این شماره 18 که عکس روی جلد بازی Rachat & Clank است را بگید یک جایی تا من زود برم بخرم اگر که اسم بازی را اشتباه نوشته ام ببخشید آخه اسمش را خوب بلد نیستم

null

کاربر سایت
Mar 20, 2008
38
نام
محسن
من می خواشتم بدونم ارزون ترین فروشگاه disk های 360 توی اصفهان کجاس و آیا کسی هست که بخواد با من تبادل بازی کنه ؟
09133803128

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
با عرض سلام خدمت دوستان.
من می خواستم یک XBOX360 مدل آرکید یا پریمیم بگیرم. کدوم مغازه اصفهان از همه جا ارزون تر میده؟
تمام مغازه هایی که کنسول می فروشن توی اصفهان را با ادرس و تلفن بنویسید. ممنون.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
1-فروشگاه سرزمین رایانه خ توحید 62508272- پاسکال مجتمع پارک 66701393- مغازه گیم سونی پاساج آزادی چهارباغ عباسی تلفنش رو یادم نیستمن همین 3 تا رو میشناسم

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان همشهری سلام !

به نظر شما بهترین فروشگاه واسه خرید انواع کنسول و بازی و لوازم جانبی مربوطه در اصفهان کجاست و معمولا بازیهاتون رو از کجا میخرید ؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
به نظر من سرزمین رایانه واقع در خیابان توحید میانی / ساختمان میلاد 2 بهترین فروشگاه واسه خرید کنسول و بازی هاشه.
من خودم از وقتی که با سرزمین اشنا شدم هر چی بازیو کنسول بخوام فقط از همون جا میگیرم چون هم فروشنده هاش خوش اخلاق و خوش برخورد و با حال هسن و هم خوب قیمت میدن .

به تازگی هم بازیهای X360 رو رو دیسک Verbatim که انصافا بهترین دیسک واسه رایت بازیاس میزنه و ارشیو بازیهاش هم خیلی کامل و عالیه .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

الان دمه سرزمین رایانه بودم , مغازه رو پر کرده بود از XBOX 360 .
مدل کنسولاش پریمیوم / ریجن J و مادربورد فالکونه .
قیمتشم خوبه .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان همشهری سلام !

بابا شماها چرا اینقدر بی بخارید ؟؟!! هان ؟
تو رو خدا برید تاپیکای دیگه که بچه های شهرای دیگه مثه شیراز و گیلان و مشهد و ....... باز کردن رو ببینید :-"
من هر چی میام تو این تاپیک میبینم فقط خودمم و خودم و هیشکی حتی یه نظرم نمیاد بده !!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان همشهری سلام !

بابا شماها چرا اینقدر بی بخارید ؟؟!! هان ؟
تو رو خدا برید تاپیکای دیگه که بچه های شهرای دیگه مثه شیراز و گیلان و مشهد و ....... باز کردن رو ببینید :-"
من هر چی میام تو این تاپیک میبینم فقط خودمم و خودم و هیشکی حتی یه نظرم نمیاد بده !!

2 تا دلیل داره
یکیش چون کسی اطلاعات نداره ا همه چشبیدن هنوز به پلی2 :sick
دلیل بعدیشم اینه که نه مغازه ای هست که قیمت مناسب بده و همه مدلهاشم داشته باشه مثل ارکید مدلش نیست اصلا اینجا فقط این پاسکال سیستم 2 سال پیش 1 دونه ایکس باکس 360 به قیمت 800 تومن می یاره هنوزم هیچ کس ازش نخریده:laughing: انگار مردم نمی فهمن که اینجوری قیمت می ده 700 تومن حالا می ده.:eek:فقطم ا دونه الایت داره:laughing: با ادونه پلی 3 . بشم گفتم تهران با 550 می شه خرید کرد . خوب معلومه وقتی که کسی نباشه که بفروشه کسی هم تو اصفهان 360 نداره دیگه !
حالا سرزمین رایانه رفته همه مدلاشو یه قیمت بگیر .ارکید پریمیم الایت مدل فالکون هم داره؟بازیهاشو چند می ده؟

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من 360 دارم. سرزمین رایانه هم زیاد رفتم. مجبورم وگرنه 100 سال ازش خرید نمیکردم. مرتیکه بداخلاقه. انگار ارث باباش را از آدم میخواد. البته از پاسکال بهتره چون پاسکال واژه دزد در موردش صدق میکند.
من هم هیچ وقت وارد این تاپیک نمیشم آخه کسی نیست که آدم باهاش بحث کنه معمولا هم صفحه 3 یا 4 هستش.
راستی آقای Emin3mzizou من شما را میشناسم. فکر کنم با هم هم مدرسه ای باشیم.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
2 تا دلیل داره
یکیش چون کسی اطلاعات نداره ا همه چشبیدن هنوز به پلی2 :sick
دلیل بعدیشم اینه که نه مغازه ای هست که قیمت مناسب بده و همه مدلهاشم داشته باشه مثل ارکید مدلش نیست اصلا اینجا فقط این پاسکال سیستم 2 سال پیش 1 دونه ایکس باکس 360 به قیمت 800 تومن می یاره هنوزم هیچ کس ازش نخریده:laughing: انگار مردم نمی فهمن که اینجوری قیمت می ده 700 تومن حالا می ده.:eek:فقطم ا دونه الایت داره:laughing: با ادونه پلی 3 . بشم گفتم تهران با 550 می شه خرید کرد . خوب معلومه وقتی که کسی نباشه که بفروشه کسی هم تو اصفهان 360 نداره دیگه !
حالا سرزمین رایانه رفته همه مدلاشو یه قیمت بگیر .ارکید پریمیم الایت مدل فالکون هم داره؟بازیهاشو چند می ده؟

دوست عزیز مثه اینکه شما خیلی از غافله عقبی .

تعداد X360 داران در اصفهان نسبتا خوبه هرچند که قبول دارم یه سری هنوز چسبیدن به PS2 اما اونام کم کم دارن به سمت کنسول های نسل جدید کشیده میشن.

در ضمن من از اول تابسون تو فروشگاه سرزمین رایانه هستم و هدف ما ارائه کنسول های بازی نسل جدید و دستی و لوازم جانبیشون به همراه بازیهای اونها با بهترین کیفیت و نازلترین قیمته .

اینم قیمتامون :

X360 مدل Pre ریجن j مادربورد فالکون : 520 هزار تومن .
مدل Elite ریجن Pal مادربورد فالکون : 560 هزار تومن .
مدل ارکید هم به زودی با یه قیمت فوق العاده میاریم .

بازیهای X360 رو روی بهترین DVD9 یعنی Verbatim همراه با پک و کاور با قیمت 6 هزار تومن ارائه میدیم . (به زودی چاپ روی دیسک هم اضافه میشه .)
در ضمن از 3 بازی به بالا هر بازی رو 5 هزار تومن میدیم .(این کار جدیدا شروع شده البته)

من 360 دارم. سرزمین رایانه هم زیاد رفتم. مجبورم وگرنه 100 سال ازش خرید نمیکردم. مرتیکه بداخلاقه. انگار ارث باباش را از آدم میخواد. البته از پاسکال بهتره چون پاسکال واژه دزد در موردش صدق میکند.
من هم هیچ وقت وارد این تاپیک نمیشم آخه کسی نیست که آدم باهاش بحث کنه معمولا هم صفحه 3 یا 4 هستش.
راستی آقای Emin3mzizou من شما را میشناسم. فکر کنم با هم هم مدرسه ای باشیم.

سلام دوست عزیز !

ببخشید میشه اسمو فامیلتون رو بگید ؟

پ.ن : من کوچیک همه ی شما همشهری های گلم امین هستم ........ :love:
تشریف بیارید سرزمین من همه جوره در خدمتتونم .

XAVi MARTiN3Z

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
با عرض سلام خدمت دوستان.
من می خواستم یک XBOX360 مدل آرکید یا پریمیم بگیرم. کدوم مغازه اصفهان از همه جا ارزون تر میده؟
تمام مغازه هایی که کنسول می فروشن توی اصفهان را با ادرس و تلفن بنویسید. ممنون.

با عرض سلام به شما دوستان عزیر . به نظر من بهترین فروشگاه برای خرید کنسولهای بازی در اصفهان فروشگاه سرزمین رایانه هست .

من جدیدن رفتم اونجا بازی 360 روی دی وی دی verbatim میدن 6000 تومان که اگه از 3 تا بازی به بالا بخری میده 5000 تومان . قیمت دستگاهاشم خیلی مناسب بود و باتهران تقریبا یکی بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر