تاپیک Xbox 360 داران قم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان قمی
بازی ،کنسول هر چی در رابطه با بازی کامپیوتر وکنسول می خواین به نظر من از تهران بگیرید چون نزدیک نصف قیمت گیرتون میاد.
مثلا بازی تو فروشگاه مجازی ،آقا مهدی 2500 ،رو دیسک دیتا لایف میده(همون فروش بازی 360 روی دیسک ورباتیم)
و کنسول رو هم آقا مجید الان جاسپر آرکید داره 240 میده اینم تو فروشگاه مجازی هست پس الکی گول این سود جو های داخل شهر رو نخورید.
راستی یه سوال کسی PS2 برای فروش نداره؟من خریدارم

PSPHPC

کاربر سایت
Aug 3, 2008
55
نام
HaMiD
با سلام خدمت دوستان قمی
بازی ،کنسول هر چی در رابطه با بازی کامپیوتر وکنسول می خواین به نظر من از تهران بگیرید چون نزدیک نصف قیمت گیرتون میاد.
مثلا بازی تو فروشگاه مجازی ،آقا مهدی 2500 ،رو دیسک دیتا لایف میده(همون فروش بازی 360 روی دیسک ورباتیم)
و کنسول رو هم آقا مجید الان جاسپر آرکید داره 240 میده اینم تو فروشگاه مجازی هست پس الکی گول این سود جو های داخل شهر رو نخورید.
راستی یه سوال کسی PS2 برای فروش نداره؟من خریدارم
اره راست میگه تو قم گرونفروش هستند و جنس اشغالی میدن.منم میگم از قم خرید نکنید برید تهران بخرید

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
اره راست میگه تو قم گرونفروش هستند و جنس اشغالی میدن.منم میگم از قم خرید نکنید برید تهران بخرید

آقا من یه فن اضافه ی 360 با HDMI خوب میخوام :((کدوم فروشگاه خیلی ارزان میده شمارش بنویسین یا pm بدین:blushing:

فن قیمتش را طرف میگه :confused::confused:15000
HDMI میگه 10000و:confused::confused:15000

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
10 تا بازی Xbox با کاور و دی وی دی پرینت شده ( به جز یک بازی ) برای فروش دارم . هر کدوم رو 4 تومن می دم . بازی های کاملا نو و سالمند حتی چندتاش رو توی دستگاه هم نزاشتم . اگه کسی همه رو با هم بخره یکی شون رو هم مجانی می دم . با گیتار هیرو 2ی سالم یا Braid تعویض می کنم . پیغام خصوصی بدید .
لیست بازی ها :
1. thE DARKNESS
2.miDNIGHT CLUB
3.SILENT HILL : HOME COMING
4. QUANTOM OF SOLACE
5.ASSASSIN CREEDS
6.HALO 3
7.FAR CRY 2
8.SMACK DOWN VS ROW 2009
9.BROTHER IN ARMS :HELL'S HIGHWAY
1.BAJA

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
10 تا بازی Xbox با کاور و دی وی دی پرینت شده ( به جز یک بازی ) برای فروش دارم . هر کدوم رو 4 تومن می دم . بازی های کاملا نو و سالمند حتی چندتاش رو توی دستگاه هم نزاشتم . اگه کسی همه رو با هم بخره یکی شون رو هم مجانی می دم . با گیتار هیرو 2ی سالم یا Braid تعویض می کنم . پیغام خصوصی بدید .
لیست بازی ها :
1. thE DARKNESS
2.miDNIGHT CLUB
3.SILENT HILL : HOME COMING
4. QUANTOM OF SOLACE
5.ASSASSIN CREEDS
6.HALO 3
7.FAR CRY 2
8.SMACK DOWN VS ROW 2009
9.BROTHER IN ARMS :HELL'S HIGHWAY
1.BAJA

رجنشون چیه؟:confused:

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
در ضمن مگه نیروگاه چشه!!چون مغازه های لوکس نداره یا دخترای علاف و هرزه نداره و ادمای زحمت کش به جای ادمای اتو کشیده توش زندگی میکنن شما باید اینجوری به اهالیه اون منطقه توهین کنی.
من یه موی یه بچه نیروگاه رو به صد تا بچه سوسوله صفاییه نمی دم همینه ماها پیشرفت نمی کنیم و وضعمون این جوریه. فقط به زرق و برق جامعه نگاه میکنیم و طبقات پایین تر رو به مسخره می گیریم نتیجش هم همین اوضاعیه که الان داریم.

دخترای علاف و هرزه نداره :cheesygri "اصلا نداره ماشاالله همشون نماز خون و محجبه"
ادمای زحمت کش "خسته نشن انقدر زحمت میکشن"
همینه ماها پیشرفت نمی کنیم "خوب معلموه پیشرفت نمیکنید یا کاگرید یا معتاد یا مسافر کش"
آبروی یه شهر رو نیروگاه برده آبروی یه کشور رو قم برده آبروی یه دنیا رو ایران برده

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
سلام آقایون
از این به بعد کسی خدمات ایکس باکس از قبیل کپی خور کردن انواع درایوها یا اپدیت و... تو قم خواست به من پ.خ بده در خدمتم

آخرین ویرایش:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من یک هفته پیش رفتم مغازه 2000گفت اپدیت 1.5 میکنم:eek:ولی گفت 20هزار تومان میگیرم:evil:
کسی مید.نه توقم حالا که 1.6ش اومده اپدیت 1.6 میکنن یا نه :confused: چند میگیره؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوست عزیز،من قمی نیستم ولی زیاد میایم میریم:biggrin1:گفتم کمکی کنم

1.6 چیز مخوفی نیست که نباشه سر جمع 7 مگ فکر نکنم باشه!!!
یکی دانلود کنه بعد به اقایnice_m9 در پست بالایی زنگ بزن برات انجام میده!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر