Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
منم امروز بازی رو گرفتم ولی وقتی بازی رو نصب کردم لوگوی need for speed shift رو نشون داد و یه لودینگ کرد و دیگه صفحه سیاه موند.
هرچی صبر کردم چیزی نیومد
حجم کرک هم 8 mb
مشکل از چیه؟لطفا کمک کنید

لودینگش خیلی سنگینه، یکی از ایراداش هم همینه
ولی من فکر میکنم مشکل شما به فایر والتون برگرده (بیشتر هم Zonealarm مسئله سازه)
اگه از زون آلارم استفاده میکنی یه بار تو خود بازی آلت و تب کن و تویه درخواست زون آلارم اجازه اتصال به اینترنت رو به بازی شیفت بده

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستان من هم همین مشکل رو دارم .من کرکم همین 8 مگی هست در ضمن من همیشه موقع بازی تمام فایر وال هام رو دیزیبل میکنم اما باز هم پس از لودینگ قفل میکنه.
اگه کسی لینک کرک سالم رو داره لطفا بده ممنون میشیم

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
منم دیروز خریدم
بازی خیلی باحاله خداییییی:p
ولیییی واسه منم هنگ میکنه باید کامپیوتر رو ریست کنم!
به ویندوز که ربطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ویندوزم 7 هست 64 بیت:confused:
البته روی لپ تاب هم تست کردم 32 بیت هست رو اونهم گیر داشت البته یه تست هم رو XP کردم بازم مشکل داشت:-"
در ضمن کرک اینا نداره! وقتی نصب کردم یه ارور داد که چنتا فایل dll رو پیدا نمی کرد اونارو دانلود کردم درست شد بعد رفت تو بازی، البته ستاپ بازی هم به صورت اورجینال نیست:((:(
ولی در کل خیلی بازی باحلییییییی، هیجان داره:p;)

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اقا راست میگه کلا این فرمونش چجور درست میشه
من کلی باهاش ور رفتم بهتر شد ولی هر چی ور میرم این ترمزش غیر فعال نمیشه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان من کارت گرافیکی خوبی دارم 4870 بابرد مرغوب ولی بازم تو بازی با رزولیشن 1360×760 دروپ دارم قضیه چیه
2گیگ رم و cpu= 3200 دوهسته ای یعنی هر هستش 1600
فکر کنم cpu ضعیف باشه نظر اساتید چیه ؟

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
دوستان من کارت گرافیکی خوبی دارم 4870 بابرد مرغوب ولی بازم تو بازی با رزولیشن 1360×760 دروپ دارم قضیه چیه
2گیگ رم و cpu= 3200 دوهسته ای یعنی هر هستش 1600
فکر کنم cpu ضعیف باشه نظر اساتید چیه ؟
شک نکن از cpu هستش

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بازیش مثل پرو استریته. موتور بازی و تقریبا گیم پلی هم همونه. حتی صفحه ی لودینک و آرم EA که اول بازی میاد هم مربوطه به پرو ئاستریت. من همین الان اول پرواستریت رو بازی کردم و بعد شیفت رو و به این نتیجه رسیدم که هردو یکی هستند و فقط شیفت یه مقدار تو صدای ماشین غلیظ کار کرده. البته رو نسخه ی پی سی نمی شه بازی رو نقد کرد و با دسته ی 360 و فریم ریت پادار باید بازی کرد تا نظر داد که آیا خوبه یا نه!!
در کل بنده خوشم نیومد. همون آندرکاور بدساخت چون تو شهر بود لذتش بیشتر بود. ولی انصافا اگه رو کنسول بازی کنیم و با دسته ی 360 و فریم پایدار بازی کنیم، فکر کنم یه حال اساسی بهمون بده. حیف که کنسولمون سوخت!!:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر