Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چقدر عالی دارن جلو میرن Boku no Hero Academia و OverLord .
OverLord که توجه به جزئیات دنیا و وضعیت سیاسی ، اقتصادی ، تجاری هر سرزمین و روابط بین سرزمینها و شخصیتها توش فوق العادست .
یعنی هم زمان داره کلیت دنیا و روابط ریز بین شخصیت ها رو به بهترین شکل ممکن ترسیم میکنه .
ای کاش یه انیمه بلند غیر فصلی بود .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام
چقدر عالی دارن جلو میرن Boku no Hero Academia و OverLord .
OverLord که توجه به جزئیات دنیا و وضعیت سیاسی ، اقتصادی ، تجاری هر سرزمین و روابط بین سرزمینها و شخصیتها توش فوق العادست .
یعنی هم زمان داره کلیت دنیا و روابط ریز بین شخصیت ها رو به بهترین شکل ممکن ترسیم میکنه .
ای کاش یه انیمه بلند غیر فصلی بود .
درود
تو این مورد باهات موافقم شدید .... خیلی خوب داره پیش میره خداروشکر
Overlord ندیدم متاسفانه بتونم چیزی بگم در موردش :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سلام
لطف میکنید چندتا انیمه سریالی فانتزی،اکشن،تاریخی تو مایه های کسلوانیا و اتک ان تایتان بهم معرفی کنید.
این angolmois خوبه دانلودش کنم؟
Angolmois البته فقط بخش تاریخی رو پوشش میده، من که ازش خوشم اومده و هر هفته منتظرشم!:D
این سبکی، Arslan Senki و Shoukoku no Altair هم پیشنهاد میشود:D
سینمایی هم Sword of the Stranger

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,032
نام
مازیار
نشستم دارم انیمه های که حداقل سه چهار بار دیدم دوباره دارم میبینم مثل نودامه و شوکوگکی و هیرو اکادمی و این اخریم که مجدد دیدم sword art online بود ! من که دوستش میدارم ! اما به نظر فصل دوم یه چیز دیگه ایه! با اختلاف به مراتب بهتر از فصل اوله ! ارک مادر روزاریو واقعا اصل جنسه ! اصلا تصور نمیکردم بعد سه چهار بار دیدنش و بالا رفتن سن و اینکه مدتها بود چیزی احساساتیم نکرده بود ! بازم انقدر روم اثر بزاره:(:(( ! هر چند کهggo هم خیلی خوب بود و کارکتر دولوپ خیلی خوبی داشت !

هنوزم تو کف فصل ۳ موندیم کسایی که نول رو خوندن میگن بهترین ارک sao هست !

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نشستم دارم انیمه های که حداقل سه چهار بار دیدم دوباره دارم میبینم مثل نودامه و شوکوگکی و هیرو اکادمی و این اخریم که مجدد دیدم sword art online بود ! من که دوستش میدارم ! اما به نظر فصل دوم یه چیز دیگه ایه! با اختلاف به مراتب بهتر از فصل اوله ! ارک مادر روزاریو واقعا اصل جنسه ! اصلا تصور نمیکردم بعد سه چعار بار دیدنش و بالا رفتن سن و اینکه مدتها بود چیزی اخساساتیم نمرده بود ! بازم انقدر روم اثر بزاره ! هر چند کهggo هم خیلی خوب بود و کارکتر دولوپ خیلی خوبی داشت !

Konno Yuuki :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,029
نام
Ali
سلام
لطف میکنید چندتا انیمه سریالی فانتزی،اکشن،تاریخی تو مایه های کسلوانیا و اتک ان تایتان بهم معرفی کنید.
این angolmois خوبه دانلودش کنم؟
سلام
نمیدونم کدومها رو دیدی ، شاید اینها به سلیقت نخوره اما یه چک بکن
full metal alchemist
Fate zero
Kabaneri of the iron fortress
Claymore (خودم ندیدمش صرفا تعریفشو شنیدم)
Berserk (فقط سری قدیمی)

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
نشستم دارم انیمه های که حداقل سه چهار بار دیدم دوباره دارم میبینم مثل نودامه و شوکوگکی و هیرو اکادمی و این اخریم که مجدد دیدم sword art online بود ! من که دوستش میدارم ! اما به نظر فصل دوم یه چیز دیگه ایه! با اختلاف به مراتب بهتر از فصل اوله ! ارک مادر روزاریو واقعا اصل جنسه ! اصلا تصور نمیکردم بعد سه چهار بار دیدنش و بالا رفتن سن و اینکه مدتها بود چیزی احساساتیم نکرده بود ! بازم انقدر روم اثر بزاره:(:(( ! هر چند کهggo هم خیلی خوب بود و کارکتر دولوپ خیلی خوبی داشت !

برای منم sword art online بین معدود انیمه هایی هست که بعد یکی دو سال بازم دیدمش و خوشمم اومد . با این sao چند نفر رو بدجور معتاد انیمه کردم :-h:-$

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ولی به نظرم هر کی گورن لاگان رو ستایش،میکنه نمیتونه ایراد بگیره به دارلینگ !

دقیقا همون سناریو کپی پیست شد ! اینجا با دو تا تفاوت که اومد کلی موضوع و ایده از انیمه های دیگه ریخت توش و از طرفی دیگه اخرش گروه اصلی رو قتل عام نکرد و خبری هم از اون عروسی مضحک اخر گورن لاگان نبود که من نمیدونم واقعا نویسنده ، تریگر و ایماایشی چه فکری پیش خودشون کردن که همچین چیزی چپوندن تو انیمه ! به هر حال بازم به نظرم دارلینگ ستون استواری داشت که اتفاقات داستان حول محورش میچرخید ! که گورن اینم نداشت و یه هرج و مرج به تمام معنا رو میشد تو اتفاقات داستان و کارکتراش دید ! نیشیگوری قطعا درس گرفته بود از اتفاقات لاگان ولی هنوزم تحت تاثیر یه بلاهت که میشه تو اون پایان بندیش دید ! اصلا نمیدونم چه اصراری بود که به همون سناریو تکراری برگردن ؟؟؟ من که دارلینگ رو شدیدا ترجیح میدم به لاگان ! خصوصا به خاطر قسمت های ۱۲ تا ۲۲

اخرشم بهترین اثرشون برای من همون کیل لا کیله !
......
حرف تریگر شد اتفاقا دیشب به هر شختی بود kiznaiver رو دیدم ! خیلی گنگ بود ! ولی یه عنصر توش خیلی بولده اونم شبیه سازی قرص دیازپام بود
کارکتر های لجوج بعضا دمدمی مزاج اصلا خوشایند نبود ! حدا از اینکه ریلیشن یکی دو تا از کارکترا خیلی ناگهانی تزریق شد به داستان ! پایان بندیشم سر سری عحولانه بود ! داستان به حز دو قسمت اول که اون همه امید ایجاد میکنه به یه میستری هیجانی ناب یه خط صاف بود هیچ فراز و فرودی نداشت! واقعا کسل کننده بود !
جدا خوش به حال ژاپنیا هر کی یه داستانی بر میداره میبره یا مانگا میشه یا انیمش میکنن !

خوبه ! سرگرم کننده است ! ولی از یه جایی به بعد غیر قابل تحمل میشه

از کجا به بعد؟ من فصل اولش رو همین الان تموم کردم، یعنی فصل دوم خوب نیست؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,032
نام
مازیار
از کجا به بعد؟ من فصل اولش رو همین الان تموم کردم، یعنی فصل دوم خوب نیست؟
خوب من مانگاش رو خوندم و نمیدونم تا چه بخشیش تو انیمه اومده ! به هر حال خودت ببینی متوجه میشی مدیریت داستان و روایتش چه ضعیف و ابکی میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خوب من مانگاش رو خوندم و نمیدونم تا چه بخشیش تو انیمه اومده ! به هر حال خودت ببینی متوجه میشی مدیریت داستان و روایتش چه ضعیف و ابکی میشه

تموم شده داستانش یا هنوز ادامه داره؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان من یادتون باشه چند ماه پیش لنگ the melancholy of haruhi suzumiya بودم چون زیر نویس سینک براش پیدا نکردم ، کل اینترنتو گشتم واقعا نیست:D هر کی با زیرنویس فارسی دیده یه کمکی بکنه واقعا دهنم آسفالت شد هر چی میگردم و تست میکنم سینک نیست:|

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر