همه چیز درباره ویندوز 7

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب نسخه کامل لیک شده اما هر چی میگردم همه لینکای رپیدش پاک شده!
ویندوز رو هم باید روی یک عدد unpartition درایو بریزید تا اکتیو شه:)

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
وسط کار با ویندوز یه صفحه ابی رنگ میاد و سیستم ریست میشه کسی میتونه کمکم کنه ضمنا در اون لحظه تونستم عکس بگیرم از ارور صفحه ابی ببینید کسی میتونه کمک کنه؟؟

آخرین ویرایش:

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
وسط کار با ویندوز یه صفحه ابی رنگ میاد و سیستم ریست میشه کسی میتونه کمکم کنه ضمنا در اون لحظه تونستم عکس بگیرم از ارور صفحه ابی ببینید کسی میتونه کمک کنه؟؟
وای ! ارور صفحه آبی !! ممکنه از هرچی باشه . اما معمولآ به رم مربوط میشه . بعضی وقتا که رم ها از یک برند نباشند یا با مادربرد ست نباشن همچین اتفاقی میفته . ولی میگم ممکنه از هرچی باشه . اول از رم شروع می کنیم . شما برنامه memtest رو از سایت زیر دانلود کن و 2 الی 3 بار پشت سر هم باهاش رم رو اسکن کن . اگه مشکل داشت که خوب میفهمیم از رم هست اگه مشکل نداشت میریم سراغ سایر احتمالات ... http://www.memtest.org/

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
RTM را نمینویسه
من هم همین مشکل داشتم با اخرینWindows 7 Loader نسخه 1.6.9 درست شد اینو امتحان کن
البته رو 64 بیت این امتحان کردم و بعد از 2 روز ...!!

بهترین حالت خرید نسخه ی از پیش اکتیو شده هست (pre Active )

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اولا عکس رو کوچیک کنید
دوما مطمئنا جدیدا یک برنامه یا درایور ریختید که باعث میشه این ارور بیاد!
کسی این فول ورژنه که من گفتم رو گرفته؟

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
وای ! ارور صفحه آبی !! ممکنه از هرچی باشه . اما معمولآ به رم مربوط میشه . بعضی وقتا که رم ها از یک برند نباشند یا با مادربرد ست نباشن همچین اتفاقی میفته . ولی میگم ممکنه از هرچی باشه . اول از رم شروع می کنیم . شما برنامه memtest رو از سایت زیر دانلود کن و 2 الی 3 بار پشت سر هم باهاش رم رو اسکن کن . اگه مشکل داشت که خوب میفهمیم از رم هست اگه مشکل نداشت میریم سراغ سایر احتمالات ... http://www.memtest.org/
ممنون بابت توجهت من رم رو اسکن کردم اینم عکسش
1255674417.jpg

2تا ارور گرفت سیستمم 4 تا رم 1گیگ patriot هستش مینم هم abit fatal1ty nforce 650 sli هستش مشکل از چیه و چیکار میشه کرد؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر