Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام

بهتر :D

پس نبینم بهتره . زبانم اونقدر خوب نیست که برای فان بشینم چیزی با زیرنویس انگلیسی ببینم .
ولی مادر هرچی انیمه گیمینگ هست:D
فرض کن ترکیبی از Sword Art Online و Log Horizon هست این!!
زیرنویس هم به جز اسم ۱-۲ نفر:D که زیاد مهم نیست بقیه اش مشکلی نداره!!بیشتر تاکید رو مبارزات و.... هست!
خلاصه از دست‌اش ندی یه وقت!!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
snk3-768x490.png

Shingeki no Kyojin - S03E01
قشنگ بودش...کیفیت ساخت فنی انیمه بهتر شده، صدا گذاری ها و موسیقی انیمه پیشرفت کرده، یکی دوتا آهنگ جدید هم تو این قسمت پخش شد که حال داد.
اخرش هم خیلی هیجانی تموم شد....

ولی بنظرم شروع فصل 2....شوک و استرس اون بیشتر بودش...این قسمت فصل 3....بیشتر به نقشه کشیدن پیش رفت.

P.S
nyaa هم ظاهراً پوکید....
خوب شد انلاین دیدمش :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان شرمنده من زیاد وقت انیمه دیدن ندارم (اون هم تقریبا میشه گفت تکراری) ولی انقدر بروتو بروتو کردید دلم خواست برم ببینمش. من کل فیلم های ناروتو و بروتو رو دیدم برای همین میشه گفت کل آرک برام اسپویله ولی میگن چیزهای اضافی هم نسبت به فیلم داره.
حالا کسی میدونه اون قسمت ها چی هستن؟ قسمت های اصلی درست حسابی که توی فیلم نبودن :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Overlord چه داستان طراحی جالبی داره خوشمان امد:D حیف که وقت نمیکنم ببینم
یه سوال چند فصله؟ هر فصل چند قسمته؟

2018252F07252F21252F14252Fe0afb2b54c69496fbb41410dc1a03d71.93dd7-768x403.jpg

اولین تریلر سریال mega man fully charged منتشر شد
تاریخ انتشار August 5

Last edited by a moderator:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
203098.jpg

Gekijouban Haikara-san ga Tooru

فرصتی شد و بعد از یه ماه نیم، پارت اول فیلم Gekijouban Haikara-san ga Tooru رو دیدم....در عجبم که چرا گذاشتم این همه طول بکشه، در صورتی که برای دیدنش لحظه شماری میکردم.
خلاصه، خیلییییی قشنگ بودش، از گرافیک انیمه بگیر تا انیمیشن های اون، صداگذاری و الخصوص دوبله ی اون عالی بودش. از Nippon Animation کمتر از این هم انتظار نمی رفت.
داستان و شخصیت های اون رو دوست داشتم...از شخصیت "بنیو" خیلی خوشم امد (دختر تو تصویر بالا)...دوبله ی Hayami Saori-چان هم که مثل همیشه عالی بودش...
تمام حالات و احساسات "بنیو" رو عالی دوبله کرد...بخصوص تو صحنه های کمدی :D

متاسفانه معلوم نیس که چرا این انیمه مورد بی مهری قرار گرفته....از اون طرف تقریباً 2ماه طول کشید، بعد از پخش بلوری ـش تو ژاپن، تا BDRIP اون بیاد...
بعد از 1.5ماه هم که هنوز هیچ فن-ساب انگلیسی برای انیمه زیرنویس نزده...یعنی اگه کسی میخواد انیمه رو نگا کنه، چاره ای جز بدون زیرنویس دیدن نداره.

یه سری اصطلاحات و ضرب المثل تو انیمه میگن که برام اشنا نبودن و درست متوجه نشدم...ولی در کل ریتم داستان و دیالوگ های اون ساده هستش و خیلی پیچیدگی نداره و ادبی و یا خیلی قدیمی و سنتی صحبت نمیکنن که باعث سردرگمی تو داستان بشه.

آواز ED اون هم قشنگ بودش....خود Hayami Saori زحمت ـش رو کشیده بود.

درکل از انیمه راضی ـم، ارزش این همه صبر کردن رو داشت...فقط موندم چطور تا Apr سال دیگه صب کنم تا بلوری پارت دوم فیلم بیاد 8-}
اگه از بخش تو سینمای اون رو حساب کنیم، چه خبره، 1سال فاصله بین دو پارت فیلم :|

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
این انیمه baki همون انیمه Grappler Baki ـه که سال 2001 دو فصلش اومده؟ یا چیز دیگه ایه؟ یا ادامه شه؟
خلاصه داستانش که یکیه :-?
من دارم میبینم ، ادامشه ، من که حال میکنم با سبکش ...
همین اول کاری چند تا شخصیت گولاخ خیلی قوی اومدن تو داستان.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
من دارم میبینم ، ادامشه ، من که حال میکنم با سبکش ...
همین اول کاری چند تا شخصیت گولاخ خیلی قوی اومدن تو داستان.
میخواستم ببینم حتی 4 تا قسمتشو هم دانلود کردم اگه اینطوره باید 48 قسمت قبلش ببینم #-o
دپرس شدم :D

• Like

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
یه خواهش از دوستان انیمه بین.حدود 40،50 گیگ ترافیک اینترنتم مونده و فقط تا پس فردا مهلت استفاده دارم.ممنون میشم یه لیست از انیمه های خوب و به قول معروف Must Watch معرفی کنین.(ژانر مهم نیست)
ممنون

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه خواهش از دوستان انیمه بین.حدود 40،50 گیگ ترافیک اینترنتم مونده و فقط تا پس فردا مهلت استفاده دارم.ممنون میشم یه لیست از انیمه های خوب و به قول معروف Must Watch معرفی کنین.(ژانر مهم نیست)
ممنون

انیمه های خفن و پر طرفدار توی این دوتا لینک لیست شدن...

Top Anime - MyAnimeList.net
Anime Top 10 - Anime News Network

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر