آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام غمت رو نبینم قناری:cheesygri
کاری نداره خودت درستش کن من که خراب شد اون موقع در جا درستش کردم منو ارش جز اولین کسانی بودیم توی ایران چراغ زرد می دیدیم :blushing:
نترس درستش کن من الان دو تا دارم اصلا خراب هم نمی شه بکوب روشنه ولی یکی بخری بهتره ذخیره داشته باشی درد می خوره موفق باشی
میثم جان , شما سشوار صنعتی از کجا گیر آوردی ؟ :biggrin1:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بابا پره تو بازار تهران بری پیدا میکنی از 20 تومن به بالا دارن من که از دوستم گرفتم تعمیرات موبایل داشت ولی کاری نداره درستش کن حال خودت هم نگیر :blushing:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
بابا پره تو بازار تهران بری پیدا میکنی از 20 تومن به بالا دارن من که از دوستم گرفتم تعمیرات موبایل داشت ولی کاری نداره درستش کن حال خودت هم نگیر :blushing:
تو این دورو زمونه مخصوصا تو تهران , بهت 1 آدامس هم قرض نمیدن :biggrin1:چون بهت اطمینان ندارم ! مگه اینکه رفیقت باشه ! ولی رفیقام هم که تو کار فنی نیستن تا بهم سشوار بدن ! ولی یه جوری پیدا میکنم !
وعده ما MW2 :biggrin1:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
جایی رو میشناسید که درست کنن؟
سلام.
فکرکنم مدارهاش از هم جدا شده ! برای درست کردنش هم یه 70-80 تومنی خرجش میشه ! ولی بهتره 3-4 روز با دستگاه بازی نکنی و هرچی سیم و ... هست ازش جدا کنی و بزاریش یه جایی که دور از گرد و خاک باشه !! انشاءالله خدا توفیق بده , درست شه ! ;)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
گفته مدت طولانی روشن باشه همین بلا سرش میاد مثلا چند ساعت روشن باشه Yellow Light میشه؟
فرهاد تو هم یه چیزیت میشه هااا، انقدر حساسیت به خرج نده. PS3 جاش خوب باشه هیچی نمیشه. یه بار برای من 3 روز داشت DL میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر