بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
اگه از اين comonent هاي سوني هم پيدا نشد ميتوني از كابل HD Component مايكروسافت بگيري كه قيمتش هم 30 تومنه و تا1080p ساپورت ميكنه

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه از اين comonent هاي سوني هم پيدا نشد ميتوني از كابل HD Component مايكروسافت بگيري كه قيمتش هم 30 تومنه و تا1080p ساپورت ميكنه

:eek:
کابل 360 که به PS3 نمیخوره !!! این کابل ها مخصوص دستگاه مربوطه شون هستن...
خروجی AV های این دوتا کنسول رو نیگا کن:
xbox360ph_rear_right.jpg

PS3%20back_qjpreviewth.jpg

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب اگه oblivion ntsc-j گیر بیارم میتونم بدونه hdmi اجراش کنم یا نه ؟؟(منظورم بازی هم رجین دستگاه هست)
کسی اطلاعی نداره برا مانیتور l1740p که ورودی dvi داره ولی hdcp ساپورت نیست کابل hdmi to dvi بگیرم میتونم تصویر بگیرم یا نه :confused::confused:
اگه این دوتا راهم جواب نده مجبور میشم ردش کنم بره
نتیجه خرید پلی3 برای کسی که hdtv و پول درست حسابی در دسترش نیست:( :
1.سر رفتن حوصله برا کسی که تنها سرگرمیش بازیه
2.فقط ضرر
3.خاک خوردن کنسولی که خیلیها تو کفشن :biggrin1:
4. در اخر فروش با کلی ضرر و خرید 360
و در اخر نتیجه اخلاقی : ps3 کنسولی برای تمامی مایه دارها:cheesygri

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
ببخشيد من شنيدم كه Pal اين خطاي رو نميده يعني اگه oblivion با رجيون متفاوت مثلا "ntsj رو بزاري همچين خطارو نميده آيا درسته؟:confused:

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
از کار افتادن لنز Ps3 (بررسی و راهنمایی)

سلام دوستان عزیز
فکر میکنم این موضوع اینقدر مهم باشه که بخاطرش یه تایپیک زد

دیروز یکی از دوستانم که PS3 داره رو دیدم
خیلی ناراحت بود
میگفت که لنز دستگاهش سوخته (بدون هیچ دلیلی):mad:
خودم خیلی خیلی ناراحت شدم
اومدم تو سایت رو هم دیدم
تو یکی از تایپیکها جناب osos هم به همین مشکل برخورده بود
میخواستم بدونم که کسی میدونه چرا این اتفاق میفته ؟
آیا دلیل بر ضعف فنی کنسوله؟
یا شاید ما ایرانی ها به درستی از کنسول استفاده نمیکنیم :((
در ضمن هر کسی که این مشکل براش پیش اومده بیاد و تو این تایپیک بگه
تا یه آماری بگیریم
و با راهنمایی و کمک همدیگه این مشکل بزرگ رو حل کنیم
اعم ازارائه راه کارهای مناسب جهت استفاده از PS3 که خدایی نکرده این مشکل برای اونایی که میخوان تازه PS3 بگیرن پیش نیاد
معرفی تعمیرکارهای زبده جهت تعمیر دستگاه
و کلا هر کمک و راهنمایی در ارتباط با این موضوع
با تشکر از همکاریهای دوستان

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درصد Ps3 های ایراد دار ( برگشتی ) زیر 1% می باشد ( 0.02 %~ ).
مهندس این مشکل به مرور پیش میاید. شما هم یه هو رگ گردند بالا زد :).
درسته برای بنده هم اینطور شد. ولی این بار با کمال ناباوری باید بگم ایراد از لنز نیست. در واقع قسمتی از کیت درایو دچار مشکل میشه. کنسول بنده Ace Combat 2 , Crash 1, و ... رو مثل کره اجرا میکرد ولی DVD و بلوری نمیخوند:cheesygri.

پ.ن. یه وقت کنسولتون رو دست این مهنس ها ندید. 4 تا چیز سالم اگر روش باشه می پیچونن و میگن مشکلش حل نمیشه :mad:. از ما گفتن بود :biggrin1:.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
مهندس این مشکل به مرور پیش میاید. شما هم یه هو رگ گردند بالا زد :).
درسته برای بنده هم اینطور شد. ولی این بار با کمال ناباوری باید بگم ایراد از لنز نیست. در واقع قسمتی از کیت درایو دچار مشکل میشه. کنسول بنده Ace Combat 2 , Crash 1, و ... رو مثل کره اجرا میکرد ولی DVD و بلوری نمیخوند:cheesygri. .
پس اینطوریه من می گم یه چیزی هست نظرات مهندسی فوران می کنه نگو تعطیلات هستی .:biggrin1: پس با این حساب فقط تریلر میبینی و مقایسه می کنی :laughing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پس اینطوریه من می گم یه چیزی هست نظرات مهندسی فوران می کنه نگو تعطیلات هستی .:biggrin1: پس با این حساب فقط تریلر میبینی و مقایسه می کنی :laughing:

خودت فهمیدی چی چی گفتی:confused:. جریان تریلر چی بود :-". بگزریم;). برای اینکه روشن شی میگم. تمام 42 تا بازیم رو روش امتحان کردم. MGS 2 و MGS 3 و GT3 و .... رو هم امتحان کردم، ولی فقط بازی های ps1 رو خوند. بازی های که 9 یا 10 سال عمر کرده بود. Crash که خیلی خش داشت ولی مثل اب خوردن اجراش میکرد:biggrin1:.
در هر حال وقتی بر گارانتی میگم سئوال کنه;).

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نمی دونم ، شاید به خاطر این نوسانات برق باشه، چون اگه این مشکل جدی بود تا حالا گندش در اومده بود...
توی همین سایت جناب Aakh1361 (اگه درست نوشته باشم!) هم که دستگاهشون همین مشکل براش پیش اومده بود ، میگفتن که نوسان برق خرابش کرده...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من قبلا یکی رو شنیدم که اینطوری شده بود و لنزش رو عوض کرد ( 2 ماه پیش ) دستگاه شما ( Only_PS3 ) ریجنش چی بود ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر