PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اره اين سري از داخل اگه بخواين دسته رو تنظيم كنين به مشكل بر ميخورين بايد از Setting كه كنار فيال اجرايي بازي هست استفاده كنين كه مشكل حل ميشه.

اره اين سري از داخل اگه بخواين دسته رو تنظيم كنين به مشكل بر ميخورين بايد از Setting كه كنار فايل اجرايي بازي هست استفاده كنين كه مشكل حل ميشه.

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
اره اين سري از داخل اگه بخواين دسته رو تنظيم كنين به مشكل بر ميخورين بايد از Setting كه كنار فايل اجرايي بازي هست استفاده كنين كه مشكل حل ميشه.
سلام.
ممنون اما قبلا از اونجا هم امتحان کرده بودم....اما بازم درست نمی شد !
یعنی تو اون صفحه مربوط به ستینگ که کنار فایل اجرایی بازی هست همچی درسته یعنی همه
دکمه ها رو درست تنظیم کردم....اما بازم تو بازی قاطی پاتیه....

اصلا میخوام مثلا وارد یه منو بشم مثلا مستر لیگ باید دایره رو بزنم.... و برای برگشت مربع...
این 100% باید برای تنظیم اشتباه کلید ها باشه ولی بخدا کلید ها رو درست تنظیم کردم !

مهم نیست....برم رو یه سیستم دیگه تست بزنم...اگه درست بود اونوقت میدونم چیکار کنم :cheesygri

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ترووووو خدااااااا یه اپشن فایل سالم بزارین ما غیر حرفه ای ها بتونیم راحت دانلودمنیم

بيا اين سالمه ديگه:

دانلود

صفحه كه باز شد رو Free كليك كن

صفحه بعد يه تايمر هست وايسا صفر بشه بعد يه عكس كوچيك مياد حروفي كه توش نوشته رو جلوي here بنويس و دانلود رو بزن.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام! من امروز این بازی رو واسه Play2 گرفتم . واقعا یه چیزی میخوام بگم ! این بازی دیگه آخرته فوتباله !! من نمیدونم بالاتر از اینم وجود داره !؟؟ من از حالا مستر شروع کردم خرااااااب با آرسنال :) واقعا خیلی بازی کردن این بازی لذت بخشه به همه توصیه میکنم بی تفکر و تعقل ! به خرید این بازی اقدام کنن ( ترجیحا برای PS2 ! ) ، راستی استقلال سورا.. :cheesygri هاا چی میگه :cheesygri به هر حال بازی ، بازیه خوبیه !!

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم کونامی قرار بود یه پچی بده بیرون به خاطر سرعت بازی که اوایلش یه کم اهستس و گیر داره کسی از این پچ خبری نداره

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
سلام به همگی من یه سوال داشتم
اول شاید بیربط بیاد شرمنده ولی برام مهمه
من همیشه (توی تمام بازیهای فوتبال فیفا 05 06 07 پرو 4 5 )در قسمت مربیگری با یه تیم واقعا فجیح (ضعیف) شروع میکردم و اون رو به قدرت میرسوندم میخواستم بپرست دوستان هم همیجوری بازی میکنن یانه؟؟
برام مهمه چون می خوام این دفعه هم با پرو 6 از یه تیم افتضاح شروع کنم؟ نظرتون چیه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نه ...من هر دو کار رو میکنم...یعنی من فن بارسلونا هستم...میام یه دقعه تیم آماتور رو از به عرش اعلا میبرم....یه دفعه هم با بازیکن های معمولی یه تیم همه قدرت هاشون رو با بالای 90 میرسونم..و دیگه هیچ جامی از دست تیم من در امان نمیمونه بعد از 7 فصل هم تیمم رو کاملا عوض میکنم

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام.
من تو نخ این تاپیک نبودم زیاد...نمیدونم شما هم همچین مشکلی دارید یا نه....یا دربارش بحث
کردید یا نه....
اما میخواستم بدونم کسی از این قسمت تنظیمات دسته و کلا دکمه های بازی سر در آورده ؟
چرا این جوری شده ؟ من از سال 19998 تا حالا عادت کردم که پاس ضربدر باشه ... دایره سانتر و تکل باشه و غیره که خودتون بهتر میدونید ....

اما اینسری دایره شده پاس....و ضربدر شوت و کلا همه چی عوض شده....
هر چی هم تو قسمت تنظیمات دسته ور میرم اینگار نه اینگار...اصلا خیلی گنگ شده....
تو شماره های قبلی خیلی این قسمت بهتر بود....

حالا میخواستم بدونم آیا راهی هست که کلید های دسته بازی دقیقا مثل شماره قبل بشه ؟
در ضمن من یه دسته بازی کپ دسته Ps دارم.
اگه راهی هست که ممنون میشم کمک کنید....اگه نه که مارو به خیر و Pes6 رو به سلامت !
میرم دنبال همون Pes5....
من دسته بازی کامیم عین ps2 هستش با دو تا شوک.
هیچ فرقی هم نمی کنه.اولش خراب بود ولی همه دکمه ها رو عین آب خوردن مثل شماره5 کردم.نمی دونم مشکل شما چیه که تنظیم نمی شه.اگه میشه یه کم توضیح بیشتر (یا عکس)بذار ببینم مشکلت چیه؟؟

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
PES6 Option FIle

من دسته بازی کامیم عین ps2 هستش با دو تا شوک.
هیچ فرقی هم نمی کنه.اولش خراب بود ولی همه دکمه ها رو عین آب خوردن مثل شماره5 کردم.نمی دونم مشکل شما چیه که تنظیم نمی شه.اگه میشه یه کم توضیح بیشتر (یا عکس)بذار ببینم مشکلت چیه؟؟
سلام...وحید جان درست شد !
آخه میدونی چیه ؟ نه که من به شکل وحشتناکی خوره PES هستم....
این بازی PES6 اولش میخواست یه خورده حالمو بگیره ولی آخرش من حالشو گرفتم ! :cheesygri
خوب بگذریم...
اما اینم یه آپشن فایل جدید....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
مواردی که تو این آپشن فایل تصحیح شدن :

نام تمامی باشگاه هایی که اشتباه بود .
نام تمامی بازیکنان که اشتباه بود .
نام لیگ ها (البطه فقط نام لیگ انگلیس اشتباه بود)
لباس تمامی تیم ها باشگاهی.... اونایی که درست نشده بود .
لباس تمامی تیم ها ملی.... اونایی که دقیق درست نشده بود....مثل ایران.
ترکیب تیمها.
پرچم تیمها.
اسامی استادیوم ها و اگه اشتباه نکنم کاپ ها.
رنگ و مدل استوک بازی کنها...البطه بعضی هاشون.

تصحیح کردن و انجام شدن آخرین نقل و انتقالات.
(همون طور که میدونید کلی بازیکن تو یه تیم هایی بودن که اصلا سابقه حضور تو اون تیمها رو نداشتن....
مثلا تو آپشن فایل پیشفرض خود بازی اوون تو لاتزیو هست ! ولی این موارد کاملا دراین آپشن فایل جدید تصحیح شده .)

درست شدن قیافه های بازی کنان نه چندان مطرح مثل بازی کنان ایران که تو این آپشن فایل
قیافه اونا نمیگم مثل خودشون شده ولی از نظر شباهت تقریبا به حد قابل قبولی رسیده...

و در آخر داشتن مبلغ 50000 PES در قسمت PES SHOP که میتونید تمامی قسمت ها رو خریداری کنید.

DOWNLOAD LINK 1
DOWNLOAD LINK 2

DOWNLAOD LINK 3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
فقط خدا کنه تکراری نباشه که یهو اینجوری بشم :blushing:
امیدوارم خوشتون بیاد....فعلا بای.

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دستت درد نکنه خدا خیرت بده البته قبلا یه اپشن گرفته بودم ولی به این کاملی نبود ایول

راستی سه تا لینکی که گذاشتی باهم دیگه فرقی که ندارن نه؟

یه جایی شنیدم کونامی قرار بود یه پچ برای بازی بده بیرون کسی از این پچ خبری نداره این پچ به خاطر این بود که وقتی از بازی خارج میشین یا تازه وارد بازی میشین اوایل سرعت بازی یه خورده کمه

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
دستت درد نکنه خدا خیرت بده البته قبلا یه اپشن گرفته بودم ولی به این کاملی نبود ایول

یه جایی شنیدم کونامی قرار بود یه پچ برای بازی بده بیرون کسی از این پچ خبری نداره این پچ به خاطر این بود که وقتی از بازی خارج میشین یا تازه وارد بازی میشین اوایل سرعت بازی یه خورده کمه
اولا قابل نداشت....
اما دوم اینکه دوست من لینک ها با هم فرق داره...!
دومین هاش فرق داره.... ولی خوب هر سه یه فایل هستن...
ببین :
Code:
http://gamewinners.persiangig.com/PES6/KONAMI-WIN32PES6OPT.rar
http://iceblast.persiangig.com/PES6/KONAMI-WIN32PES6OPT.rar
http://subzero.persiangig.com/PES6/KONAMI-WIN32PES6OPT.rar
حالا چرا سه جا آپلود کردم....؟ چون پرشین گیگ محدودیت دانلود زمانی داره...
اینکار رو کردم تا اگه یکدوم از لینک ها موقتا از کار افتاد دوستان از یه لینک دیگه استفاده کنن :-"

اما... در باره اون پچ...من که اصلا دنبالش نرفتم...اما 100% اگه بیاد دوستان میزارن...
من هم اگه گیر آوردم میزارم...

30yamak

کاربر سایت
Nov 28, 2005
12

نه چنین پچی منتشر نشده.

ویرایشگران نسل آریا تقدیم کند ... مخصوص طرفداران PES به امضام مراجعه کنید:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر