شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
من 4 سال پول جمع کردمو هیچی نخریدمو آخرسر 2 سال پیش 360 گرفتم. ولی خداییش هرکسی خودش با پول خودش بخره بهتره چون دیگه هیچکس نمی تونه بهت بگه که عجب غلطی کردم اینو واست خریدم یا اینکه هر وقت خواستی یه کنسول دیگه بخری دیگه کسی بهت نمیگه من که قبلا واست یکی خریدم!:biggrin1:

• Like
Reactions: alisantori

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
من اول به دوستام گقتم برای کادوی تولدم برام یه Wii بخرن، خلاصه در یک عملیات ژان گولر همه دوستان و خانواده پول گذاشتن من یه Wii خریدم، اونم خودم رفتم از فرمان رایانه خریدم (اون موقع UC پیدا نمی شد) دادم به یکی از دوستام کادو کنه. خلاصه روی Wii زلدا رو که تموم کردم کاملاً حوصله ام سر رفت و دستم هم درد گرفت، تو همین وسطا یکی از بچه های بازی شنتر تصمیم گرفت آرکیدشو با یه Wii عوض کنه، اول معمله کردیم بعد نشد منم که خیلی طلبه 360 شده بودم، الیت آقای ehsanslipknot رو گذاشته بود برای فروش خریدم، بعدشم Wii رو فروختم به یکی از بچه های بازی سنتر، بعد از کلی شامورتی بازی که اینو خریدیم، یه بار داداشم اومد خونمون دید اینو، گفت بازی Civilazation داره، گفتم آره، پول داد گفت برو یه 360 برام بخر، منم اون موقع تازه آقا مجید رو پیدا کرده بودم اینجا، رفتیم براش یه 360 خریدیم نو، انقدر حرص خوردم که به این راحتی یکی خرید که نگو ...

• Like

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
کسی میتونه بگه که چجوری پدر مادراتون رو خر می کنید
عملیات سخت و بسیار پیچیدیه ای داره که باید بیای Yahoo تا برات توضیح بدم.
منم حدود 2 هفته رو اعصاب بابام موتور سواری کردم و براش از خوبی های X360 گفتم با کمی بزرگنمایی فراوان.بابامم که دیگه از دست من خواب نداشت راضی شد که یکی واسم بخره که یک Premium با قیمت 610 هزار تومان بهمون انداختن البته سال 2005 بود.تا همین اردیبهشت 86 هم داشت کار میکرد که یک دفعه چشماش سیاهی رفت و قرمز شد یک چشمش هم کور شد بجای 4تا سبز 3تا قرمز میداد.بعد تابستون امسال که راهی سفر دوبی بودیم(جاتون خالی)تو یک فروشگاهی دیدم Elite رو میده 400 هزار:eek: تومن کف کردم خریدم:love:

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
منم اولين بار كه خريدم 2سال پيش بود.اصلا تو فكرش نبودم تا اينكه يه روز توي
مغازه دوستم همه جمع شديم و در مورد XboX360 حرف زديمو همه با هم به
اين نتيجه رسيديم كه بريم و اين كنسول جيگرو بخريم.اون موقع يادمه خريدم
415000.بعد از 1 سال هم كه به رحمت خدا رفت:((1min سكوت)
خب ادامه ميديم.بعد دادمش برا تعميرو طرف مارو 1ماه علاف كرد آخرم درست نشد
و فقط با علاف كردنش باعث شد قيمتا شديدا بره بالا!!!
بعدشم كه يه permium 20GB region PAL خريدم!!!
شبي كه من قيمت گرفتم arcade 380000 بود قيمتش...
صبحش رفيقم گفت اين درايو جديد اومده كپي خورا گرون شده!!!
هيچي ديگه آخرش همون مدلي كه گفتمو به قيمت 5700000 تومن خريدم!!!
اينقدر هل بودم كه صبر نكردم قيمتا بياد پايين:biggrin1:

• Like

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
من همین امسال.
عملیات سخت و بسیار پیچیدیه ای داره
منم حدود 6 ماه رو اعصاب بابام موتور سواری کردم و براش از خوبی های X360 گفتم با کمی بزرگنمایی فراوان تا راضیش کردم ارکید بخره.

بعد وقتی رفت مغازه - زنگ زدم به مغازه دار بش گفتم به جور تلاش کن بش الایت بدی. ( از پرتو خریدم)

• Like

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام به همه بچه های بازی سنتر . منم الان 19 سال دارم حدود 2 سال پیش مجله ای به چشمم خورد که عکس زیبایی از متال 4 روش بود تو یک لحظه من عاشق این عکس شدم مجله رو خریدم و خوندم دیگه خیلی از این متال خوشم . حالا نوبت رسید به خرید پلی 3 . امتحانات خرداد بود و من مشغول خر خونی بودم (سوم دبیرستان و امتحانات نهایی) رفتم سراغ مامان(بهترین فرد برای خریدن وسایل گرون قیمت) بعد از 6روز مخ زنی دیدم نمیشه قبول نمی کنن . گفتم آقا من فکرم میمونه پیش این گیم و نمی تونم درس بخونم:p. شرط معدل گذاشتن که بالای 19 بیاد :eek:. خودمو کشتم و معدل شد 27/19. رفتیم بلاخره با هزار مکافات خریدیم . 1 سال بهش دست نزدم و سال دیگه به محض اینکه متال آمد رفتم 110000 تومن دادم خریدمش. 360 رو هم درست مثل پلی 3 با عاشق شدن به gears 2 خریدم ولی این بار مکافاتش کمتر بود . چون از کنکور قبول شده بودم . الان دارم از dead space لذت می برو. ببخشید اگه طولانی شد . خواستم کامل باشه . خلاصه نویسی زیاد بلد نیستم.:-"

• Like

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اضافه کنم:

1-بش گفتم که یک کامپیوتر تمامه با قدرت فروان.

2- و گفتم اگه الان نخریم تا چند ماه دیگه قیمتش به میلیون میکشه.

3- بش گفتم هرچی بزاری توش پخش میکنه.

4- یک دی وی دی پلیر فوق العاده است.

5- و ..... کلی حرف دیگه.

بعد وقتی گرفتمش گفت روشنش کن روشن کردم برش یه بازی ارکید ( هواپیمایی ) زشت گزاشتم ( گفت اینه؟)

خلاصه پشیمون شد.

تا بعد از چند ماه راضیش کردم دالبی هم براش بخره ( با کلی ترفند )

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
من اون اوایل که تازه اومده بود تو ایران از خارج گرفتم:cheesygri. یعنی یکی از اقوام از آلمان آورد بعد با کمک بروبچ همین سایت خودم کپی خورش کردم.یادش بخیر درایوش سامسونگ بود! 12 مرداد پارسال من جوگیر شدم و یکدفعه بازی و فیلم و اینترنت و ماشین بازی و خلاصه همه چیزو ول کردم(360 رو هم فروختم) و زدم تو نخ خرخونی. نتیجه هم داد. به طوریکه یکشنبه امتحان ریاضی1 دارم:((! حالا هم دوباره میخوام تو این یکی دو هفته ی آینده بخرم. حالا چجوریشو دقیق نمیدونم:-"

• Like

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
عجب تاپیک با مسمایی شده (درست نوشتم ؟:d)

خدایی کلی حال میکنم این اداره های آهنین رو میبینم که واسه رسیدن به مقصد چه پدری از پدر و مادر بدبختشون در نمیارن :d

• Like

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ولی این اواخر وسط چنتا بازی فیریز میکنه مخصوصا gta iv که زیاد مهم نیست چون یه ماه دیگه یه xbox 360 permium hdmi falcon میرسه دستم
همچين زياد هم خوشحال نباش که 360 جديدت هم هيچ مشکلی از جمله فريز شدن رو نداشته باشه . 360 من مدل اليت ساخت 7/2008 تا الان فکر کنم 6 بار فريز شده وسط بازی های مختلف ، البته خدارو شکر فاصله های زمانی زيادی داره که جای نگرانی چندانی وجود نداره، آخرين بار ديروز يا پريروز بود وسط Fallout3 يهو فريز شد !!

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
ما هم سالها تو كف اين كنسول بوديم.. و سپس روزي اتفاقي براي گرفتن بازي هاي جديد psp به فروشگاه سيروس تو شيراز رفتم...البته قبل از مقازه هاي اطراف هم قيمت گرفتم... ولي رفتم همونجا زد به سرم يكي خريدم... البته نا گفته نماند كه... halo edition oخریدم ... براي سلامتي اون دعا كنيد كه سه چراغ نشه اگه بشه خودم سه چراغ ميشم:laughing:

آخرین ویرایش:
  • Like

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
من نخریدم یعنی فعلا واسه کسی دستمه ولی داستانش جالبه

چند وقتی بود توی این سایت میومدم وهمه میگفتن ایکس باکس اوف،به به،عجب،ااااااوووووو(یه کمی شمالی شد:biggrin1:) که تصمیم گرفتم یکی بخرم و اصلا هم نمیتونستم صبر کنم تا جسپر بیاد،رفتم به بابام گفتم میخوام xbox بخرم گفت صبر کن تا جسپر بیاد:eek:(مونده بودم بابام از کجا میدونست،داداشم میگفت چهرت خیلی دیدنی بود مثل تعجبه فیلم کره ایها:cheesygri)
بعد بهش گفتم میگم رضا از آمریکا بفرسته که بهم گفت: (چی پسر صادق،باباجون گول این فامیلای مادرتو نخور یه مشت نفهم:-"تازه به دوران رسیده،من حاضرم 200 تومن بیشتر بدم که از اون نگیری)
که از خدا شدو پسر دایم رفت سربازی و من هم x360رو غارت کردم:biggrin1:

• Like

BAD KING

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
حالا داستان منو بشنوید که خالی از لطف نیست اگه بگم من با ps3 عاشق xbox 360 شدم باورتون نمیشه!!!!چند روز پیش رفتم دم مغازهی یکی از رفقا نشستم pes 2009 با ps3 بازی کردم بعد رفتم گفتم فلانی اینو چند گرفتی گفت 580 البته تازگی نخریده نمیدونم کی خریده گفتم اووووووووه ه ه ه ه ه ه ه ه چقدر گرون گفت حالا ارزون شده ولی بازیاش دونه ای 80.90 تومن گفتم xbox 360 چطور(قبلن یک جا اسمش دیده بودم ) گفت خوبه بازیاش دون ای 4.5 ما گفتیم بریم بخریم بعد از مدتی بابام راضی شد دویست هزار تومن بده بقیسم گوشیو چرخمو بفروشم خلاصه رفتیم یه الیت خریدیم همین امروز به 550 هزار تومن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر