Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
Re: Creators
321869-2-min.jpg

انیمه خوبی بود ولی فقط به درد یه بار دیدن میخوره و اینجوری هم نیست با ندیدنش چیزی از دست بدین. بزرگترین مشکل انیمه اینه که نمیتونه به ایده ای که در ابتدا مطرح میکنه درست بپردازه و شاید اگه همچین طرحی رو توی بازی پیاده میکردن موفقیت بیشتری بدست میاورد ولی برای یه انیمه (حالا یا به خاطر کمبود بودجه یا هر چیز دیگه ای) فقط صرف داشتن یه ایده خوب اصلاً کافی نیست و خود روند داستان و شخصیت پردازی هم باید بتونه بیننده رو تا آخر دنبال خودش بکشونه. داستان با یه شروع طوفانی آغاز میشه، شخصیت های محبوب بازی ها، مانگاها، انیمه ها و رمان ها یکباره وارد دنیای واقعی میشن و شروع به مبارزه با همدیگه میکنن ولی متاسفانه فقط شروعش خوبه و هر چی جلوتر میره بی هدفی داستان بیشتر خودشو رو نمایش میده و این افت ادامه داره تا چند قسمت آخر که یه جوری نویسنده تونست جمعش کنه که نه سیخ بسوزه و نه کباب. همین اول کاری بگم که اگه با خوندن خلاصه داستان انتظار یه چیزی مثل سری فیت رو دارین کاملاً در اشتباه هستین و عمده زمان انیمه صرف صحبت های بیهوده میشه و قسمت های انگشت شماری هم که اکشن هست اونقدرها چنگی به دل نمیزنه. شخصیت پردازی هست که واقعاً افتضاح کار شده. هیچ کدوم از شخصیت های داستان اون عمق لازم رو ندارن و اصلاً بود و نبودشون برام مهم نبود و فقط تحملشون میکردم. بدتر از همه شخصیت هایی مثل ماگانه (که تقریباً همیشه در حال چرت و پرت گفتن بود)، آلیستریا (که از فرمول هیکل گنده مساوی است با ضریب هوشی صفر پیروی میکرد)، الطیر (مثلاً میخواستن bada*ss نشونش بدن ولی موفق نشده بودن در تمام طول انیمه روی مرز cool بودن و نامفهوم بودن قرار داشت)، و شخصیت اصلی مرد انیمه که بازم یه اوتاکوی نوجوان باکای ترسو بود که در لحظه آخر یهو از زیر فرش به عرش میرسه و با قدرت اوتاکوئیش دنیا رو نجات میده (خدایی این تیپ شخصیت رو کی اولین بار اختراع کرد؟ یعنی از هر ده تا انیمه 8 تاشون شخصیت اصلیش همینجوریه). در مورد گرافیک و صداگذاری نظر خاصی ندارم (چون در تخصصم هم نیست و اونایی که سر در بیارن باید نظر بدن) ولی موسیقی انیمه به نظرم یکی از نکات قوتش بود مخصوصاً دو تا اپنینگ انیمه رو خیلی دوست داشتم و چندین بار گوششون کردم. نکته قوت دیگه انیمه ارجاعش به انیمه ها و بازی های واقعی بود. البته تمام داستان هایی که توی انیمه معرفی میکردن اریجینال بودن ولی بازم با دیدنشون یه حس عجیب آشناپنداری بهم دست میداد و احساس میکردم که قبلاً یه جایی دیدمشون و همین انگیزه ام رو برای ادامه دادنش بیشتر میکرد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
هیچکی Castlevania ندیده یعنی؟ :-"

هممم... به نظرم شروع خیلی کندی داشت! قسمت اول میان یه عالمه فرمانده مختلف معرفی میکنند، با خودت میگی به به! یه عالمه باس فایت>:)
بعد 5قسمت میگذره و تقریبا هیچ اکشنی نمیبینی! کلا یه مقدار به نظرم الکی پیچیده کردن داستان رو! قشنگ توی همون 4-5قسمت میتونستن خیلی بهتر ببندنش! :-"

قسمت 6-7اکشن داشت خوب بود و حال داد، اونجا که رفتن تو خونه بلمونت ها و کتاب خونه شون اینا باحال بود! >:) مخصوصا وقتی ترور اون صندوق رو باز کرد خیلی حس بازی و گرفتن آیتم جدید داشت=))
قسمت آخرم به عنوان موخره خوب بود:p

ولی خوب...هایپی که از اول ایجاد شده بود، برا دراکولای خفنی بود که ساخته بودن! به شخصه برای فصل سوم غیر از اسم کسلوانیا هایپ دیگه ای نیستم!(برای فصل دوم به شدت هایپ بودم:-" )

---

@ce7en44
گفتی الطایر...گفتم الطایر خودمونه ها! سرچ کردم دیدم خیر :)) در یک لحظه که هایپ شدم، در لحظه ی بعدش هایپه ناپدید شد:-"

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستان سه تا پرسش:

1.این ادامه The Heroic Legend of Arslan چی شد؟خیلی جذاب بود
2.سازنده های Death Note چیزای سطح بالای دیگه ای هم ساختن؟
3.اگه کسی یه چند تا انیمه تو مایه های Prison School سراغ داره معرفی کنه سپاسگزار میشیم.

حیف شد.ارسلان خیلی خوشم اومده بود ازش.سبک Bakuman خیلی با DN فرق داره!ممنون از توضیحاتت

مثل Prison School پیدا نمی کنی
یعنی انیمه ecchi بخوای هست منتها رفتی بهترینشون رو دیدی :D
اصلا Prison School در یک سطح و لول دیگه ایه

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
هیچکی Castlevania ندیده یعنی؟ :-"

هممم... به نظرم شروع خیلی کندی داشت! قسمت اول میان یه عالمه فرمانده مختلف معرفی میکنند، با خودت میگی به به! یه عالمه باس فایت>:)
بعد 5قسمت میگذره و تقریبا هیچ اکشنی نمیبینی! کلا یه مقدار به نظرم الکی پیچیده کردن داستان رو! قشنگ توی همون 4-5قسمت میتونستن خیلی بهتر ببندنش! :-"

قسمت 6-7اکشن داشت خوب بود و حال داد، اونجا که رفتن تو خونه بلمونت ها و کتاب خونه شون اینا باحال بود! >:) مخصوصا وقتی ترور اون صندوق رو باز کرد خیلی حس بازی و گرفتن آیتم جدید داشت=))
قسمت آخرم به عنوان موخره خوب بود:p

ولی خوب...هایپی که از اول ایجاد شده بود، برا دراکولای خفنی بود که ساخته بودن! به شخصه برای فصل سوم غیر از اسم کسلوانیا هایپ دیگه ای نیستم!(برای فصل دوم به شدت هایپ بودم:-" )

من به عنوان فن بازیای کلاسیک کسلوانیا واقعا ازش بدم اومد:D
با اینکه از همون اولش هم کلا چیز خاصی نبود ولی من کلی حال کردم که اومده بودن از کسلوانیا یه اقتباس غربی درست کرده بودن و نزدن همه چی رو به فنا بدن. یعنی ترور و آلوکارد تقریبا همونطوری بودن که باید میبودن. تو هر اپیزود کلی رفرنس به بازیا داشت و کلا دیدنش حس خیلی خوبی به یه فن میداد.
از اونطرف فصل دو کلا یه چیز دیگه بود. رفرنس هاش به بازی خیلی کمتر شد، اومدن با وجود اینکه شخصیت ها و باس های دیگه ای از کسلوانیا باقی مونده بود یه سری شخصیت درست کردن که به اکثرشون پرداخت درست حسابی نشد و جنرال های دراکولایی که درست کردن عملا با یه سری mob معمولی فرقی نمیکردن:D Carmilla زیاد جالب در نیومده بود و Death اصلا نبود:|
فایتشون با دراکولا اپیک نبود مخصوصا طوری که کشتنش. دراکولا حداقل دو فرم همیشه توی باس فایت ها داره. ترور هم خیلی useless بود:D
و از همه بدتر اینکه به مهترین چیز توی کسلوانیا که خود قلعه ی دراکولا هست هیچ پرداختی نشده بود. یعنی سه تاییشون از در رفتن تو، جلوی در چندتا mob کشتن بعد یه راست رفتن باس آخرو زدن:D انگار نه انگار که قلعه ی دراکولا باید یه maze باشه که هر بار تغییر شکل میده و توش پر minion های ضعیف و قوی دراکولاس و مهمترین چلنج زدن دراکولا رسیدن به اتاق دراکولا توی قلعس:| اینجا عملا تنها چلنجشون پیدا کردن قلعه بود:|
در کل اینکه هر چقدر فصل اول بهم به عنوان یه فن حال داد فصل دوم حالمو بهم زد. حتی اپیزود آخر رو ندیدم چون تا همونجاش خیلی رو اعصابم رفته بود:D

خلاصه که من بخاطر فن بودنم خیلی ازش بدم اومد ولی احتملا بقیه انقدر باهاش مشکل نداشته باشن:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Castlevania S2
netflix عاقا...از انیمه بکش بیرون..
اگه این عنیمه، دوبله ژاپنی نبودش...اصلاً نگاش نمیکردم.

++++++++++++++++++++

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou (Movie).jpg

زیرنویس ENG انیمه Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou امدش...20دقیقه ی اولش رو دیدم...قشنگ بودش
برم مابقی ـش رو نگا کنم...شاید Castlevania از ذهنم پاک بشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Castlevania S2

++++++++++++++++++++

View attachment 96037

زیرنویس ENG انیمه Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou امدش...20دقیقه ی اولش رو دیدم...قشنگ بودش

اوه...کامی-ساما.......نه تنها Castlevania....بلکه تمام انیمه هایی که دیدم، از ذهنم پاک شدن :x
عجب چیزی بودش، اگه آدم احساساتی بودم....بی شک اشکم در می امد. :D

P.S
ارزش دیدن دوباره رو داره....حتماً یکبار دیگه نگاش میکنم
P.SS
بعداً دربارش یه پست کامل میزنم

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
3.اگه کسی یه چند تا انیمه تو مایه های Prison School سراغ داره معرفی کنه سپاسگزار میشیم.

قطعا انیمه ای که به پای PS برسه نداریم ولی به نظرم Grand Blue میتونه کمی درد دوری رو التیام ببخشه:D

---------------------------------------------------------
نظرات یک نیوبی انیمه بین درمورد انیمه های دیده شده در این مدت::D

تا این قسمتی که دیدم فالمجموع انیمه ی نسبتا خوبی بوده.مخصوصا شخصیت های جانبیش که به نظرم خوب کار شده.اما خیلی بهتر میشد اگه دم به دقیقه از آستا تعریف نمیشد.حالا یکی دو نفر تعریف کنن عیب نداره ولی اینکه دم به دقیقه مدح شخصیت اصلی گفته بشه خوب نیست. اگه اجازه بدن بیننده خودش تاثیر و اهمیت شخصیت اصلی رو درک کنه خیلی بهتره تا اینطوری:-q
یکی از خوبای انیمه ها:x بدی؟کم بودن قسمت ها و عدم وجود فرصت برای معرفی درست شخصیت های انیمه.همین مورد باعث شده خیلی کم به شخصیت های تومب نازاریک پرداخته بشه و خیلی از کاراکترها سرسری میان و میرن.
مثلا شخصیت خدمتکار پنگوئن که اصلا معلوم نیست واسه چی تو یه قسمت میاد و اصلا هم بهش پرداخته نمیشه.بعدا تو OVA معلوم میشه برای فان، پلیرهای قدیمی بازی هدف دسیسه چینی برای تصاحب ریاست تومب نازاریک رو تو شخصیتش قرار دادن.
یا مثلا مبارزه اون ماجراجوهای سطح بالا تو فصل دوم (اسماشون یادم نیست) با خدمتکار حشره ای که اون لحظه اصلا نمیدونستم اینم جزوه خدمتکار هاست و فکر میکردم یه موجود سطح پایین از نازاریکه.
خیلی خوب میشد اگه یه انیمه بلند بود و همه چی کامل تر آورده میشد.
فکر نمیکردم اینقدر بتونه بخندونه منو.امیدوارم فصل دومی هم داشته باشه

PS:لعنت به HS DXD-آهنگ Oppai Dragon از ذهنم خارج نمیشه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
Castlevania S2

++++++++++++++++++++

View attachment 96037

خلیل دونو زیرنویس فارسی ایش نیومده؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خلیل دونو زیرنویس فارسی ایش نیومده؟
تا اونجا که میدونم (تا الان)...نه، هنوز زیرنویس فارسی نشده...ولی یه خورده صبر کنید...حتماً زیرنویس میاد

در هر حال خیلی دیالوگ های سخت نداشت، داستان خیلی ساده بودش، اگه یخورده ژاپنی و انگلیسی ـت خوب باشه...راحت میتونی نگاش کنی.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
دستت درد نکنه خلیل-ساما. شروع انیمه که مشدیه و شما هم که تعریف کنی پس حتما عالیه. سر وقت می‌رم سراغ‌ش.
-------
رفقا انیمیشن Hilda دو سه قسمت دیدم ازش و تا اینجا خیلی خیلی خوب بوده. شخصیت‌هاش جالبن و طراحی‌هاش واقعا قشنگه و یه فضای خاص و دوست‌داشتنی‌ای داره که خستگی رو از تن به‌در می‌کنه. پیشنهاد می‌شه خلاصه. فقط هنوز گویا بیشتر از ۴ قسمت زیرنویس فارسی نشده (همچین فارسی می‌چسبه باهاش). احتمالا این سرویس‌های اشتراک ویدیوی وطنی (فحش می‌دهد) همین زودیا کشش برن و دوبله کنن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
96037

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou
Maquia: When the Promised Flower Blooms

داستان: خیلی از داستان نمیگم، بهتره که خودتون نگا کنید، در این حد بگم که داستان از دهکده ای بنام iorph village شروع میشه که اهالی دهکده، کارشون بافتن پارچه های مخصوصی که بهش Hibiol میگن، روی این پارچه ها میتونن نوشته هایی مثل خط بریل کار کنن که با دست کشیدن برای خودشون قابل خوندن هستش.
داستان انیمه درباره ی دختری بنام Maquia تو این دهکده هستش که دیگه بقیش رو خودتون نگا کنید :D چیزی رو هم اسپویل نکنم

نظرم درباره ی داستان: انیمه داستان ساده ای داشت و خیلی سر راست بودش...ولی روندش رو دوست داشتم و تو اون 2ساعت انیمه، لحظه ای احساس خستگی نکردم...شخصیت های اون بخصوص Maquia رو خیلی دوست داشتم...حس ای که تو انیمه بودش، باب میل ـم بودش.
در کل بنظرم برای یه فیلم سینمایی، داستانش خوب رو به بالا بودش.

گرافیک: وقتی که حرف از P.A.Works وسط باشه زبان از گفتن درباره ی گرافیک انیمه، قاصر میشه و باید لحظه ای سکوت کرد :D
واقعاً لول کاری P.A.Works تو زمینه انیمیشن بالاس....اولین انیمه ای که ازشون دیدم Angel Beats سال 2010 بودش که واقعاً دوست ـش دارم.
تو این انیمه هم کارشون حرف نداشت، انیمیشن های خوب، بکگراند های عالی با رنگ امیزی چشم نواز....مطلقاً تو این مورد هیچی کم نداشت و از کارگردان کار خانم Mari Okada که این انیمه بعنوان اولین کار گارکردانی و نویسیدگی ـش بود، باید بهش احسنت گفت :x

صداگذاری: صدا گذاری خوب بودش، نسخه ی 5.1 رو آورده بودم و انیمه رو با دقت زیادی نگا کردم، ریز ترین جزئیات رو خیلی خوب و دقیق کار کرده بودن، میتونم راحت نمره عالی رو بهشون بدم بخاطر صدا گذاری خوبشون.

موسیقی: آهنگ ساز انیمه Kawai Kenji بودش، یه کارکشته کاربلد....موسیقی انیمه خوب بودش، الخصوص نیمه دوم انیمه که همینطور بهتر و بهتر میشد، واقعاً لذت بردم ازش.... اگه OSTـش بیاد خیلی خوبه

دوبله: اگه سختگیر نباشم، میتونم بگم که دوبله انیمه خوب بودش، دوبلور شخصیت های فرعی اون باز بهتر بودن، مثلاً صداهایی مثل "کایجی یوکی" ، "آی کایانو" ، "میوکی ساواشیرو" و چندتا دوبلور خوش صدای دیگه هم صدا ـشون شنیده میشد که منو راضی کرد.
ولی بنظرم جای شخصیت اصلی داستان که Maquia باشه، انتخاب های بهتری نسبت به Iwami Manaka تازه کار هم بودش...ولی گفتم اگه سخت گیر نباشم، خوب بودش، صدای Iwami Manaka چان، به شخصیت احساساتی و ضعیف Maquia میخورد. درکل از دوبله ـش راضی ـم

maquia-canada-cineplex.jpg

نظرکلی: بطورکلی برای یه فیلم سینمایی خیلی خوب بودش، 2ساعت تمام لذت کافی رو بردم، با یه پایان مناسب
اگه ادم احساساتی بودم، به ولله باید اشک ـم در می آمد....که متاسفانه اینطور نیستم :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
این Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai خیلی کار جالبیه. انگار سری Monogatari و Oregairu و Haruhi رو ریختی تو مخلوط کن و نتیجه شده این. نکته عجیبش اینه که تهش چیز خوبی در اومده و با این چهار قسمتی که ازش پخش شده بعد از سلطان جوجو بهترین انیمه فصله به نظرم. البته این مدل کارا احتمال افتشون زیاده و خیلی وقتا کلا میرن تو باقالی ها مثل اون Classroom of the Elite که اولش به نظر خوب میومد ولی چیز خاصی در نیومد ازش. اگه افت هم نکنه چون منبع اقتباسش LN ـه ممکنه مثل Oregairu یه جای ناجور تموم بشه و کلا بمونیم تو کف که امیدوارم اینجوری نشه.
چهار قسمت از Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai و ایمان آوردم که این همون انیمه ای هست که قراره این فصل منو بسازه:D فقط کاش میذاشتی آخر فصل معرفیش میکردی، این چهار قسمت رو که پشت سرهم دیدم اونقدر چسبید که دیگه تحمل برای دیدن ادامه اش خیلی سخت شده:D دقیقاً چیزی که گفتی هست و مثل این میمونه که هاچیمن رو گذاشته باشن داخل سری مونوگاتاری و با دیدن قسمت چهارم هم تازه متوجه شدم که چرا میگفتی شبیه هاروهی هست ولی خدا رو شکر همون راه رو ادامه ندادن:)) این انیمه بدرد کسانی که دنبال اکشن هیجان انگیز میگردن نمیخوره ولی اگه با شخصیت هاش اخت پیدا کنن و به روابط بینشون علاقمند بشن راست کار خودشونه:>
من اگه یه سنپای خوشگل خرگوشی داشتم که زیر پا لهم میکرد قشنگ سرمو میذاشتم زمین و با رضایت کامل از دنیا میرفتم:D واقعاً این ساکوتا خیلی جرات داره که بعد از اون آبروریزی ای که توی مدرسه انجام داده به خاطر نجات یه دختر دیگه بخواد با مای بهم بزنه:-" حالا مگه چی میشه که یه روز تا ابد مدام تکرار بشه؟ اونم روزی که با مای غذا میخوری و صحبت های عشقولانه میکنی؟ :">

چهار قسمت هم از Uchi no Maid ga Uzasugiru دیدم. بمب خنده نیست ولی انیمه خوبیه و دیدنش خالی از لطف نیست.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چهار قسمت از Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai و ایمان آوردم که این همون انیمه ای هست که قراره این فصل منو بسازه:D فقط کاش میذاشتی آخر فصل معرفیش میکردی، این چهار قسمت رو که پشت سرهم دیدم اونقدر چسبید که دیگه تحمل برای دیدن ادامه اش خیلی سخت شده:D دقیقاً چیزی که گفتی هست و مثل این میمونه که هاچیمن رو گذاشته باشن داخل سری مونوگاتاری و با دیدن قسمت چهارم هم تازه متوجه شدم که چرا میگفتی شبیه هاروهی هست ولی خدا رو شکر همون راه رو ادامه ندادن:)) این انیمه بدرد کسانی که دنبال اکشن هیجان انگیز میگردن نمیخوره ولی اگه با شخصیت هاش اخت پیدا کنن و به روابط بینشون علاقمند بشن راست کار خودشونه:>
من اگه یه سنپای خوشگل خرگوشی داشتم که زیر پا لهم میکرد قشنگ سرمو میذاشتم زمین و با رضایت کامل از دنیا میرفتم:D واقعاً این ساکوتا خیلی جرات داره که بعد از اون آبروریزی ای که توی مدرسه انجام داده به خاطر نجات یه دختر دیگه بخواد با مای بهم بزنه:-" حالا مگه چی میشه که یه روز تا ابد مدام تکرار بشه؟ اونم روزی که با مای غذا میخوری و صحبت های عشقولانه میکنی؟ :">

اینم آخر هفته میاد از شانس گند باید کلّ هفته منتظر این و جوجو بمونیم
خیلی وقته یه زوج عشقولانه تا به این حد Sarcastic نداشتیم بین انیمه ها :D

نه دیگه این ساکوگا عوضی از اوّل هم نمیخواست با این دختره قرار بزاره
ولی خب اگه بیفته تو لوپ از اون طرف هیچ وقت به اون قرار رویایی اش با مای نمیرسید
دیگه خودش گفت دیگه...کیش و مات شد
سریع قسمت بعد بیاد بخندیم فشنگ...

پ.ن: قسمت 3 خیلی احساساتی شدم...خیلی خوب بود روند آرکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر