PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اين دوربيني كه ميگي توي pes5 هم كه بود از قسمت pes shop با پول آزاد ميشد
اره راست ميگي الان چك كردم. من دقت نكرده بودم اون موقع.

--------------------------------------------

ولي اين ديگه نبود: :)

83952.jpg

با شتر مرغ به جنگ دشمن برويد. :)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
یه چیز جدیدی که دیدم شروع مجدد سریع هست. بعضی وقتها مثلاً در حال حمله ای روت خطا میشه میشه L2 + R2 زد بازیکنت توپ رو با دست برمیداره سریع میکاره میزنه!
قسمت Training هم یه سر بزنید بد نیست! خیلی حرکات مختلف رو نشون میده که من ندیده بودم تا حالا.
چقدر نشونه هایی که میدی شبیه WE10ـه !:cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو بازي يه زاويه جديد اضافه شده به اسم Player كه مثل بازي هاي اكشن سوم شخص از پشت نشون ميده و خيلي باحاله. البته سخت
تو pes 4 هم بود

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حال هم نقد من که از we 1 که سال 95 اومد تا حالا با کونامی هستم.....
در نگاه اول بازی رو که راه میندازی دموی اول بازی هیجان نسبتا خوبی داره و ادم رو بد جور وسوسه میکنه....منو اول بازی واقعا عالی طراحی شده و عین pes 5 خشک نیست و همیشه برای آدم جذابیت داره.....نکته بدی که در این سری به چشم میخوره این هست که نمیدونم چرا لیگ آلمان رو کونامی حذف کرد ...حالا میرسیم به formation setting زیاد ناراحت نشید همون formation setting قبلی خودمون هست که کونامی با دسته بندی قسمت ها کار رو آسانتر کرده ...فقط من که بهش عادت ندارم باید چند روزی بازی کنم تادستم بیاد....یادمه با برو بچ سر هر بازی توpes 5 برای رسیدن به منوی stock کورس میگذاشتیم.. که الان واقعا نمیشه در همین ابتدا کورس گذاشت...چون جای منو های کمی تا قسمتی زیاد تغییر کردند...... تو این منو ها هر چی بگی برای ترکیب چیدن وجود داره...که فقط مربی های حرفه ای از چنین کار هایی استفاده میکنن...از تغییر جای بازیکن برای رسیدن به ترکیب دلخواه تا برای چیدن نوع ساختمان دفاعی و 1000 نوع چیز دیگه که اگه فرصت بشه براتون توضیح میدم
حالا گیم پلی :::: واقعا فوق العاده شده گیم پلی بسیار نرم با قابلیت انجام تمامی تکنیک هایی که در بازی فوتبال میشه انجام داد پاس کوتاه بلند نرم و محکم ...شوت با دقت وشوت تک ضرب....هد با قابلیت کنترل قدرت ضربه به توپ ...شروع مجدد سریع در مواقعی که خطا انجام شده یا توپ به اوت رفته وخط دفاعی حریف جا مونده...دروازبان های با هوش تر که در موقع گرفتن توپ به مراتب حرکات بسیار زیباتر و طبیعی تری نسبت به pes 4 & 5 انجام میدن و در ضمن موقع گرفتن توپ در روی خط از خط عبور میکنند... بازی از لحاظ هوش مصنوعی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و واقعا زیبا شده... دیگه مثل pes5 شوت های پشت محوطه همه گل نیستند یا مثل pes 4 همه سانتر ها و پاس به عقب ها توی شش قدم گل نمیشه.....دیگه اگر بی هدف پاس بدید عمرا به هم تیمی خودتون نمیرسه ..........و صد ها مورد دیگه که وقتی چند هفته ای بگذره همه بهشون پی میبرن...
حال گرافیک:::: انجین همون انجین هست فقط روش کار شده و نواقصش بر طرف شده رنگ ها بسیار شاداب هستند و عالی کار شدند....
داوری::::بسیار خوب شده و مثل pes 5 شاهد بی خودی سوت زدن های داور نیستیم....دقیقا طبق قانون فیفا خطاها رو جرمیه میکنه و مثلا تکل از پشت در زمین دفاع کننده اخراج داره که من حدود 10 بار این کار رو تکرار کردم ببینم داور سوتی میده یا نه....که عین هر 10 بار رو بازیکن من رو اخراج کرد...
کلام آخر بازی نکنی از دستت رفته نصف عمرت بر فنا هست و نیمه از دنیای بازی رو نفهمیدی چی هست...به همه توصیه میکنم که بازی رو بگیرن حتی یک لحظه هم تامل نکنید..
این بود نقد بنده حقیر از این بازی

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
یه چیز جدیدی که دیدم شروع مجدد سریع هست. بعضی وقتها مثلاً در حال حمله ای روت خطا میشه میشه L2 + R2 زد بازیکنت توپ رو با دست برمیداره سریع میکاره میزنه!
قسمت Training هم یه سر بزنید بد نیست! خیلی حرکات مختلف رو نشون میده که من ندیده بودم تا حالا.
راستی یه مشکل کوچیک که من توی 4 و 5 هم داشتم و توی 6 هم شدیدتر شده اینه که وسط های تصویر یه حالت موجی هست که تصویر رو خراب میکنه. فکر کنم برای همه همینجوری باشه و مخصوص من نیست. دقت کنید دیده میشه. مثلاً به خط کشی وسط زمین نگاه کنید، یه کم که تصویر جابجا بشه قشنگ معلوم میشه اینی که میگم. راه حلی نداره؟!
یه چیز دیگه که مقادیره اندکی میره رو اعصابه من! اینه که صحنه آهسته ها فقط با دکمه استارت رد میشن و با بقیه دکمه ها نمیشه ردشون کرد.

برای منم اینطوری میشه البته تو بعضی از استادیوم ها مثلا سنفرانسیسکو . ولی تو بقیه استادیم ها ردیفه:D

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
من بازی رو برای اولین و آخرین بار از سرزمین خریدم
ولی با Daemon اجرا میشه
اگه مال شما کرک داره یکی لطف کنه کرکشو بذاره

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خب الان هم pes6 اومده هم fifa 07 کدومشون به نظر شما بهتر بود؟!

خدايا خودت اين بندت رو به راه راست هدايت كن:baby:
امين يا رب العالمين:praying:
ميشه با adsl اين بازی رو آن لاين بازی کرد .؟من خواستم بازی کنم ازم پسورد خواست.کسی پسوردشو داره>?
بايد بازي رو اورجينال بخري

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خدايا خودت اين بندت رو به راه راست هدايت كن:baby:
امين يا رب العالمين:praying:

بايد بازي رو اورجينال بخري

والا کسی که همچین سوالی میکنه متاسفانه دیگه امیدی بهش نیست. بیاین باهم براش دعا کنیم تا حداقل با آرامش....

اما حالا خارج از شوخی، همونطور که جاهای دیگه قبلاً گفتم Xfire نزدیک ریلیز یا خلاصه همون دور و برای ریلیز گیم های مهم دولاپر چت میگذاره بین یوزرها و خوب گاهی هم مثل الان به چندنفر یک نسخه از بازی رو میده! غرض اینکه منم این دفعه انتخاب شدم و در Dev-Chat ـه بازی محبوبم PES6 میتونم سوالاتی بپرسم. خلاصه اینکه اگر سوال خاصی دارین تا ساعت 7:30 امشب اینجا مطرح کنید شاید من تونستم اونجا بپرسم. (سوالات خوب بپرسید :-" ) ساعت 8 شب به وقت ما شروع میشه. خلاصه من میرم 7 اینطورا میام یه سری بهتون میزنم.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من هر چی بازیکن کلاسیک بود سرازیر کردم تو تیمم! دخل و خرجم با هم نمیخونه احتمال داره آخر فصل Game over بشم :)

سیاوش بهشون بگو یه جماعتی اینجا برای بقای عمرتون دعا میکنن :)
این Pes6 که PES Next gen نبود هان؟ درباره next gen سوال کن! ببینیم گیم پلی چه پیشرفتهایی قراره داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر