کلوپ طرفداران حرفه ای Pes

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستانی که مجموعه ی بازیهای pro evolution soccer رو به طور حرفه ای بازی می کنند
برای این انجمن پست بزنند تا از مسابقات با جایزه ی بالا ثبت نامشون کنیم.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ببینید دوستان مسابقات از 15 دیماه شروع میشه و دور اول اون 32 نفر شرکت می کنند که تاحالا 8 نفر ثبت نام کردند.هزینه ی ثبت نام نفری 10000 تومان میباشد که در پایان مسابقات به نفر اول 200000 تومان نفر دوم 70000 تومان و نفر سوم 20000 تومان و نفر چهارم 10000 تومان تعلق می گیرد.در ضمن توجه داشته باشید که مسابقات در سطح بسیار حرفه ای انجام میپذیرد و به همین دلیل برای به وجود نیامدن مشکلی قبل از ثبت نام از درخواست کننده تست تایین سطح گرفته میشود.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
ببینید دوستان مسابقات از 15 دیماه شروع میشه و دور اول اون 32 نفر شرکت می کنند که تاحالا 8 نفر ثبت نام کردند.هزینه ی ثبت نام نفری 10000 تومان میباشد که در پایان مسابقات به نفر اول 200000 تومان نفر دوم 70000 تومان و نفر سوم 20000 تومان و نفر چهارم 10000 تومان تعلق می گیرد.در ضمن توجه داشته باشید که مسابقات در سطح بسیار حرفه ای انجام میپذیرد و به همین دلیل برای به وجود نیامدن مشکلی قبل از ثبت نام از درخواست کننده تست تایین سطح گرفته میشود.
منم هستم برام off بزار.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستانی که قصد شرکت در مسابقات رو دارند به این آدرس
ایمیلی با سابجکت : PES
بفرستند arash_writer@yahoo.com
یاد آوری میشود که حتما شماره ی موبایل خودتون یا موبایلی که در دسترستون هست در ایمیل قرار بدید تا با پیام کوتاه با شما تماس گرفته شود.
با تشکر
گروه برگزاری مسابقات Pes در تهران.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا مسابقات لغو شد به علتهای زیادی...پس بیخیالش شیم.
آقا ما این پس 6 گریفتیم زیاد فرقی نمیکنه با الون ده ولی خوب پا به توپه بازیکنا بهتر شد.
توپم سنگین تر شده.فقط نمیدونم چرا پیرن بازیکنا رو دیگه نمیتونی جدا جدا عوض کنی؟؟؟
اگه فرقای مهمی توی این نسخه دیدید بگید ما هم فیض ببریم!

فعلا

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
یعنی تو این جماعت کسی امکانات جدیدی از پس 6 ندیده؟؟؟
راستی کسی نمیدونه برای مسابقات جهانی (مقدماتی) باید کجا ثبت نام کنیم؟؟؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
امروز میخوام گلهایی رو که با pes6 زدم و بهتون نشون بدم (البته با کامپیوتر)
خب شما این فایل زیپ و که حجمش 900 کیلو بایت هست رو دانلود می کنید بعد زیپش باز میکنید بعد می بینید که توی اون 4 تا فایل هست که اونو شما توی محل Save بازی کپی میکنید.
خب حالا save بازی کجاست؟
شما می رید توی داکیو منت بعد یه فایل اسمش konami می رید تو اون تمام فلدرار و باز میکنید جوری که فلدری واسه باز کردن نباشه یعد اون چهار تا فایل و کپی میکنید.

خب حالا میرید تو بازی و گلای منو میبینید.

دوستان اگه شما هم گلای جالب زدید بذارید ما فیض ببریم ، اگه استقبال شه مسابقات بهترین گلم میزاریم.

راستی آموزش PES6 رو یه زودی توی این تاپیک مینویسم.

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
ببخشید من زیاد فوتبالم خوب نیست
یه سوال برام پیش اومده در مورد ساخت تیم
من از بازیکنانی که میخواستم در تیم منتخب من بازی کنند یه base copy گرفتم ولی الان که میرم تو بخش register player دیگه از اونها خبری نیست
(میخواستم مثل فوتبال الون 3 تیم های منتخب جهان و اروپا را درست کنم ) این کار رو چطورباید انجام بدم ....(البته نمیخوام تیم های باشگاهی به هم بریزه )
اگه ممکنه کمکی بکنید و راهنمایی بفرمایید
(نتیجه آماری :بازیهای konami اعتیاد داره و بیشتر طرفدارای متال گیر فوتبالیست حرفه ای هم هستند)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب شما باید بری تو edit بد بری تو register player بد بازیکنتو از اون تبمی که می خوای ور داری ببری تویه اون تیم مد نظرت.
ولی به نظر من برو تو master leage با تیم خودت (که اسم و مارک و استادیومش و خودت درست و انتخاب می کنی) شروع کن به بازی کردن بد هر بازی که ببری یه مقدار پول دریافت می کنی ، بعدش کم کم هر بازیکنی که بخوای می خریش ، اینجوری به نظر من حالش بیشتره ، تازه اون بازیکن وقتی سن فوتبالش تموم بشه از فوتبال خداحافظی می کنه
اگه مشکلت حل نشد ، دقیقتر بگو تا کامل جوابتو بدم.
بعداشم برا اینکه بازیکنا برن سر جاشون یرو ادیت دیفیوس کن.

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
خیلی ممنون ....در مورد مستر لیگ که شما گفتی یه برنامه دارم که میتونه اعداد رو در بازیها دستکاری کنه (یعنی پول باشگاه و pes shop( فکر کنم کارم رو راه بندازه
ولی از این یه جمله چیزی نفهمیدم
بعداشم برا اینکه بازیکنا برن سر جاشون یرو ادیت دیفیوس کن
.
این دیفیوس منو یاد برنامه مکس میندازه !!!! توی pes6 کجا ست؟
در ضمن برای دانلود برنامه های ویرایش بازی به این سایت سر بزنید

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
شما می تونید آپشن فایلتونو پاک کنید (که ضرر داره مثلا=تمام پولا و چیزایی رو که خریدین از بین میره-بازیکنایی که ادیت کردین یا رجیستر پلیر کردین به حالت عادی بر میگردن به طور کلی همه چیز مثه روز اول میشه فقط سیوای دیگتون می مونه)
اونجوری حال نمیده مستر لیگ (با دوپینگ:d)

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
راستي دوستان ميشه توي اين بازي ي تيم ساخت و بعد با اين تيم بريم توي مسابقات ليگ ! مشيه ؟ راستي من اين بازي رو براي 360 دارم ! خيلي گرافيكش بالاست و به نظر من از Fifa و .... خيلي بهتر !! راستي Pro7 كي مياد ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر