Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
درود
سبک همون انیمه هایی که خدمتتون عرض کردم
Kabaneri of Iron Fortress
AKame Ga Kill
One Punch Man
Bungou Stray Dogs
Berserk

تو این مایه ها ؟
صد درود
Baccano!(اوایلش خیلی خر تو خره ولی از نیمه به بعد همه چیز یواش یواش مشخص میشه)
Goblin Slayer( زیاد خوشم نمیاد ازش ولی به سبک آکامه و برسرک میخوره مقدار)
Psycho-Pass
Ao no Exorcist
Black Lagoon
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (شبیه اون کارهایی که گفتی نیست ولی انیمه کمدی بامزه ایه که کمی تم فانتزی و رومانس هم داره)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Made in Abyss

اونایی که قرمز کردم فوق العاده ان و دیدنشون واجبه:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
صد درود
Baccano!(اوایلش خیلی خر تو خره ولی از نیمه به بعد همه چیز یواش یواش مشخص میشه)
Goblin Slayer( زیاد خوشم نمیاد ازش ولی به سبک آکامه و برسرک میخوره مقدار)
Psycho-Pass
Ao no Exorcist
Black Lagoon
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (شبیه اون کارهایی که گفتی نیست ولی انیمه کمدی بامزه ایه که کمی تم فانتزی و رومانس هم داره)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Made in Abyss

اونایی که قرمز کردم فوق العاده ان و دیدنشون واجبه:D
@trainer
تو این لیست باید Black Lagoon رو هم قرمز کرد و صد البته Great Teacher Onizuka رو کم داره .

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
Fairy Tail Final Season - E07

جااااااان؟ :o
اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم بابا بیخیال :-t
خب با این وضعیت قشنگ آخر انیمه معلوم شد میخواد چه اتفاقی بیوفته

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai - E07 (اسمو ببین :|)

چقدر خوبه این، هر چند برام مثل مونوگاتاری نمیشه ولی جای خالیشو پر کرده
رو موضوعات جالبی کار کردن تا الان
کائده دقیقا برام مثل هاچیکوجی تو مونوگاتاریه همونقدر طنز و حرکات کمدی داره با اون تیکه هاش، خدا حفظش کنه :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

تو این چند سالی که انیمه دیدن رو شروع کردم شخصیت اصلی هیچ اثری برام به اندازه AoT لوس/بی مزه/حال بهم زن/دری وری گو/چرند/بی خاصیت و بد صدا نبوده : | یعنی هر اندازه که شخصیت های دیگه رو قوی ساختن"انگار یادشون رفته که بابا نقش اصلی یی هم وجود داره!
نمیدونم اشکال از مانگاشه تیم سازندس چه دردیه که یکی از بهترین انیمه هایی رو که دیدم با یه پارازیت همیشگی زجرآور روبه رو کرده و کیفیت تمام داستانُ تحت تاثیر خودش قرار داده!​

اینی که میگی مشکل اکثر شخصیت های اصلی انیمه/مانگا های شوننه و فقط منحصر به AoT نمیشه :D ( + ورژن مزخرف تر همینا توی انیمه های اچی/هارم :D)
انگار کلا ژاپنی ها یه stereotype انیمه ای به عنوان useless piece of s**t دارن و علاقه خیلی زیادی دارن که به عنوان شخصیت اصلی ازشون استفاده کنن:|

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام دوستان
شما مانگا از کامپیوتر میخونید؟! یا اصلا میشه خوند ؟ چون من مثلا اومدم مانگا برج خدا رو دانلود کردم از مانگا ریدر انیمه ورلد بعد خب بصورت عکس بود باریک هم هست خیلی سخته :D
بعد وقتی انیمه ی یک مانگایی هست دیگه مانگاش رو نمیخونید؟
کلا ی توضیحی بدین میخوام شروع کنم اگه بشه
ممنون

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
سلام دوستان
شما مانگا از کامپیوتر میخونید؟! یا اصلا میشه خوند ؟ چون من مثلا اومدم مانگا برج خدا رو دانلود کردم از مانگا ریدر انیمه ورلد بعد خب بصورت عکس بود باریک هم هست خیلی سخته :D
ممنون
سلام
مانگا تو کامپیوتر ؟ نه با گوشی یا تبلت خیلی راحت تره
خیلی وقتها انیمه ها کیفیت مانگا رو ندارن یا حذفیات زیادی دارن یا اصلا نیمه کاره موندن بخاطر همین باید رفت سراغ مانگا

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
مانگا تو کامپیوتر ؟ نه با گوشی یا تبلت خیلی راحت تره
خیلی وقتها انیمه ها کیفیت مانگا رو ندارن یا حذفیات زیادی دارن یا اصلا نیمه کاره موندن بخاطر همین باید رفت سراغ مانگا
خب نرم افزاری هست که بشه راحت خوند؟ که دیگه کمتر به اسکرول نیاز باشه
غیر از اونجا منبع دیگه ای هم هست (فارسی البته) یا بهترین جا همونجاست؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
خب نرم افزاری هست که بشه راحت خوند؟ که دیگه کمتر به اسکرول نیاز باشه
غیر از اونجا منبع دیگه ای هم هست (فارسی البته) یا بهترین جا همونجاست؟

حقیقتش اطلاعی ندارم

بنظرم بهترین جا همون انیمه ورلد ه ... جای دیگه هم هست ولی رایگان نیست ، کرونکو ( من تا حالا از سرویسشون استفاده نکردم و کیفیت کارشون رو نمیدونم )

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
سلام دوستان
ممنون
من شخصا با کامپیوتر میخونم چون صفحه ی گوشی کوچیکه و کامل نمیشه از جزئیات لذت برد:-"
کار سختی نیست کافیه این نرم افزار رو از این لینک دانلود و نصب کنی. بعدش هر چپتر مانگا رو که دانلود کردی روی فایل فشرده اش کلیک راست کن و با همین نرم افزار بازش کن.
نرم افزار های دیگه ای هم هست که توی نت پیدا میشه ولی من اینو ترجیح میدم... مانگاریدر هم که برای آنلاین خوندن خیلی خوبه فقط نمیدونم هنوز فعاله یا نه:D
راجب خوندن مانگا هم اول یواش یواش بخونی راه میوفتی و بعدا میبینی خیلی لذت بخشه:D متاسفانه همه ی انیمه ها کیفیت مطلوبی ندارن و بعضی وقتها مثل برسرک یا توکیو غول استودیو محترم گند میزنه با اقتباس کردنش... اینجور مواقع است که باید پناه برد به مانگا از شر استودیوهای رانده شده>:)
به جز اون خیلی از انیمه ها کامل نیستن و برای ادامه داستان اگه که بخوای بفهمی تهش چی میشه مجبوری باز بری سراغ مانگا:D
درکل برو سراغ مانگا ضرر نمیکنی:>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سلام دوستان
ممنون
اصولا منهواها بهترین راه خوندنشون همین اسکرول کردنه به نظرم:D
به طور کلی هم صفحاتشون بلنده و جوریه که سیر داستان تو اسکرول کردن بهتر جذب میشه:))

فعلا که سایت ترکیده مانگاریدرش و قالب برا من حداقل درست نمایش داده نمیشه...، برا بقیه درسته و همه صفحات پشت سر هم لود میشن؟ :| اگر میشن شروع کنم برج خدا رو بخونم:|

برای خوندن مانگا رو PC هم برنامه ی مانگاریدر هست، همینو سرچ کنید احتمالا گیرتون میاد برنامه رو(به پست اول تاپیک TLOU PS3 هم مراجعه بشه، شاید اونجا گذاشته باشم:)) )
برنامه برای موبایل هم Perfect Viewer هست:D

خوندن مانگا هم، دلایل زیاده...ولی کلا سلیقه هم هست، بعصیا کلا با مانگا بیشتر حال میکنند! و کلا هم سریع تر از دیدنه انیمه، میشه مانگا رو خوند:D
من خودم اکثرا انیمه باشه نمیرم سراغ مانگا! تنها چیزایی که در حال پخش انیمه، مانگا رو میخوندم وان پیس و ناروتو بودن! ناروتو به خاطر فیلرهای افتضاح و افت گرافیکی بد(و مقادیری اسپویل)، وان پیس هم اصلی ترینش اسپویل! گرچه یه مدت همراه با پخش هفتگیه انیمه، مانگای اون چپتر رو به خاطر طراحی بهتر میخوندم! ولی کلا اسپویل به جایی رسید که گفتم بخونم بهتره:D

یه وان پانچ من هم میخونم، اونم قبل از اینکه اصلا انیمه بشه و ...!
خلاصه کلام : اکثرا منهوا ترجیح میدم بخونم چون انیمه نمیشن! یا مانگاهایی که نشدن، یا ادامه در مانگان و این حرفا! تا وقتی انیمه باشه، حس مانگا ندارم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ناروتو به خاطر فیلرهای افتضاح و افت گرافیکی بد(و مقادیری اسپویل)، وان پیس هم اصلی ترینش اسپویل!

مثلاً طراحی و انیمیشن های وان پیس از انیمه ناروتو خیلی بهتر بود و هیچ افتی که نداشت هیچ همیشه رو به پیشرفت بوده :-"
والا ما فقط و فقط مانگای وان پیس رو میخونیم که قیافه نحس اون انیمه "آشغال" رو نبینیم...حیف وان پیس که اون انیمه نصیب اش میشه=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر