Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
بقیه مانگا های توی

بد نیست امار میزارید یکم قبلش چک هم کنید! الکی به اعداد نگاه نکنید!
این فروش فقط مال ولوم 88اهه!!
ولوم 89 چند روز بعد از این امار وارد بازار میشه برای همین توی آمار حساب نمیشه!
همه مانگا های داخل لیست مثل شینگکی دوتا ولوم توی نیمه اول سال داشتن ولی وانپیس الان با یک ولوم اوله! بماند توی امار اخر سال ولوم 89 ام حساب میشهL-)
روز انتشار این امار:31 May
تاریخ انتشار ولوم 89: 4 June
و اصولا هم باید بررسی بشه چرا فروش مانگاها به طور کلی افت داشته طی سال ها! نه اینکه افت فلان کار به معنای ریزش مخاطب و پسرفت و فلان و بیسارشه:-"

وقتی یه کاری رو میگن افت داشته که سقوطش مشخص باشه، بلایی که سر بلیچ اومد، سر ناروتو اومد و یا خیلی کارهای دیگه که میدیدیم یه مدت رتبه های دوم و سوم و ... داشتن، و با گذر زمان همینطور جایگاهشون هر سال سقوط کرده و افت فروششون خیلی واضح بوده!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
و اصولا هم باید بررسی بشه چرا فروش مانگاها به طور کلی افت داشته طی سال ها! نه اینکه افت فلان کار به معنای ریزش مخاطب و پسرفت و فلان و بیسارشه:-"

وقتی یه کاری رو میگن افت داشته که سقوطش مشخص باشه، بلایی که سر بلیچ اومد، سر ناروتو اومد و یا خیلی کارهای دیگه که میدیدیم یه مدت رتبه های دوم و سوم و ... داشتن، و با گذر زمان همینطور جایگاهشون هر سال سقوط کرده و افت فروششون خیلی واضح بوده!

سر وانپیس با اطمینان میشه گفت افت چندانی نداشته! چون هر سال 4 ولوم جدید داره و رنج فروششون بین 2 تا 2.5 و 3 میلیون هست رقمی هایی که ده سال پیش و حتی 2010/2011 که اوج سری بود هم هست.

مسئله اینجاست وقتی فروش کلی سال 2010/ 2011 رو پیش میکشن به این مسئله اشاره نمیکنن دلیل این اومدن فیلم strong world بود و اینکه باعث شده بود خیلی از مخاطب های جدید ولوم های قبلی رو بخرن و همین باعث شد که اون ولوم ها به چارت ها برگردن و جمع اون فروش سبب شد رقم 32 و 38 میلیون در اون سال ها رقم بخوره.
درحالی که امار فروش ولوم های انگویینگ رو نگاه کنی همین رنج کلی فروش ده سال پیش زیاد تفاوتی با الان نداشته!
مخاطب ها ریزش نکردن و بعد انگویینگ شدن بخوبی تونسته مانگا بیس فروش خودش رو نگه داره فقط اینکه دیگه خواننده های جدید ایی که اونموقع بودن ولوم های پیشین رو نمیخرن!
مثلا اگه هر 4 ولوم توی اون سال 2.5 میلیون فروش داشته ده میلیون فروش تازه میشده و 22 میلیون دیگه جمع بندی فروش ولوم های قبلی هست!

امسالم 91 میوفته 4 دسامبر و ولوم 91 توی سال مالی سال اینده میوفته و این به این معناست که امسال با سه ولوم قراره سال رو تموم کنه! از همین میشه پیشبینی کرد باز ملت با استناد به ارقام اخر سال بیان بگن وانپیس افت کرد و از این حرفا:-"

در مورد خود افت فروش فیزیکی توی صنعت چند دلیل هست!

یکی فروش اینترنتی که با اینکه سال ها اماری ازش بیرون نمیدادن امسال حداقل گفتن تونسته نه تنها با فیزیکی برابری داشته باشه،حتی تونسته در بعضی مانگاها پیشی بگیره!
مثل اشتراک Jump+ که امسال بشدت سود اور بوده!
نمیشه از پایرت هم چشم پوشی کرد که حتی روی بازار ژاپن به حدی تاثیر داشته که باعث شد خود دولت ژاپن چندتا از این سایت رو مسدود کنه.

یک نکته دیگه هست اینکه اشباع بازار و متنوع شدن مانگا و ژانر های مختلف کمتر دیگه خیلی پیش میاد خواننده های مانگا یه مانگای خاص رو بخونن!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بد نیست امار میزارید یکم قبلش چک هم کنید! الکی به اعداد نگاه نکنید!
این فروش فقط مال ولوم 88اهه!!
ولوم 89 چند روز بعد از این امار وارد بازار میشه برای همین توی آمار حساب نمیشه!
همه مانگا های داخل لیست مثل شینگکی دوتا ولوم توی نیمه اول سال داشتن ولی وانپیس الان با یک ولوم اوله! بماند توی امار اخر سال ولوم 89 ام حساب میشهL-)
روز انتشار این امار:31 May
تاریخ انتشار ولوم 89: 4 June
ببخشید من چیزی در مورد وان پیس گفتم !!! امار فروش ده مانگا رو گزاشتم که نشون میده فروش مانگا تو ژاپن افت کرده !! ربطی به وان پیس و غیر از وان پیس هم نداره

......

دوستان اگه کسی میدونه لطف کنه ترتیب دیدن jojo رو بزاره میخوام برم دانلودشون کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ببخشید من چیزی در مورد وان پیس گفتم !!! امار فروش ده مانگا رو گزاشتم که نشون میده فروش مانگا تو ژاپن افت کرده !! ربطی به وان پیس و غیر از وان پیس هم نداره

......

دوستان اگه کسی میدونه لطف کنه ترتیب دیدن jojo رو بزاره میخوام برم دانلودشون کنم

Jojo's Bizarre Adventure
Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Egypt-hen
Jojo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakable
و به زودی زود
Jojo's Bizarre Adventure: Ougon no Kaze (پسوند انگلیسی اش رو یادم رفت :D)

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
Jojo's Bizarre Adventure
Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Egypt-hen
Jojo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakable
و به زودی زود
Jojo's Bizarre Adventure: Ougon no Kaze (پسوند انگلیسی اش رو یادم رفت :D)
انیمه Golden Wind ـه ولی واسه مانگا چون ترجمه رسمی نداره ترجمه به اسم Vento Aureo (همون Golden Wind به زبان ایتالیایی) هست :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام
کسی زیرنویس Byousoku.5.Centimeter سه قسمتشو داره یا میدونه کجا داره؟
چرا نسخه ی تک قسمتی ـش رو دانلود نکردی...
گشتم، زیرنویس 3 قسمتی ـش نیس...تک قسمتی ـش رو گذاشتم

Attachments

• 5 Centimeters Per Second.zip
    20 KB · مشاهده: 0

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
چرا نسخه ی تک قسمتی ـش رو دانلود نکردی...
گشتم، زیرنویس 3 قسمتی ـش نیس...تک قسمتی ـش رو گذاشتم
دستت درد نکنه
نمیدونم تک انیمه خودش قسمت قسمت گذاشته بعد زیرنویس رو ی قسمتی گذاشته :-??
به ذهنم خطور نکرد که میتونه یک قسمت هم باشه :|:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
چند وقتی بود از انیمه های شونن و فانتزی خسته شده بودم نشستم Usagi Drop رو دیدم، واقعا فوق العاده بود چه هنگام تماشاش چه بعد پایانش یه حسی خوبی داشتم :x
باورم نمیشه همچین انیمه زیبایی رو قبلا ندیدم خیلی لذت بردم، خالق انیمه واقعا به چه چیزهایی توجه کرده بود رواطبشون احساساتشون کارهاشون و و و
یه جورایی برای خودش یه پا کلاس آموزشی هم بود، باورم نمیشه بعد پایان انیمه گفتم منم میخوام :D
با این و باراکامون که سر و کله زدن یه بزرگسال با بچه س خیلی حال کردم >:D<

_____

Grand blue e11 ....... ای خدا =))
نمیدونم بگم خدا لعنتش کنه یا بگم دمش گرم با این انیمه ش :))
چرا اینقدر خوبه، این قسمت ترکوند، خیلی عکس العمل هاشون خوبه یه مشت دیوانه دور هم جمع شدن تشکیل انیمه دادن :D
اصلا چندباری پوکیدم دیگه نا نداشتم با کارهای این لعنتی ها :-j

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Overlord ep12 :|
واقعا باورش سخته که اینطور اون جنگ و مبارزه رو خراب کنن :| مخصوصا اینکه استدیو madhouse باشه...
با cg های اپیزود های قبلی کنار میومدیم، چون فکر میردم بودجه رو گذاشتن برای اپیزود های اخر ولی نه :|
در کل اینکه حیف واقعا :|
توضیحات جنگ، جادو ها و .... توی لایت ناول ها فوق العاده بودن.
مخصوصا این دوستان :D :
ولی توی انیمه :| :| :|

در کل اینکه اگه به دنیا و داستان Overlord علاقه دارید برید سراغ لایت ناول ها...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر