همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
آریا دیشب داشتم قسمت 14 رو دوباره نیگا میکردم به یه نکته ای رسیدم :D

والتر موقعی که داشت ، خیلی شگفت زده کتاب ZFT رو میخوند ، همینجوری که صفحات کتاب رو داشت نشون میداد ، من به حرف "y" توجه کردم ، توی همه کلماتی که این حرف رو داشتن ، این حرف بالاتر از حروف دیگه حک شده بود و وقتی والتر ماشین تحریرشو اورد و شروع کرد به تایپ کردن کلمه ability وقتی به حرف Y رسید ، می ترسید که دکمه مربوط به این حرف رو بزنه و وقتی که زد دقیقا حرف y مثل حروف y توی کتاب روی ورق کاغذ نوشته شد !

این نشون میده که یا این کتاب توسط خود والتر نوشته شده و یا توسط اون همکارش که قبلا با هم تو آزمایشگاه کار میکردن ، اسمش چی بود ؟ آها "بل" اگه اشتباه نکرده باشم .

البته شاید قبلا خودت به این نتیجه رسیده باشی :D

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
همین الان قسمت 11 رو دیدم عالی بود بهترین قسمتی که تا الان دیده بودم !
15 دقیقه اول که فکر کردم یه سریال دیگه رو میبینم ! :D
واقعا این JJ کارش درسته !
من یه چیزی رو فهمیدم ! :D البته شاید غلط باشه ! :D
من فکر میکنم این یارو هانس بود کی بود ! همون یارو دیوونه ای هست که از زندان وست فورد فرار کرد هست ! درس حدس زدم ! ؟ :D خیلی شبیه به خودش حرف میزنه ! :D
زیر نویس فارسی قسمت 11 :
http://rapidshare.com/files/205158413/Fringe_-_1x11_-_Bound.HDTV.NoTv.fa.traffic.rar
به پست اول تاپیک هم اضافه شد !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما اول قسمت بعدی رو ببین بعدا صحبت کن :D من که نا امید شدم :D
نکنه رفته با خواهر اولیویا !؟ :D آره ؟ :D
هر 14 قسمت رو دارم اما امان از دست این زبان ضعیف ما ! :D
باید تا 2 شنبه 3 شنبه صبر کنم تا بیاد زیر نویس هاش ! :D

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام دوستان .

بنده کرجم و هرچی گشتم نتونستم این سریالو گیر بیارم ، امکان Downloadـش رو هم ندارم ، اگه شما عزیزان سایت و فروشگاهی رو میشناسید که با قیمت معقول به صورت پستی ارسال کنه ، خیلی ممنون میشم که معرفی بفرمایید .

پیشاپیش ممنونم .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقایون کسی لینک دانلود قسمت های 11 تا 15 ر داری با فرمتRMVB و زیر نویس فارسی(نشد انگلیسی):biggrin1:

اگر هم مقدور بود مگا اپلود

پ.ن:یه جوی به این تاپیک بدید -چیزی تا 7 اپریل نمونده:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

یک مشکل هم دارم-قسمت اول رو وقتی با MPCباز میکنم یا KM فیلم صدا نداره و فقط زیر نویس داره
ولی وقتی با real playerباز میکنم صدا داره زیر نویس نداره
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
یک کمکی بکنید جون من(برنامه ای خاص شاید باشه):biggrin1:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
اقایون کسی لینک دانلود قسمت های 11 تا 15 ر داری با فرمتRMVB و زیر نویس فارسی(نشد انگلیسی)

اگر هم مقدور بود مگا اپلود

پ.ن:یه جوی به این تاپیک بدید -چیزی تا 7 اپریل نمونده

یک مشکل هم دارم-قسمت اول رو وقتی با MPCباز میکنم یا KM فیلم صدا نداره و فقط زیر نویس داره
ولی وقتی با real playerباز میکنم صدا داره زیر نویس نداره
یک کمکی بکنید جون من(برنامه ای خاص شاید باشه)

فکر میکنم در RealPlayer باید زیر نویس رو Load کنی ... کار چندان سختی هم نیست ، فقط یکمی باید تو منوها بگردی ، حتماً گزینه ای مثل Load Subtitle وجود داره ... راستی من قبلاً دقیقاً این مشکلو داشتم که با JetAudio حل شد ... البته اونجام باید یا به صورت دستی زیرنویس رو Load کنی یا فایل زیرنویس رو با نامی دقیقاً مشابه نام فایل اجرایی فیلم ، کنارش قرار بدی و فیلمو اجرا کنی ... همین !

راستی واقعاً یه نفر یه فروشگاه اینترنتی خوب برای خرید این سریال سراغ نداره ؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
راستی واقعاً یه نفر یه فروشگاه اینترنتی خوب برای خرید این سریال سراغ نداره ؟؟؟!!!
هیچ جا تو اینترنت پیدا نمیکنی که این سریالو بفروشه !
شما باید خودتو DL کنی یا از کسی بگیری !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
يك چيز جالب در مورد سريال اينه كه بيشتر تيوري ها و نظريهاي كه بيان ميشه از نظر علمي امكانش هست و حتي بسياري از آنها الان در دست رس هست.

اين قضيه به تصوير كشيدن افكار انسانها برو روي يك نمايشگر به تازگي عملي شده كه جالب اينجاست بهترين موقع پاسخ گويي اين عمل وقتي هست كه طرف مشغول بازي كردن Video Games است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر