News & detail of PSP-3000

rnkiller

کاربر سایت
Nov 6, 2008
8
ِک سوال آیا بازی های psp به psp 3000 می خوره؟؟؟؟
و این که هر چی بازی برای psp 3000 ساخته بشه به psp می خوره یعنی سیتماسون یکی فقط ظاهر تغییر کرده؟؟؟؟
اصلا تا الان بازی براش ساخته شده؟؟؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
ِک سوال آیا بازی های psp به psp 3000 می خوره؟؟؟؟
و این که هر چی بازی برای psp 3000 ساخته بشه به psp می خوره یعنی سیتماسون یکی فقط ظاهر تغییر کرده؟؟؟؟
اصلا تا الان بازی براش ساخته شده؟؟؟
تا الان که هرچی بازی اومده روی هر سه کدل PSP اجرا میشه
اما به احتمال زیاد در آینده سونی از میکروفون تو بازی ها استفاده میکنه و با این حساب فقط روی 3000 اجرا میشه.

rnkiller

کاربر سایت
Nov 6, 2008
8
من قصد خرید این کنسول رو دارم و چند تا سوال داشتم
آیا پی اس پی 3000 کپی خور شده؟؟؟
و این که دیگه این اواخر بازی های شاخ برای psp خیلی کم می اد یعنی پایان عمر psp فرا رسیده؟؟؟؟
باطریش چقدر دوام می اره؟؟؟؟؟
--------
من خوام اگه خواستم بخرم همین تا 1 ماه بگیرم یا صبر کنم بازم؟؟؟
----------
گرافیک بازی های psp را می توان در چه حد دید و مقایسه کرد؟؟؟؟
------------
درضمن قضیه این بریک شدن چی؟؟؟؟ اصلا چی معنیش؟؟؟؟؟؟
--------------
یک سوال دیگه ایا psp سی دی می خوره؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من قصد خرید این کنسول رو دارم و چند تا سوال داشتم
آیا پی اس پی 3000 کپی خور شده؟؟؟
و این که دیگه این اواخر بازی های شاخ برای psp خیلی کم می اد یعنی پایان عمر psp فرا رسیده؟؟؟؟
باطریش چقدر دوام می اره؟؟؟؟؟
--------
من خوام اگه خواستم بخرم همین تا 1 ماه بگیرم یا صبر کنم بازم؟؟؟
----------
گرافیک بازی های psp را می توان در چه حد دید و مقایسه کرد؟؟؟؟
------------
درضمن قضیه این بریک شدن چی؟؟؟؟ اصلا چی معنیش؟؟؟؟؟؟
--------------
یک سوال دیگه ایا psp سی دی می خوره؟؟؟؟
به ظاهر هنوز کپی خور نشده
هنوز پایان عمرش فرا نرسیده
می گویند با بیشترین روشنایی LCD کمی کمتر از 2000
تا کپی خور نشده هرگز نخر
گرافیک در حد PS2
بریک یعنی از کپی خور بودن درآمدن (قابل حل است)
نخیر CD نمی خوره فقط سی دی های مخصوص خودشو می خوره !!! (UMD)

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من تو ویژه نامه کلیک جام جم خوندم PSP3000 مشکل داره....دقیقا نفهمیدم
مثل اینکه سخت افزاریه و کسانی که PSP 3000 خریدن باید با این مشکل بسوزن و بسازن.........
کسی میتونه دقیق بگه مشکلش چیه؟؟؟

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
آره، منم خوندم. خوب شد هنوز نگرفتم. هنوز نمی دونم بالاخره 3000 بگیرم یا 2000. اصلا به قیمتش می ارزه؟
يه مقايسه بين صفحه ال سي دي 2000 و 3000 بكن ;)به نظر من ارزششو داره البته براي اون هايي كه 2000 دارن زياد ارزش نداره به نظر من برن عوض كنن تا ببينيم كي سوني قصد يه تحول سخت افزاري داره

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
به ظاهر هنوز کپی خور نشده
هنوز پایان عمرش فرا نرسیده
می گویند با بیشترین روشنایی LCD کمی کمتر از 2000
تا کپی خور نشده هرگز نخر
گرافیک در حد PS2
بریک یعنی از کپی خور بودن درآمدن (قابل حل است)
نخیر CD نمی خوره فقط سی دی های مخصوص خودشو می خوره !!! (UMD)

بریک یعنی از کپی خور بودن درآمدن =بریک شدن یعنی پریدن firmware

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
حالا مشکلش چی هست اگه جدیه که نخریم!!
بعد اختلاف قیمتش با مدل اسلیم تو بازار ایران چقدره؟
کپی خور هم به زودی میشه تو اخبار سایت زده بود یه باتری برای کپیخور شدنش اومده

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آقای BCloverمنظور از فلش می زنه در بازی god of war یعنی چی ؟ منظور شما اینه که بازی گیر میکنه یا دیر بالا می آید چون من بازی کردم مشکلی نداشت. ممنون.

hunter lord kill all of bad people

آخرین ویرایش:

motorola_9

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1
دقت کنید !

مثل اینکه سخت افزاریه و کسانی که PSP 3000 خریدن باید با این مشکل بسوزن و بسازن.........

سلام سلام به همه ی دوستان و اساتید محترم.
من اون شماره کلیک رو که درباره psp 3000 مطلب نوشته بود رو تهیه کرده و خوندم ولی چیزی که !!! بشه اسمش رو بشه مشکل (اونم- سخت افزاری) گذاشت پیدا نکردم.

این متن کامل کلیکه !؟؟

كنسول دستي جديد سوني‌
پي‌اس‌پي‌‌3000
در نمايشگاه لايپزيگ امسال، سوني كنسول دستي جديد خودش را معرفي كرد كه 3000 PSP نام دارد. سومين نسل ازPSP دچار تغييرات ظاهري و باطني زيادي شده و تصميم گرفتيم كه اين شماره را به معرفي خصوصيات مدل 3000 اختصاص بدهيم. چند هفته پيش از تاييد شدن رسمي اين خبر، تصاويري از مدل جديد‌PSP در انجمن‌ها و سايت‌هاي اينترنتي پخش شده بود و كمابيش همه از خصوصيات ظاهري PSP ‌جديد خبر داشتند.
مدل 3000 از همان فرم‌ويرهاي قبلي استفاده مي‌كند و همان بازي‌هايي را اجرا مي‌كند كه مدل‌هاي چاق و لاغر قديمي اجرا مي‌كنند. هيچ كدك ويديويي جديدي هم به آن اضافه نشده و امكانات فرم‌ويري و نرم‌افزاري دقيقا مشابه با مدل‌هاي قبلي هستند. بخش بزرگي از تغييرات باز هم مربوط به صفحه نمايش اين كنسول دستي هستند.

صفحه نمايش همان اندازه و رزولوشن قبلي را دارد، اما گستره رنگ آن حالا بهبود بيشتري پيدا كرده است. به اين معنا كه حالا با صفحه نمايش
PSP جديد مي‌توانيد رنگ‌هاي متنوع‌تري را ببينيد. همچنين نسبت كنتراست LCD‌هاي جديد پنج برابر بيشتر از قبل است. زمان پاسخگويي صفحه نمايش هم 2 برابر سريع‌تر شده و ديگر در بازي‌هاي اكشن، كه حركت دوربين سريعي دارند، صفحه مات نمي‌شود. تفاوت رنگ‌ها و شفافيت صحفه نمايش3000PSP در مقايسه پهلوبه‌پهلو با مدل‌هاي قبل بسيار مشهود است. سايت‌هاي زيادي بين دو مدل PSP مقايسه تصويري انجام داده‌اند و در همه نتايج، كيفيت رنگ و شفافيت صفحه نمايش مدل 3000 بسيار بهتر از قبل بوده است.

همچنين صفحه نمايش از فناوري ضدانعكاسي بهبود يافته‌اي استفاده مي‌كند كه به شما اجازه مي‌دهد زير نور هم بتوانيد بازي كنيد. البته آزمايش‌ها نشان مي‌دهند هنوز تحت نور شديد (به خصوص نور آفتاب) صفحه نمايش
PSP غيرقابل استفاده مي‌شود اما نور اتاق ديگر كمتر باعث آزار شما خواهد شد. ابتدا اعلام شد وجود گستره رنگي وسيع‌تر و كنتراست بالاتر توان بيشتري را مي‌طلبد و عمر باتري PSP‌هاي 3000 حدود بيست دقيقه كمتر از قبل خواهد بود. اما هفته بعد در وبلاگ رسمي سوني اعلام شد كه اين مشكل برطرف شده و عمر باتري مدل جديد كوچك‌ترين تفاوتي با عمر باتري مدل 2000 نخواهد داشت.

اضافه شدن ميكروفن داخلي به PSP ديگر تغيير مهم مدل 3000 است. ميكروفن در كنار دكمه‌هاي زياد و كم كردن حجم صدا قرار گرفته و كاربران مي‌توانند با كمك نسخه Skype كه در مدل 3000 وجود دارد، مكالمات تلفني انجام بدهند. اما به جز اضافه شدن ميكروفن، در ظاهر PSP
تغيير ديگري مشاهده نمي‌شود.

دكمه‌ها كماكان سر جاي خودشان هستند و خروجي‌هاي صدا مانند مدل 2000 در بخش بالايي صفحه نمايش تعبيه شده‌اند. مدل‌هاي سفيد و نقره‌اي از يك لايه پوششي جديد استفاده مي‌كنند تا ديگر اثر انگشت هر كسي كهPSP شما را لمس مي‌كند، به‌عنوان يادگاري روي آن باقي نماند. لبه‌ها در اطراف PSP
انحناي بيشتري پيدا كرده و از حالت نوك‌تيز درآمده‌اند.

فرم مدل 3000 هم تغييرات جزيي دارد. در منوي تنظيمات رنگي، بخشي به نام
Color Space وجود دارد كه در دو حالت Normal و Wide قابل تنظيم است. حالتNormal از دقت رنگ مدل 2000 استفاده مي‌كند در حالي‌كه حالت Wide قدرت‌هاي تفكيك رنگ جديد مدل 3000 را فعال مي‌سازد. قابليت جديد ديگر مدل 3000، افزوده‌شدن گزينه اتصال USB‌خودكار است. يعني به‌محض وصل شدن سيم USB ، كنسول به حالت اتصال USB مي‌رود و احتياجي به فعال كردن دستي آن نيست. تغيير نهايي در مورد گزينه كاهش نويز در هنگام دادن خروجي تصويري به تلويزيون است.

همه وسايل جانبي
PSP هاي قديمي براي مدل 3000 قابل استفاده هستند. اما سوني گفته شايد شارژ كننده‌هاي مدل 3000 نتواند باتري مدل‌هاي قديمي را شارژ كند. كابل‌هاي خروجي تصوير همان كابل‌هاي مدل 2000 هستند با اين تفاوت كه حالا براي بازي كردن PSP‌با تلويزيون، مي‌توانيد يك PSP‌مدل 3000 بگيريد نه يك تلويزيون.

HD مدل 3000 قابليت دادن خروجي بازي روي تلويزيون‌هاي فاقد اسكن P را هم دارد. مدل 0003 PSP در 14 اكتبر (23 مهر ماه) به بازار مي‌آيد

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین

--------------------------------------------------------------------------------------------------
منظور مشکل سخت افزاری وجود مشکل تصویری psp 3000است در بازی هایی که تضاد رنگی آن ها بالا است مثلا دو رنگ مانند آبی و قرمز به کار رفته خطوط اسکن لاین دیده می شود و راه حل نیز ندارد ؟ چند مدت صبر کنید تا هم کپی خور شه هم در تولید 2009 مشکلش حل شود ؟ من که از دست سونی عصبی هستم:evil::evil::evil::mad::mad::mad:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
از نظر ظاهری می شه بگید تفاوتش چی که میشه قشنگ تسخیص داد کدام 3000؟؟؟؟؟

------------------------------------------------------------------------------------------------
تغییر مکان ارم سونی . کوچک تر شدن psp . بیشتر دیگه ندیدم شرمنده.:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر