Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

ShObEyR

کاربر سایت
Oct 17, 2008
56
نام
شبیر
ظاهرا بازی اومده اینجا گذاشته برا فروش:http://www.shop.p30world.com/

سلام دوستان :love:
از دوستانی که از p30world‌ خرید کردند آیا کسی میتواند به من بگوید که بازیهای این سایت با اینستال اصلی هستن یا اینکه دستکاری شده اند و اینستال جدید برایشان گذاشته شده است؟
ممنون

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
سلام دوستان :love:
از دوستانی که از p30world‌ خرید کردند آیا کسی میتواند به من بگوید که بازیهای این سایت با اینستال اصلی هستن یا اینکه دستکاری شده اند و اینستال جدید برایشان گذاشته شده است؟
ممنون

نه دوست من . من خريد کردم . البته نه Game . يه بسته آموزشي . روي ديسک ، اسم P30World رو مي چسبونه ولي داخل ديسک رو دست کاري نمي کنه .

من فردا برم پاساژ ببينم اومده . ظاهرا اولين کسي که قراره بخره من باشم . ProStreet و UnderCover رو هر دو تاشو در عرض 1 ساعت هم نصب کردم و هم پاک کردم . اميدوارم اين يکي اينطوري نشه . Most Wanted عالي بود . ولي هنوز Carbon رو بازي نکردم . P30World که خوب تبليغ کرده . به اين سايت http://shift.needforspeed.com/us/home هم که ميري ظاهرا نبايد بازي بدي باشه . http://shift.needforspeed.com/us/home

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
خسته نباشی خب ، این سیستم به زور حتی بازی های 1 سال پیش رو اجرا میکنه . وای به حال این بازی .. : )هر چند سیستم بالایی هم نمی خواد ! شما سیستمت تا حدودی ابری ضعیفه !

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
عزیزان مشخصات سیستم مورد نیازش چیه ؟؟

ممنون

تو P30World که اين طوري زده :

*Supported OS: Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
* Processor - Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster
* RAM
o XP: 1 GB RAM
o Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM
* Hard Drive space - 6 GB minimum
* DVD-ROM - 8x or faster DVD drive
* Video Card - 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible
* DirectX - DirectX 9.0c compatible
* Online Multiplayer - 512 Kbps or faster; 2-12 Players
* Supported Video Cards
o ATI Radeon X1800 XT 512MB or greater
o NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater

راستي هنوز فقط يه نفر بازي کرده ؟ اون هم که اطلاعاتي در مورد بازي نمي ده . من همين الان رفته بودم بخرم ديدم نيومده . تازه Resident Evil 5 هم نيومده بود . با اين حساب بايد براي Shift يه هفته ديگه صبر کرد .

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
امروز خریداری شد!
هنوزم که هنوز تو کف گرافیک بازی هستم! (برای فروزا حریف خیلی قدری میتونه باشه)
کنترل بازی فرق کرده و اولش کمی گیجتون میکنه ولی بنظرم الان احساس واقعی بودن به آدم دس میده (راستی روی زمین یه سری فلشهای راهنما میبینین که برای کم کردن سرعت و یا ترمز بهتون با تغییر رنگ از سبز به قرمز خبر میده)
بازی از داخل کابین نمایش داده میشه
تصادفات بصورت واقعی تر شده و وقتی تصادف شدیدی دارین صدای قلب راننده رو میشوین که تند تند میزنه و یه سری افکتهای تصویری نمایش داده میشه
با اینکه شیفت مثه ماست وانتد داخل شهر نیست و اون هیجان فرار از دست پلیسها رو نداره
ولی جدا روی این یکی خیلی قشنگ کار کردند ( حتی روی سطح آسون هم هیجان وجود داره)
به تیم الکترونیک آرتز تبریک میگم بالاخره تونستن از نسل کربن یه بازی خوب دربیارن

من امروز اویل 5 و ان اف اس شیفت رو خریدم
فعلا که اویل رو گذاشتم کنار دارم شیفت رو بازی میکنم!

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
امروز خریداری شد!
هنوزم که هنوز تو کف گرافیک بازی هستم! (برای فروزا حریف خیلی قدری میتونه باشه)
کنترل بازی فرق کرده و اولش کمی گیجتون میکنه ولی بنظرم الان احساس واقعی بودن به آدم دس میده (راستی روی زمین یه سری فلشهای راهنما میبینین که برای کم کردن سرعت و یا ترمز بهتون با تغییر رنگ از سبز به قرمز خبر میده)
بازی از داخل کابین نمایش داده میشه و موقع تصادفات بصورت واقعی تر شده و وقتی تصادف شدیدی دارین صدای قلب راننده رو میشوین که تند تند میزنه و یه سری افکتهای تصویری نمایش داده میشه
با اینکه شیفت مثه ماست وانتد داخل شهر نیست و اون هیجان فرار از دست پلیسها رو نداره
ولی جدا روی این یکی خیلی قشنگ کار کردند ( حتی روی سطح آسون هم هیجان وجود داره)
به تیم الکترونیک آرتز تبریک میگم بالاخره تونستن از نسل کربن یه بازی خوب دربیارن

من امروز اویل 5 و ان اف اس شیفت رو خریدم
فعلا که اویل رو گذاشتم کنار دارم شیفت رو بازی میکنم!
خوش بحالت!!!
من از یه سایت خریدم! هنوز نرسیده!!!
راستی لن و مولتیش چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر