خریدن یک ps2 آیا می صرفه؟

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
بنظر من PS2 رو نگیرید بهتره چون دیگه براش بازی های انچنانی نمیاد
360 هست با قیمت مناسب اقا پیام و دوستان دارن میفروشن هرکسی میخواد PS2 بخره 100 هزار تومان جور کنه 360 بگیره;)
اگرم کسی از دوستان از وضعیت اقتصادی ضعیفی برخوردارند PS2 نگیرن و صبر کنن پولشون بیشتر بشه یک 360 بگیرن

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
به حرف این کسایی که خودشون ایکس باکس و پی اس تری خریدن گوش نکن چون وقتی می بینن اکثر بازی های کنسولشون واسه پی اس تو هم می یاد میسوزن.
برو بخر و حالشو ببر تابستان که غوغا کرد و پاییز هم که همه میدونن.

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
360 بگریم که چی بشه البته میشه برا زمستون گرفت چون از نظر اقتصادی خیلی به صرفه هستش(xbox+بخاری)پولی که صرف گرم کردن اتاق میکنیم نصف میشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
360 بگریم که چی بشه البته میشه برا زمستون گرفت چون از نظر اقتصادی خیلی به صرفه هستش(xbox+بخاری)پولی که صرف گرم کردن اتاق میکنیم نصف میشه
این حرف اصلا درست نیست و به نظر من نباید فن بازی در بیاریم
هر گلی یه بویی داره
من Ps2 , ps3 , 360 , wii دارم. هر کدوم یه حالی بهم میدن
ولی هنوزم Ps2 (با توجه به اینکه ارشاد یه سری بازیهاش را جمع کرده) هنوز پا بر جاست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یک مقداری دیر به فکر خرید ps2 افتادید..!!!

ولی اگر میخوای ps2 بخری یک چندمدتی بیخیال خرید xbox یا ps3 بشو چون بد میزنه تو حالت ..
xbox هم این جدید ها هیچ مشکلی نداره و من چندتا کلوپ رو میشناسم که xbox دارن و شب تا صبح هم روشنه..

ولی اینم بگم اگر خیال میکنی کنسول های نسل جدید خیلی متفاوت با ps2 هستند اشتباه می کنید و زیاد فرق ندارن فقط یکم به جزئیات بیشتر فکر کردند..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر