Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
همم... من فقط Maquia به ذهنم میرسه
متشکرم
اینو دیدم ( همینجا معرفی شده بود). اما ناامیدم کرد و عصبانی . اصلا به نظرم اومد که این انیمه رو ساختن که فقط اون 10 دقیقه آخر رو بخورد آدم بدن :(

این سری انیمه persona ارتباط داستانی دارن با هم ؟ چون شماره 5 رو قبلا دانلود کرده بودم ولی ندیدم هنوز
این سری persona 2 نداره؟ :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
سلام
من یه مدته دنبال یه فروم تخصصی انیمه میگردم که نقد و معرفی و...داشته باشه.یه چیزی تو مایه انیم ورلد .اصلا پیدا میشه همچین چیزی یا دیگه باید قید این چیزا رو زد؟

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
متشکرم
اینو دیدم ( همینجا معرفی شده بود). اما ناامیدم کرد و عصبانی . اصلا به نظرم اومد که این انیمه رو ساختن که فقط اون 10 دقیقه آخر رو بخورد آدم بدن :(

این سری انیمه persona ارتباط داستانی دارن با هم ؟ چون شماره 5 رو قبلا دانلود کرده بودم ولی ندیدم هنوز
این سری persona 2 نداره؟ :D

ارتباطی به هم ندارن، فقط شماره 1 و 2 به هم ربط دارن که ازشون انیمه ساخته نشده
Persona اصلش بازیه، منتها از 3 و 4 و 5 انیمه ساختن، Trinity Soul هم هست که Spin-Off اه شماره 3 اه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام بچه ها انیمه kingdom فصل 3 داره اگه داره لینک دانلودش را می دهید با تشکر

نع نداره. تمام :D
ولی اگه فصل سه ای براش بیاد و درست اقتباس شه کلاً هر چی اون فصل بیاد باید بر و بساط خودشو جلوش جمع کنه :D
اساساً آرک فرا خفنی رو هنوز انیمه نکردن

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
نع نداره. تمام :D
ولی اگه فصل سه ای براش بیاد و درست اقتباس شه کلاً هر چی اون فصل بیاد باید بر و بساط خودشو جلوش جمع کنه :D
اساساً آرک فرا خفنی رو هنوز انیمه نکردن
چرا پس یک انیمه را مثل ادم تا اخر داستان انیمه نمی کنند طرفدارانش هم که خیلی زیاد هستند واقعا داستانش خیلی قشگ هست من از این جور انیمه ها خیلی دوس دارم بد جور تو خوماریش موندم

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سلم بچه ها انیمه jojo تو چه سبکی هست بعد ارزش تماشا کردن داره ؟
اکشن،سنین،فانتزی، مبارزات با استراتژی فراوان و ...
اگر با آرت استایلش مشکل نداشته باشی یا کنار بیای، 100% !
کنار هم نیمدی...همون حدودای 90% ارزش دیدن داره:p

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,436
نام
مسلم
چرا پس یک انیمه را مثل ادم تا اخر داستان انیمه نمی کنند طرفدارانش هم که خیلی زیاد هستند واقعا داستانش خیلی قشنگ هست من از این جور انیمه ها خیلی دوس دارم بد جور تو خوماریش موندم
کلاً همیشه فصل اول رو برای تبلیغ مانگا میسازن و فصل های بعدی در صورتی که فروش فصل اول خوب باشه تائید میشه (اصل مانگاست و فروش انیمه). علاوه بر اون انیمه کینگدام مایه فحشه (نسبت به مانگا) و طرفداران مانگا اونقدرها هم چشم دیدنش رو ندارن:D
سلام بچه ها انیمه jojo تو چه سبکی هست بعد ارزش تماشا کردن داره ؟
اگه بتونی فصل اول رو تحمل کنی باقیش ارزش دیدن داره و هر فصل هم بهتر میشه. البته همه پارت های جوجو در برابر پارت هفتم سوسکن>:)
اکشن،سنین،فانتزی، مبارزات با استراتژی فراوان و ...
اصل کاری رو یادت رفت :D
yjimage

===================================================================
پ.ن: بحث جوجو شد، چپترهای رنگی Jojolion تموم شدن و الان حسش نیست سیاه و سفید بخونم. تازه دلم هم نمیخواد آنگوئینگ بشم چون صبر ایوب میخواد تا انتظار چپترهای بعدی رو بکشم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اودا بدجور ترول هست انگار:Dاین همه مدت ملت تو اینترنت سره اورچی هایپ داشتن و.... اخرش یه چیزی مثل واپول داد بیرو که من اون رو به این اوروچی بیشتر ترجیح میدم!خدایش اخه این چیه:-&بعد میگن چرا مانگا وضع اش اینطوریه و.....فقط دارم می خندم به قیافه این اورچی:)):))انگار اومدن شخصیت های اون ارک که چوپر اضافه شد رو به مانگا اضافه کردن+لول قدرتشون رو افزایش دادن!خدایش ادم شاخ درمیاره این اورچی با این هیکل اومده وانو رو گرفته حالا چه با کمک کایدو باشه یا نه......

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
اودا بدجور ترول هست انگار:Dاین همه مدت ملت تو اینترنت سره اورچی هایپ داشتن و.... اخرش یه چیزی مثل واپول داد بیرو که من اون رو به این اوروچی بیشتر ترجیح میدم!خدایش اخه این چیه:-&بعد میگن چرا مانگا وضع اش اینطوریه و.....فقط دارم می خندم به قیافه این اورچی:)):))انگار اومدن شخصیت های اون ارک که چوپر اضافه شد رو به مانگا اضافه کردن+لول قدرتشون رو افزایش دادن!خدایش ادم شاخ درمیاره این اورچی با این هیکل اومده وانو رو گرفته حالا چه با کمک کایدو باشه یا نه......
حالا یه عده توی اینترنت یه انتظاراتی داشتن سند و مدرک میشه که چیزی بده؟بعد این اصل که یک داستان باید سوپرایز داشته باشه و مخاطب رو غافلگیر کنه از کی تا جالا بد حساب میشه؟(که وانپیس تنها شونن بلندیه که بعد 900 چپتر بشدت غیر قابل پیشبینیه)
کرکتر های وانپیس همیشه Goofy زیاد داشته و اصلا چیز جدیدی نیست مثل یکی مثل کاتاکوری خیلی مسخرست بخوای ازشون ایراد بگیری!
هیچجا هم اودا تعهد نداده که حتما خفن درستش کنه چه بسا خودش با شخصیت کیوشیرو هینت هایی داده بود قبل معرفی چطور ادمیه پس زیاد عجیب نیست.
اگه پروپاگاندای خودش راست باشه شاید با حالت دو شمشیره زورو رو بتونه له کنه:))اگه هم نباشه یه چیزی مثل اسپندام در نظرش گرفت که برعکس اون قدرت استراتژیک و سیاسی داره.
مثلا همینکه وگاپانک رو میخواد درخواست کنه نشون از قدرت سیاسی قدرتمندش توی دنیای وانپیسه.
بغد قیافه توی وانپیس قدرت ادم رو تعیین نمیکنه یکی مثل شوتنمارو مثلا میتونه جک رو له کنه!:D

------

حالت هایبرد دریک خیلی خفنه! از وان پیج هم خوشم اومد.:x
Dino army is coming

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا یه عده توی اینترنت یه انتظاراتی داشتن سند و مدرک میشه که چیزی بده؟بعد این اصل که یک داستان باید سوپرایز داشته باشه و مخاطب رو غافلگیر کنه از کی تا جالا بد حساب میشه؟(که وانپیس تنها شونن بلندیه که بعد 900 چپتر بشدت غیر قابل پیشبینیه)
کرکتر های وانپیس همیشه Goofy زیاد داشته و اصلا چیز جدیدی نیست مثل یکی مثل کاتاکوری خیلی مسخرست بخوای ازشون ایراد بگیری!
هیچجا هم اودا تعهد نداده که حتما خفن درستش کنه چه بسا خودش با شخصیت کیوشیرو هینت هایی داده بود قبل معرفی چطور ادمیه پس زیاد عجیب نیست.
اگه پروپاگاندای خودش راست باشه شاید با حالت دو شمشیره زورو رو بتونه له کنه:))اگه هم نباشه یه چیزی مثل اسپندام در نظرش گرفت که برعکس اون قدرت استراتژیک و سیاسی داره.
مثلا همینکه وگاپانک رو میخواد درخواست کنه نشون از قدرت سیاسی قدرتمندش توی دنیای وانپیسه.
بغد قیافه توی وانپیس قدرت ادم رو تعیین نمیکنه یکی مثل شوتنمارو مثلا میتونه جک رو له کنه!:D

------

حالت هایبرد دریک خیلی خفنه! از وان پیج هم خوشم اومد.:x
Dino army is coming

آرک وانو، بی تعصب میگم
برعکس عملاً همه ی آرک های وان پیس(به استثنای آمازون) هر چقدر تو طراحی بانوان خوبه، تو طراحی آقایون و و بقیه شخصیت ها تا حد فجیعی داغونه....
و اگه اودا از قصد همچین حرکتی زده
Well Thanks Oda
You Played Yourself :D
====
وقایع آرک خیلی خوبن ولی مبارزه هاش تا الان خسته کننده بوده...منتظر حرکت از زورو و سانجی و بر و بچ ایم
استفاده پشت هم از لوفی برای پیشبرد اکشن داستان جزو خسته کننده ترین چیزیه که وان پیس فعلاً باهاش درگیره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر