Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
بعد از دیدن قسمت پنجم Rampo Kitan: Game of Laplace یه نیاز شدیدی در من بوجود اومد که برم یه آدم پستی رو پیدا کنم و به بدترین شکل ممکن عقده هامو سرش خالی کنم:-" ولی خب خوشبختانه بلافاصله بعدش قسمت پنجم !!!Working رو دیدم و کلا همه ی احساسات منفی و مشکلات و کوفت و زهر مار رو فراموش کردم و کظم غیظ نمودیم:>

خلاصه خواستم بگم که: انیمه های زیبا، نعمت های خوب الهی هستن، قدرشون رو بدونین;;)

پ.ن: Rampo Kitan: Game of Laplace از بیخ دراپ شد:bighug:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان من زیاد اخبار انیمه ها رو دنبال نمیکنم و ریز و بمشون رو نمیدونم. همین الان attack on titan رو تموم کردم و برام چنتا سوال پیش امد نمیدونم اسپویل محسوب میشه نمیشه برای همین تو اسپویلر میذارم

1. زمان نمایش فصل دومش چه طوری هست کی ساخت میشه اصلا در حال ساخت هست نیست ؟
2. این قضیه هیدن سکانس هاش چیه ؟ میگن تو اون دو قسمت دلیل تایتان شدن ارن مشخص میشه ولی من هر چی گشتم تو نت پیدا نکردم
3.کل انیمه که بر اساس مانگا ساخته میشه چند فصل هست ؟ یعنی باید پنچ شیش سال صبر کنیم یا نه تا تمام قضایا تموم بشه
4.اخر فصل به نظرم به شدت گنگ تموم شدش کلی سوال باقی موند پیشنهاد میدین برم سمت مانگاش یا نه برای فصل بعدی صبر کنم ؟
5.این قضیه که میگن پر خرج ترین انیمه تا کنون هست چیه ؟ مگه کلا ساخت یک انیمه چقدر خرج داره که حالا بخواد این پر خرج ترینشون باشه با توجه به اینکه کلا زیاد طولانی هم نیست

Last edited by a moderator:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
سلام دوستان من زیاد اخبار انیمه ها رو دنبال نمیکنم و ریز و بمشون رو نمیدونم. همین الان attack on titan رو تموم کردم و برام چنتا سوال پیش امد نمیدونم اسپویل محسوب میشه نمیشه برای همین تو اسپویلر میذارم
1. زمان نمایش فصل دومش چه طوری هست کی ساخت میشه اصلا در حال ساخت هست نیست ؟
2. این قضیه هیدن سکانس هاش چیه ؟ میگن تو اون دو قسمت دلیل تایتان شدن ارن مشخص میشه ولی من هر چی گشتم تو نت پیدا نکردم
3.کل انیمه که بر اساس مانگا ساخته میشه چند فصل هست ؟ یعنی باید پنچ شیش سال صبر کنیم یا نه تا تمام قضایا تموم بشه
4.اخر فصل به نظرم به شدت گنگ تموم شدش کلی سوال باقی موند پیشنهاد میدین برم سمت مانگاش یا نه برای فصل بعدی صبر کنم ؟
5.این قضیه که میگن پر خرج ترین انیمه تا کنون هست چیه ؟ مگه کلا ساخت یک انیمه چقدر خرج داره که حالا بخواد این پر خرج ترینشون باشه با توجه به اینکه کلا زیاد طولانی هم نیست

1. فصل دومش تقریبا تایید شدس که 2016 میاد اما نیمه اول سال یا نیمه دومش مشخص نیست
2.متوجه منظورت نشدم ! دلیل تایتان شدن ارن تو مانگا خیلی جلوتر مشخص میشه تو انیمه دلیلش مشخص نمیشه چیز مخفیم نداره
3.مانگاش فکر کنم یک یا دوسال دیگه تموم میشه انیمه هم به مانگا وفادار بوده
4. خب تازه داستان شروع شده و کلی اتفاقای خفن میفته در ادامه اگه مانگاشو بخونی بعد انیمش بیاد ، انیمه جذابیتشو برات از دست میده نخون اگه از این قشر نیستی بخونی خوبه
5. یه قسمت معمولی انیمه حدود 80000 دلار خرج داره حالا اگه کیفیت انیمه خیلی بالا باشه احتمالا میره بالای صد هزار دلار به ازای هر قسمت یعنی 704 قسمت وان پیس تا الان نزدیک 60 میلیون دلار خرجشون شده که البته چندین برابرشو درآوردن

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بعد از دیدن قسمت پنجم Rampo Kitan: Game of Laplace یه نیاز شدیدی در من بوجود اومد که برم یه آدم پستی رو پیدا کنم و به بدترین شکل ممکن عقده هامو سرش خالی کنم:-" ولی خب خوشبختانه بلافاصله بعدش قسمت پنجم !!!Working رو دیدم و کلا همه ی احساسات منفی و مشکلات و کوفت و زهر مار رو فراموش کردم و کظم غیظ نمودیم:>

خلاصه خواستم بگم که: انیمه های زیبا، نعمت های خوب الهی هستن، قدرشون رو بدونین;;)

پ.ن: Rampo Kitan: Game of Laplace از بیخ دراپ شد:bighug:

Rampo Kitan کلا انیمه مریضیه! :| 3-4قسمت دیدم،قاتلا یکی از یکی روانی تر! :|
و بدترین سوژه هایی که میتونند بسازن! (اصلا اولین پرونده،از اوناست که من متنفرم ازش!!! )

کلا پیشنهاد میدم کسی شروعش نکنه:-" ... ولی خودم فکر نکنم دراپش کنم! اما اگر شروعش نکرده بودم،نمیرفتم سراغش:|

کاراکتر اصلیشم فاجعست در ضمن :D اما طراحی بقیه کاراکترا خوبه:(

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
امروز داشتم گینتاما نیگا میکردم...
:-"

بعد از 1000 دقیقه ای که پایه این انیمه افتادم تازه به این سوال رسیدم...
خخخخخ...
:d

دقیقا رنگ موهای گینتوکی چه رنگیه ؟!
طوسی !؟
نقره ای !؟
آبی !؟

;;)

یکی بیاد فلسفه اش رو بگه...
چرا روزا آبی و شبا طوسی...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد

خخخخخ...

طوسی !؟
نقره ای !؟
آبی !؟

;;)

دقیقا منم چند روز پیش به همین فکر میکردم!:-":))

بنظرم بیشتر آبیه تا نقره ای!:-"

به رنگش تو روز و شب هم تا حالا دقت نکرده بودم الان میرم یه نگاهی میندازم:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

خخخخخ...

طوسی !؟
نقره ای !؟
آبی !؟

;;)

از هزار راه میتونی تشخیص بدی که نقره ایه دیگه :|

اسمش چیه؟ GINtoki حتی یه قسمت به مسخره Kintoki که دیدید چه بلایی سر موها اومد :d مثل خیلی از کاراکترا اسمش نمایانگر رنگ موش هست ( مثل کل کاراکترای کوروکو یا آکابانه از Assassination Classroom و هزار تای دیگه )

بعد تو که انیمه زیاد میبینی که این مشکل رنگ مورو نباید داشته باشی

بعضی وقتا برا باحال نشون دادن یا قشنگ نشون دادن یه رنگی از رنگای دیگه هم تو طراحی کاراکترا میارن برای مثال ایشون:

این رنگ رو میبینی میگی بنفش تیره اما موهاش مشکیه درواقع :d

اینم میگی آبی تیره اما بازم مشکیه

اینم مشکیه

اینم میگی سبز تیره اما بازم مشکیه :d

اینم هنوز نمیدونم بگم چه رنگیه (- -)

حالا یه سری کاراکترا از بعضی انیمه ها هم هستن که مثلا میگن موهاش مشکیه اما یه نَمه رنگ دیگه ای توش هست بعضی از این کاراکترا اون یه زره رنگ دیگه دلیل داره که حال توضیح دادنش رو ندارم :d

در ضمن هیچ کدوم از عکسایی که گذاشتم اسپویل نیست

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
من یه نسخه ی دو زبونه ی بلوری رو برای آرشیوم دانلود کرده بودم...لینک ـش برات PM کردم.
اقا واقعا ازت ممنونم!خیلی تورنت خوبی پیشنهاد دادی!هم حجمش کمه هم کیفیت خوبه هم سیدش زیاده !دو صدا هم که هست دیگه سنگ تموم گذاشتی!
اقا حالا که شما انقد کارت درسته یه تورنت خوبم واسه Hunter x Hunter پیشنهاد بده یا Highschool dxd

Tunngle ID : masood0899

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اقا واقعا ازت ممنونم!خیلی تورنت خوبی پیشنهاد دادی!هم حجمش کمه هم کیفیت خوبه هم سیدش زیاده !دو صدا هم که هست دیگه سنگ تموم گذاشتی!
اقا حالا که شما انقد کارت درسته یه تورنت خوبم واسه Hunter x Hunter پیشنهاد بده یا Highschool dxd

حالا میدونم دنبال دوبله انگلیسی بودی! ولی این رو بگم که قانون نانوشته ای هست که میگه دیدن انیمه به زبونی غیر از ژاپنی جزو گناهان کبیره محسوب میشه! :d :-"
بشین زبون ژاپنی ببین! با خودت و انیمه چنین کاری نکن! >:) :-"

---
امشب نشستم یه سری انیمه دیدم همشون حال دادن!
اول شوکوگکی که نصف شب گشنم شد ناجور :| رفتم یه چیزی درست کردم برای خوردن! =))
بعدش گینتاما که یکی از اون قسمت های عالیش بود! :))
بعدشم چند قسمت عقب مونده Ore Monogatari داشتم(هنوزم چندتایی مونده:-" ) اینم بسی حال داد! :x

کلا اینکه شبه خوبی بود دیشب! >:) :-"
خاموشی بزنم دیگه! :-" :D

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
حالا میدونم دنبال دوبله انگلیسی بودی! ولی این رو بگم که قانون نانوشته ای هست که میگه دیدن انیمه به زبونی غیر از ژاپنی جزو گناهان کبیره محسوب میشه! :d :-"

---
امشب نشستم یه سری انیمه دیدم همشون حال دادن!
اول شوکوگکی که نصف شب گشنم شد ناجور :| رفتم یه چیزی درست کردم برای خوردن! =))
بعدش گینتاما که یکی از اون قسمت های عالیش بود! :))
بعدشم چند قسمت عقب مونده Ore Monogatari داشتم(هنوزم چندتایی مونده:-" ) اینم بسی حال داد! :x

کلا اینکه شبه خوبی بود دیشب! >:) :-"
خاموشی بزنم دیگه! :-" :D
چه حالی کردی شما دیشب!
اقا ولی دوبله فول متال خیلی خوبا !بعضی دوبله ها واقعا اون حسی که صداگذاریه ژاپنی منتقل میکنه رو نمیدن ولی این یکی فرق میکنه و یک نکته خوب دیگشم اینه که هی لازم نیست پاز بزنی تا زیرنویس بخونی !

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
بسیار مستفیض شدم که Jitsua wa watashi wa رو دراپ نکردم:d
این ایده گرگنماییش رو قشنگ درورده بود.طنزش واقعا خوب بود.دوتا شخصیتش خنگی خوبی دارن.کلا همه شخصیت های این انیمه یه خنگی و چلمنگی دست پا چلفتی دلنشینی دارن:d غیر از آیزاوا و میکان
راستی فیلم ressurection F دوبله ژاپنی با حجم کم اومده؟همه جا انگلیسی هست ژاپنی هم که باشه 1.5 2 گیگه.چه خبره!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
باز من دو روز نبودم دارین این حرفای بی پایه و اساس و رایگان (!) رو وارد مخ جوونای مملکت میکنین!؟ :D

نه آقا، بشین همون دوبله انگلیسی رو ببین به حرف اینا گوش نده.:D دوبله انگلیسیش اتفاقا بهتر هم هست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر