راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
حالا یک جای دیگه موندم،لطفا کمک کنید...
اونجایی هستم که میرسم به یک هشت پا،در های سمت راست و چپ رو هم رفتم و حالا در وسطی رو بازی میکنم که یک هشت پا هست از دیوار سمت راست هم بالا میرم.حالا دیگه موندم....اگه میشه با جزئیات کامل توضیح بدید لطفا....
اینجا زیاد سخت نیست فقط هر جایی دیدی راه واسه رفتن داره برو و هر دستگیره های دیدی تکونش بده!!!!!!2تا دستگیره ی اصلی در 2طرفت هستن که باعث میشه اون 2تا پل از کنار اون دیسک تیغدار وسطی برن کنار!وقتی که تونستی تیغهارو بزنی کنر باید به زنجیرهای خیلی بزرگی که دیسک رو نگه داشتن شلیک کنی تا اونا پاره بشن و تیغ بیفته روی 8پا!!!!
واسه ی اولش اول از همون بالا برو بپر روی ستونها بهشون اویزون شو از این ستون به اونیکی بپر تا بعدش بپری روی یه سکو بعد سکو خراب میشه و تصویر اهسته!....بقیشو خودت برو بهت بگم لوس میشه!

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

اون قسمت که کمر بندرو برمیداره و همه جا پر از اسیده وقتی کمر بندو برداشتم دیگه نمی تونم برکردم ... چه جوری باید ردش کنم؟؟؟

ممنون

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
درود

اون قسمت که کمر بندرو برمیداره و همه جا پر از اسیده وقتی کمر بندو برداشتم دیگه نمی تونم برکردم ... چه جوری باید ردش کنم؟؟؟

ممنون

اينجاش يكم پيچيده است بايد خودت هم سعي كني:
بعد از اينكه كمربند رو گرفتي برگرد پايين و دوباره دسته رو بچرخون تا چكش مجسمه برگرده سرجاش و بعدش بوسيله نيروي اون كمربند برو و اون تخته سنگ بزرگ رو اون قدر جلو هل بده تا همونجا ثابت بشه اون موقع برگرد برو بالا جايي كه كنربند رو گرفتي (مواظب باش نميري!!)بعدش سعي كن يجوري بپري روي چكش و از روي چكش بپر روي تخته سنگ...حالا ميتوني بري بيرون!!!اما بازم راهي واسه برگشت نداري!واسه ي بر گشت بايد يجوري از همون اطراف خودتو از يكي از اون گيره ها اويزون كني(همونايي كه جاي دهن مارها هستن!)بعدش اون ماده ي ابي رنگ مياد بالا تا بايد با تاب خوردن خودتو از يه جاي دست روي ديوار اويزون كني تا بتوني بري بالا!.....

abbas_dante2008

کاربر سایت
Jul 3, 2008
132
نام
AbbAs
من تو مرحله ی مکزیک گیر کردم سر مجسمه ( اسکلت ) رو پیدا کردم اونو سرجاش گذاشتم چرخوندمش و یه دمو به هم نشون داد . حالا اون یکی مجسمه اصلا نمی چرخه و نمی دونم باید چه کار کنم . لطفا کمک کنید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من تو مرحله ی مکزیک گیر کردم سر مجسمه ( اسکلت ) رو پیدا کردم اونو سرجاش گذاشتم چرخوندمش و یه دمو به هم نشون داد . حالا اون یکی مجسمه اصلا نمی چرخه و نمی دونم باید چه کار کنم . لطفا کمک کنید

رفیق صفحات قبل رو میخوندی متوجه میشدی
اخه منم همین جا گیر بودم ولی رد کردم
مسیرش از سمت چپ یک سه راهی هست که باید بری بگردی
بیشتر بگرد سعی کن تلاش کن:biggrin1:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آقا من تو اون مرحله موندم که به اون زنی که سفید پوش هست و بال داره طرفم آتیش پرت میکنه و صحنه آهسته میشه!آیا میشه آتیش هاش رو محار کرد یا فقط باید جاخالی داد؟
اگه میشه کامل اون مرحله رو توضیح بدهید.
راستی چقدر دیگه مونده تا اتمام بازی؟

sina_persia

کاربر سایت
Jan 11, 2009
12
نام
سینا
با سلام
ببخشيد دوستان من هم تو اون مرحله مجسمه بودا و آينه ها گير كردم من نمي تونم دو تا اينه رو طوري تنظيم كنم كه نور به سر بودا برسه
در ضمن براي جا به جايي دست دوم هم راهنمايي كنين
راستي اگه مي شه يكي از پرميوم ها راهنماشو بذاره كه اين قدر گيج نشيم(بابا نامردا ما غير پرميومي ها هم آدميم)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بیشتر توضیحی بده چون خیلی وقته تمومش کردم درست یادم نیست;)در ضمن اگه میشه برام پی ام بده چون سرم شلوغه می ترسم یادم بره بیام به این پست

sina_persia

کاربر سایت
Jan 11, 2009
12
نام
سینا
سلام
من تو اون قسمتي كه بعد از اون پل گردانه گير كردم روي ديوار دست چپم يه قلابه ولي با اون نمي تونم به اون ور برسم وقتي مي رم زير آب اون جا يه در سنگي بسته هم هست كه وقتي نزديكش مي شم چك پوينت مي زنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر