The Rusty Old School Communtity

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

grim%20fandango.jpg

grim-fandango-cast.jpg

کسی اینجا بازی Grim fandango رو بازی کرده؟؟؟؟ سبک بازی ماجراجویی هست ولی واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم همینه ، صورت اسکلتی شخصیت ها ، گرافیک کارتونی ، طنز بینظیر ، جو آخر زمانی بازی و .... که منو اون زمان دیوونه خودش کرد فکر کنم سال 1998 اومد و حجمش هم 1 گیگ بود و توسط Activision هم منتشر شد و سازندشم Lucas arts هست.

Halo-Combat-Evolved-Cheats.jpg

دیگر بازی مورد علاقم Halo:Combat evolved هست که اصلا یه جو بینهایت مرموز و بزرگ داره ، اون تیکه آهنگ که در شروع بازی میزنه ، شروع مسترچیف ، فضا و .......
دیگر بازی های مورد علاقم AOE1&2 و Age Of Mythology هست که واقعا شاهکار بود.
یا Warcraft 1&2 یا Starcraft این بازی ها رو باشون زندگی کردم. خیلی بازی دیگه هم هست که الان یادم نمیاد بعدا که به خاطرم اومد معرفی میکنم.

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
واقعا در این پست من به گیمر بودن خودم افتخار میکنم!! چرا که از معدود دقعاتی هست که یک بازی از نمونه مشابه سینمایی خود زیباتر و عمیق تر هست!.

داریم در مورد American McGee's Alice صخبت میکنیم! که به احتمال 99 درصد کسی بازیش نکرده. :d (خودم نیز... ) و اگرم بخواید الان بازیش کنید با گرافیک و مکانیک تاریخ مصرف گذشته به مشکل برمی خورید!.
اما... سال قبل همین آقای McGee یه بازی جدید ساخت به نام Alice Madness Returns که از گرافیک هنری بسیار زیبایی بهره میبره! و فرصت خوبی هست برای تجربه این اثر هنری تاریک. خدائیش از اون چیزی که برتون ساخت جلوتره.

McGee's Alice رو هم داخل نسخه جدید قرار دادن و قابل بازی هست... این هم لینک گیم اسپات :d

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
روی pc اولین تجربه واقعاً ناب که داشتم Baldurs gate بود که به خیال خودم خیلی هم با مهارت رفته بودم بازی رو! اما بعدها فهمیدم که همینقدر که نترکیدم خیلیه! :D
بعد تر هم Neverwinter Nights خیلی خیلی بازی خوبی بود، واقعاً از حد و اندازه های طفولیتم (!) بالاتر بود بازی!

روی کنسول هم هیچ بازی اندازه robocop روی Snes بهم فاز نمی داد، البته غیر از اون مرحله مزخرف پازل!
غیر از اون هم Comix Zone شاهکار بود، شاهکار، شاهکار....

دوستان توی بازی های جدید هم یه بازی بودش Bard's Tale واقعاً دوستش داشتم، کسی هست بازی کرده باشه؟
شماره های قدیمی ترش هم بوئد اما این آخری وااقعاً شاخ بود... :D

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

grim%20fandango.jpg

grim-fandango-cast.jpg

کسی اینجا بازی Grim fandango رو بازی کرده؟؟؟؟ سبک بازی ماجراجویی هست ولی واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم همینه ، صورت اسکلتی شخصیت ها ، گرافیک کارتونی ، طنز بینظیر ، جو آخر زمانی بازی و .... که منو اون زمان دیوونه خودش کرد فکر کنم سال 1998 اومد و حجمش هم 1 گیگ بود و توسط Activision هم منتشر شد و سازندشم Lucas arts هست.

Halo-Combat-Evolved-Cheats.jpg

دیگر بازی مورد علاقم Halo:Combat evolved هست که اصلا یه جو بینهایت مرموز و بزرگ داره ، اون تیکه آهنگ که در شروع بازی میزنه ، شروع مسترچیف ، فضا و .......
دیگر بازی های مورد علاقم AOE1&2 و Age Of Mythology هست که واقعا شاهکار بود.
یا Warcraft 1&2 یا Starcraft این بازی ها رو باشون زندگی کردم. خیلی بازی دیگه هم هست که الان یادم نمیاد بعدا که به خاطرم اومد معرفی میکنم.

آقا الین Grim Fandango شده یکی از بزرگترین عقده های من تو تمام زندگی!
روی ویندوز 7 میشه آوردش بالا؟

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
Fallout Fallout2 Falout Tacticsمجانی برای يک روز و هفده ساعت ديگه تو سايت Good old Gamers .

scroll down کنين پايين صفحه اصلی سمت راست.

gog.com

من اومدم بگم که دیدم شما گفتی :D خیلی عالیه از دست ندین ، بغیر از بازی ساندترک های بازی و یه سری محتوای دیگه هم همراهش هست ! تا 14 م دسامبر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر