اجراي بازي هاي Game Cube و Wii در PC با شبيه ساز Dolphin (پست اول خوانده شود)

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط artoor32, ‏Sep 17, 2008.

1. کاربر سایت

باسلام من بازیFatal Frame IVرو دانلود کردم باشبیه ساز دلفین رو پی سی اجراش کردم ولی تامیخوام بازی کنم جلوی YESوNO در اول بازی یه پنجره باز میشه و داخلش مینویس
    Connect Nunchuck For Playing
    و بعدش داخل همان پنجره مینویسه
    No Connection For Wiimote
    فکر نکنم بازی Fatal Frama IVاحتیاج به دسته ی wii داشته باشه. من اولین باره که با شبیه ساز wii بازی میکنم لطفا بگید چطور با شبیه ساز کنترل کنم؟

آخرین ویرایش: ‏May 8, 2017
  2. کاربر سایت

کسی نبود جواب منو بده؟.

آخرین ویرایش: ‏May 8, 2017
  3. کاربر سایت

اول قسمت Controllers رو باز کن و بعد طبق زیر برو جلو و Nunchuck و Wiimote رو با دکمه های کیبورد یا گیم پدت مچ کن.

A.Lopez این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

سلام دوست عزیز همونطور که گفتی همه ی تنظیمات رو مو به مو انجام دادم و کارکرد ولی فقظ upوdownکارکرد یعنی اول بازی که میخوای yesو no برای انتخاب سیو بازی را انجام بدی فقظ بالا و پایین میر داخل بازی باهیچ دوکمه ای نمیر با همه ی دکمه ها امتحان کردم هم کیبورد و هم گیمپد.
    خواهشا کمکم کنید

5. کاربر سایت

برو تو صفحه ی زیر. بر طبق عکس دوم روی Clear بزن تا همه ی دکمه ها پاک بشن. حالا هر دکمه ای از کبیورد یا گیم پد رو برای یکی از دکمه های شبیه ساز تعیین کن.
    تو همین مقاله کامل توضیح داده:
    Configuring Controllers - Dolphin Emulator Wiki

A.Lopez این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

ی سایت برای دانلود بازی wii معرفی کنید

7. کاربر سایت

دوستان من هر کاری میکنم دسته باهاش کار نمیکنه یعنی تو صفحه کانفیگ کار میکنه ولی تو بازی میره صفحه پرش ریز داره اصلا دکمه ها کار نمیکنن

بعد من نرم افزار دولفین دانلود کردم خالی خالی نیاز به مکملی پچی چیزی نداره ؟

ویرایش : من مشکل دستم حل شد بازی ماریو گالکسی 2 رو اجرا کردم فقط من سیستمم زیاد قوی نیست سیپیو g2030 گرافیکم gt210 با 4 گیگ رم من تو بازی ماریو از 32 تا 45 فرم میگیرم تو دموها تا 60 میره میخوام بدونم راهی هست فرم ثابت نگهش داشت یا راهی هست فرم بیشتر کرد

آخرین ویرایش: ‏Jun 6, 2017
  8. کاربر سایت

راه حلش اینه که کارت گرافیک ضعیفتو با یه کارت گرافیک قویتر عوض کنی.

9. کاربر سایت

از نظر گرافیکی میدونین که زیاد سخت افزار قوی نداره نینتندو وی یا ps2 این نرم افزار هست که باید کامل بشه با توجه به این شرایط ایا هزینه کردن واسه گرافیک تاثیر انچنانی تو اجرای بازی با امیلاتور داره یا خیر

10. کاربر سایت

بله. داره. تا اونجایی که میدونم Dolphin تنها شبیه سازی هستش که از DX12 ساپورت میکنه و وقتی کارت گرافیکت DX12 نباشه, خب به مشکل می خوری.

11. کاربر سایت

خوب گرافیک پیشنهادی چی میگین بگیرم که تاثیر خوبی داشته باشه رو فرم چون من با سیستم داداشم که گرافیک اونم قوی نبود ولی cpu core i7 ram 8 گیگ داشت 60 فرم میگرفتم

بعد بازی زلدا رو گرفتم دسته رو چی تنظیم کنم هر کاری میکنم نمیشه یکی لطف کنه توضیح بده تو بازی دانکی مشکل ندارم ولی تو بازی زلدا همون اول میگه دو تا رو به هم کانکت از این جور چیزا

آخرین ویرایش: ‏Jun 6, 2017
  12. کاربر سایت

برای دسته اینجا رو بخون:

Configuring Controllers - Dolphin Emulator Wiki

برای گرافیک من پیشنهادم اینا هستش از گرون به ارزون (با توجه به بودجه ت انتخاب کن):

nvidia
    =======
    1070
    1060
    1050 Ti
    950

dishdish این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

ممنون ولی اگه میخواستم از این سایت چیزی سر در بیارم نمیپرسیدم دیگه~X(

یکی لطف کنه 3 حالت رو بگه چه شکلی اولی تنهایی گیم پد دومی میگه وی ریمتوت کانکت کن سومی هم وی ریموت خالی بدون کانکت

14. کاربر سایت

بدون motion plus نمیشه tloz:ss رو بازی کرد ؟

15. کاربر سایت

سلام دوستان
    من بازی های wii روباکامپیوتر باpcاجرامیکنم.حالا بازی ها با سرعت زیادی اجرامیشه انگار یه فیلم رو با سرعت خیلی تندی تماشا میکنم.
    چیکارکنم درست شه؟ خواهشا یکی کمکم کنه.

این صفحه را به اشتراک بگذارید