آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلام
میشه به جای الکل ایزوپروپیل از الکل اتانول استفاده کرد .؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به جای سشوار صنعتی هم از سشوار مو و به جای خمیر سیلیکون از خمیر بازی استفاده کنیم ؟؟؟؟؟؟ :d شوخی بود سوال اول رو جواب بدید

pooyax75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
8
سلام
میشه به جای الکل ایزوپروپیل از الکل اتانول استفاده کرد .؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به جای سشوار صنعتی هم از سشوار مو و به جای خمیر سیلیکون از خمیر بازی استفاده کنیم ؟؟؟؟؟؟ :d شوخی بود سوال اول رو جواب بدید

من که استفاده کردم مشکلی نداشت. الانم ps3 درست شده;)

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
سلام من ps3 80gig پارسال تابستون خریدم از روز اول فنش صدا می داد بردم پیشش گفت ایرادی نداره هنوز هم چراغ زرد نیست ولی یک مشکل اساسی داره هرکسی می تونه راهنمایی کنه قبلا سر بعضی از بازی های سنگین این ارور را می داد الان سر همه بازی این ارور را می دهد منم می ترسم چراغ زرد بده خاموش می کنم تا می رم تو بازی این ارور را میده
the systeam is hot please turn off the systeam
هر کسی میتونه کمک کنه اگر مغازه مطمئن برای تعمیر میشناسی بگید
اگر تونستی پیام خصوصی بده یا همین جا بگو

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من ps3 80gig پارسال تابستون خریدم از روز اول فنش صدا می داد بردم پیشش گفت ایرادی نداره هنوز هم چراغ زرد نیست ولی یک مشکل اساسی داره هرکسی می تونه راهنمایی کنه قبلا سر بعضی از بازی های سنگین این ارور را می داد الان سر همه بازی این ارور را می دهد منم می ترسم چراغ زرد بده خاموش می کنم تا می رم تو بازی این ارور را میده
the systeam is hot please turn off the systeam
هر کسی میتونه کمک کنه اگر مغازه مطمئن برای تعمیر میشناسی بگید
اگر تونستی پیام خصوصی بده یا همین جا بگو

سلام
شما کجای ایران هستید ؟
شما باید اینو حتما ببرید یه تعمییر کار حرفه ی تا خراب نشده و دیگه روشنش نکیند چون بیشتر آسیب مبینه

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلام می گم این خمیر ، به نظرتون مناسبه برای ylod
[h=1]خمیر سیلیكون دیپ كول - Z5[/h]ولی تو مشخصاتش دما رو نوشته 300--50- ؟؟؟ یعنی چی ؟؟؟
مرسی بابت پاسخ

MexPaH

کاربر سایت
Nov 26, 2010
56
نام
mehran
سلام میدونم جای سئوالم اینجا نیست ولی از بس که سرچ کردم خسته شدم و چون دیدم حرفه ای ها اینجا هستن این سئوال رو میپرسم من یه ps3 دارم وقتی روشن میکنم فنش با دور 2 یا 3 میچرخه و تصویر هم نمیده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام میدونم جای سئوالم اینجا نیست ولی از بس که سرچ کردم خسته شدم و چون دیدم حرفه ای ها اینجا هستن این سئوال رو میپرسم من یه ps3 دارم وقتی روشن میکنم فنش با دور 2 یا 3 میچرخه و تصویر هم نمیده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

اون فنش عادی ولی سعی کن توی جای بسته نزاریش تا هوا رد بشه
خوب برای اونم شما باید دستگاه رو ریستار کنید که اونم دستون رو 3 و یا 4 ثانیه روی دکمه پاورش (اون دکمه قرمزه) بزار تا دستگاه خود به خود تنظیماتشو ریستار کنه

MexPaH

کاربر سایت
Nov 26, 2010
56
نام
mehran
اون فنش عادی ولی سعی کن توی جای بسته نزاریش تا هوا رد بشه
خوب برای اونم شما باید دستگاه رو ریستار کنید که اونم دستون رو 3 و یا 4 ثانیه روی دکمه پاورش (اون دکمه قرمزه) بزار تا دستگاه خود به خود تنظیماتشو ریستار کنه

من زیر باد کولر هم که میزارم فن میره روی دوره 3 که صدای وحشتناکی میده
هیچ جوره نمیشه درستش کرد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هیچ جوره نمیشه درستش کرد

شما که کرج زندگی میکنی ما چه بگیم که اهوازیم از گرما نمیدونیم چه کار کنیم
نه کاریش نمیشه کرد عادی دوست من ببخشید هان ولی شما زیادی حساس هستید جای نگرانی نیست
موفق باشی:)

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
هیچ جوره نمیشه درستش کرد

داداش یه 40 گیگ بود که دوستمون بازش کرد ترو تمیزش کرد بعد اون دیگه صدای فن نداد اروم و بی سروصدا کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر