راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

sina_persia

کاربر سایت
Jan 11, 2009
12
نام
سینا
خيلي ممنون كه جوابمو دادين!!!!مشكل قبليم حل شد حالا يه جايه ديگه گيرم وقتي تو مرحله مكزيك جمجمه رو بر مي دارم وبه اون محوطه اي كه دو تا سطح شيب دار بزرگ و پشت هر كدومشون يه بالكنه كه رو هر باكن يه اهرمه مي رم نمي تونم خودمو به اون اهرم ها برسونم آخه جا دست ها سطح هايي كه مي تونم رو شون بپرم خيلي بلندن
يه بارم با استفاده از ترينر قدرت پرشمو چند برابر كردم تونستم به اون يكي كه سر جمجمه كم داره برسم و نصف صفحه هاي محوطه رو بالا بردم (عكسش رو گذاشتم) ولي و وقتي به اون يكي مي رسم دو تا قفل نمي ذارن دسته رو بچرخونم (اينم عكسش هست) بعد يه لحظه كامپيوترم ارور داد و اومد بيرون از بازي و نتونستم سيوش كنم ديگه هم با ترينر نرفتم (گفتم حتما يه راه منطقي داره)
لطفا اين دفعه كمكم كنين
اينم لينك عكسا
http://rapidshare.com/files/212527637/ud.zip.html

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
نیازی به ترینر نبود!چون اگه یکم اطراف موتورسواری میکردی خیلی راحت میتونستی خودتو به بالا برسونی!وقتی هم میریی اونجا باید دقت کنی که کدوم دستگیره کدوم صفحه رو میچرخونه!باید طوری بچرخونیشون که همه توی یه خط صاف(که علامتگذاری شده)قرار بگیرند!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
ولی تو بالا زنجیر ها در خلاف جهت مسیر من حرکت می کنن
فکر کنم یکم سریع برین جلو (تو ps3 دکمه مثلث رو میزدیم!)،میرسین!اگه اینجا گیر کردین!: د ی

hellmayor

کاربر سایت
Jul 31, 2008
12
نام
مسعود
فکر کنم یکم سریع برین جلو (تو ps3 دکمه مثلث رو میزدیم!)،میرسین!اگه اینجا گیر کردین!: د ی

مشکل من در بالا رفتن از اون وزنه ها نیستش .

مشکل من اینه که اون زنجیر ها من رو به اون یکی طرف نمی برن و خلاف جهت من حرکت می کنن

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شما میخواین به سمت جلو حرکت کنید و زنجیر ها به جای اینکه شمارو ببرن جلو میبرن عقب!!!
خوب...من اون چیزی که یادمه این بود،باید سریع حرکت کنیم،آخرش هم یک پرش و تمام!
شاید من اشتباه اصلا متوجه شدم،یکی دیگه از دوستان هم راهنمایی کنن خوب میباشد : د ی

دسته گل خوشبو

کاربر سایت
Jan 10, 2009
7
همون جا پشت درخت یه مسیر هست که میتونی بری پایین بعد که رفتی پایین با همون دستتکش!پل رو بچرخون!بعد این چرخشو فقط تا یه مقداری میتونی انجام بدی وقی دیگه نچرخید از همون پایین برو بپر روی سکوی کناریه پل و دوباره با دستتک پل رو از کنارش بچرخون

اون پائین که پل را می چرخونی سمت راست و دیگه راه نداره (سکو خراب شده)
سکوی کناری هم میری، ولی جای دست نداره که دوباره پل را بچرخونی
چیکار باید کرد

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
اون پائین که پل را می چرخونی سمت راست و دیگه راه نداره (سکو خراب شده)
سکوی کناری هم میری، ولی جای دست نداره که دوباره پل را بچرخونی
چیکار باید کرد
تا یه قسمتیشو از کنار پل میتونی بچرخونی وقتی که دیگه نشد برو همونجایی که از پل اومدی پایین و از اونجا برای چرخوندن استفاده کن

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
با سلام
بچه ها من يه جايي تو بازي گير كردم
تو مرحله ي مكزيك وقتي با موتور مي ري تو زير زمين يه كم تو اون دالان ها كه مي چرخي به يه جايي مي رسي كه يه گودال بزرگه هر جور سعي كردم از روش با موتور بپرم نشد لطفا كمك كنين (عكس هم گذاشتم)
http://rapidshare.com/files/240380258/tr_uw.zip.html

يا حق

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
ببین تو باید بری روی دیوارای اطرافت و یه تیکه سنگ رو بکشی پایین بعدش اون تیکه چوب های روی لبه ی چاله میاد بالا که اون موقع میتونی با موتور میتونی از روش بپری

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ببین تو باید بری روی دیوارای اطرافت و یه تیکه سنگ رو بکشی پایین بعدش اون تیکه چوب های روی لبه ی چاله میاد بالا که اون موقع میتونی با موتور میتونی از روش بپری
سلام
ميتونيد رو عكسي كه ميذارم محل اون سنگو نشون بديد؟
يا رو عكسايي كه قبلا گذاشتم؟
http://rapidshare.com/files/240603315/untitled.JPG.html

يا حق

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
با سلام خدمت بچه ها زحمتكش بازي سنتر
من توي مرحله ي ARCTIC SEA : OUT OF TIME اونجايي كه باي ستون ها رو بشكنم گير كردم
يكي از ستون ها رو شكستم و حالا روي اون تيكه سنگا پريدم كه توي هوا معلق هستن ميپرم روي اون تيكه كه روي ديواره و ميرم اونور ستون ولي جايي براي پريدن نميبينم
اگه ميشه كمكم كنيد!!!
با تشكر

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر