راهنمایی در بازی Resident evil5

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام
من مرحله 2-2 غولش بعد از اینکه کامیون میترکه گیر کردم.
یه غولی میاد
اونجا چند تا بمب هست.
راه خاصی داره یا چیز دیگه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
من مرحله 2-2 غولش بعد از اینکه کامیون میترکه گیر کردم.
یه غولی میاد
اونجا چند تا بمب هست.
راه خاصی داره یا چیز دیگه؟
شما اول مین های روی زمین رو بردار و سر راه اون جونور بزار. بعدش که میره روش و میافته زمین شما برو به قسمت زرد رنگ روی شکمش تیر بزن. همین

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من نمیتونم وسکر رو بکشم چیکار کنم؟
وسکر یا مرحله اخرش باید اینجوری بکشیش .
اول با لیان ازش دور شی تا دختره بپره اونور و وقتی که وسکر خواست اونو بگیره ، سنگرو بندازی تو مواد مذاب و دختره یا شیوا حالا پیشت هستش. تا اینجاش که رفتی.
حالا باید بذاری جنگولک بازیاشو در بیاره و وقتی اروم شد با تیر بزنی به اون سوراخ که رو سینه یا بعضی اوقات پشتشه. بعد از اینکه این کارا رو کردی یجورایی اروم می شه و می خواد حرکت قدرتی بزنه باید بری نزدیکش و بپری روش و نشون با چا قو چند باری اتوماتیک ضربه بزنی و اینجاش مهمه که باید رو اصول کارو انجام بدی تند یا کند زدن دکمه ها با عث می شه از اول بیای . بعد می می ره و دمو رو تماشا کن.
راه حل چند ثانیه ای:
یه ار پی جی بخر و رسیدی به اونجایی که شیوا رو نجات دادی و سنگ رو خرد کردی ، سوراخ نارنجی رو شکمشو هدف بگیر و شلیک کن و در جا میمیره. ( از خواص ار پی جی )

------------------------------------------
بخواطر این اسکن به صورت عکس هستش چون من که وقت ندارم بشینم یک روز تمام راهنماشو دوباره بنویسم و شما هم میل به خریدن کتاب رمز ندارین. بنا بر این من راهنماشو اسکن می گیرم و می زارم تا هم شما حال کنید و هم من ار حال کردن شما حال کنم

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
بخواطر این اسکن به صورت عکس هستش چون من که وقت ندارم بشینم یک روز تمام راهنماشو دوباره بنویسم و شما هم میل به خریدن کتاب رمز ندارین. بنا بر این من راهنماشو اسکن می گیرم و می زارم تا هم شما حال کنید و هم من ار حال کردن شما حال کنم

ممنون داداش. اگه بازی های دیگه هم داری بذار .

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
من تمام تیرهامو خالی می کنم با فلیم ترور هم کلی طرف رو می زنم ولی فایده نداره نمی میره

level رو نمی دونم ولی همونجاست که excella می ره و یک طرف کرمکی میاد ازش کرم میزنه بیرون :d

saeed8990

کاربر سایت
Nov 20, 2010
13
با سلام خدمت اساتيد رزيدنت اويل
ميخواستم بپرسم ايا ميشه اويل 5 رو كه با دسته بازي كرد يا نه
بازم تشكر ميكنم از اساتيد گرامي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر