طرفداران بازی بی نظیر FAHRENHEIT

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
چي فارنهايت ؟ قسمت 2ش داره ساخته مي شه ؟
شايعه اس . گوش نكنين . هيچ وقت سازنده ها نميان با ساخت قسمت 2 توي موفقيت قسمت اول ريسك كنن . اگه اين كارو كنن كه قسمت اول پرت مي شه به اعماق زباله دان تاريخ .....
و اما در مورد Heavy Rain .... چي بايد گفت ؟ چي مي شه گفت ؟
به قول شهاب حسيني تو " درباره الي " :
ايييييييييييييييييييييييييي وااااااااااااااااااااايييييييييييييي
ايييييييييييييييييييييييييي وااااااااااااااااااااايييييييييييييي

در كل من از وقتي به دنيا اومدم ادونچر باز بودم . با ادونچرا بزرگ شدم . خيليشونم بازي كردم . اما فارنهايت ديوونه كنندس . به قول دوستمون مخصوصا اگه تو سرماي زمستون بازيش كني .
من چند وقتيه دوباره نصبش كردم و دارم بازيش مي كنم . رسيدم به بسكتبال تيلر .
در كل فك كنم برا شرح اين بازي به بيان تصويري اين شكلك ها كافي باشه .
:praying::worthy::shocked:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
واقعا درسته چون اگر سری 2 هر کدوم از این بازیا بیاد دیگه هیچ کدون از این حرف ها زده نمی شه.
اینا هم زرنگن ... میان یه جدیدشو با نام دیگه می سازن و می گن تو سبک همون اولیس بعدم مردم بدبخت می رن پولاشونو بازی می خرن و کنسول . بعد دفعه بعد دوباره می گن بازی جدیدی با نام جدیدی تو راهه تو سبک این دوتا قبلیه. یعنی با یه تیر دو نشون می زنن. هم ماندگاری هم فولوس.
دوست عزيز .
با صحبت شما يه كم مخالفم .
اگه اينطوري بود مكس پين 2 ، NFS n ، اسپلينتر سل 5 ، POP n و .... ساخته نمي شد .
فارنهايت هم با H.R درسته كه تقريبا توي يه سبكه ولي خب خيلي فرق ها هم با هم دارن . خيلي راحت مي شد فارنهايت 2 رو ساخت اما كي تضمين مي كرد مثل فارنهايت 1 اينقدر بتركونه ؟ H.R هم روياي سازنده اش بوده كه الان تونسته بسازه .
در ضمن H.R يه جور تم سياهي و تاريكي داره اما فارنهايت .... ؟؟؟:-"

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
دوست عزيز .
با صحبت شما يه كم مخالفم .
اگه اينطوري بود مكس پين 2 ، NFS n ، اسپلينتر سل 5 ، POP n و .... ساخته نمي شد .
فارنهايت هم با H.R درسته كه تقريبا توي يه سبكه ولي خب خيلي فرق ها هم با هم دارن . خيلي راحت مي شد فارنهايت 2 رو ساخت اما كي تضمين مي كرد مثل فارنهايت 1 اينقدر بتركونه ؟ H.R هم روياي سازنده اش بوده كه الان تونسته بسازه .
در ضمن H.R يه جور تم سياهي و تاريكي داره اما فارنهايت .... ؟؟؟:-"
سازنده فارنهایت وهوی رین که فرق ندارن هر دو دیوید کیج هستن اگه مصاحبه دیوید رو خونده باشی گفت من داستان رو کامل میسازم ودر یه قسمت هم تمام میکنم این نظر دیوید کیج هست و گفت داستان فارنهایت هم تو همون جاتمام میشه پس شماره 2 در کار نخواهد بود
در ضمن دوست عزیز یه سوال دارم ازت nfs با فارنهایت یا pop فکر نکنم ربط داشته باشن این سبک بازی که دیوید کیج ساخت تمرکر اصلی داستان است اما اون بازی ها داستان بهانه ای است برای بازی کردن

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
همونطور که گفتم دیوید کیج در آخرین مصاحبش گفت که به هیچ عنوان سری های بعدی Heavy Rain یا Farenheit رو نخواهیم دید پس منتظرش نباشید.داستان این دو بازی هم هیچ ربطی به هم دیگه نداره.ولی آخه با وجود حق انتخاب در هوی رین و باز بودن دست بازیکن برای هر عملی(حتی کشتن کاراکتر اصلی و بازی کردن با یک کاراکتر دیگه)پس ادامه ای برای هوی رین نمیتونه وجود داشته باشه.در اونصورت باید اول داستان هوی رین 2 کلی انتخاب بیاد که شما یک رو چیجوری تموم کردید!!!که چنین چیزی غیر ممکنه!!دیوید کیج هم تو همون مصاحبه به این نکته اشاره کرد و گفت که که من میخوام بازی من رو با نام من بشناسند نه شماره هاش.مثلا بگن این بازی جدیدیه که دیوید کیج ساخته.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
سازنده فارنهایت وهوی رین که فرق ندارن هر دو دیوید کیج هستن اگه مصاحبه دیوید رو خونده باشی گفت من داستان رو کامل میسازم ودر یه قسمت هم تمام میکنم این نظر دیوید کیج هست و گفت داستان فارنهایت هم تو همون جاتمام میشه پس شماره 2 در کار نخواهد بود
در ضمن دوست عزیز یه سوال دارم ازت nfs با فارنهایت یا pop فکر نکنم ربط داشته باشن این سبک بازی که دیوید کیج ساخت تمرکر اصلی داستان است اما اون بازی ها داستان بهانه ای است برای بازی کردن
فكر كنم منظورم رو بد رسوندم .
اون دوستمون گفت همه ي اينا تو يه سبكن . فقط ميان اسماشو عوض مي كنن تا مردم فكر كنن جديده برن بخرن . منم گفتم اگه بازي قابليت ارائه تو نسخه 2 رو داشته باشه كه خب حتما بازي سازا مي زننش . مثل nfs و pop و مكس پين و اسپلينتر و ....
اما اگه فارنهايت 2 رو بزنن تو موفقيت قسمت اول هم ريسك كردن .
منظورم يه چيزي بود تو مايه هاي حرف هاي daniel45 .
سبك بازي فارنهايت رو مي شه بيشتر گفت ادونچره . توي بازي ادونچر هم محور اصلي رو داستان و نحوه بيانش تشكيل مي ده . مثل سايبريا يا بلك ميرور (البته مي دونم كه اونا با فارنهايت از نظر گيم پلي فرق دارن) .
در ضمن . دوست خوبم . من يه سوالي دارم . توي POP كه شما بازي مي كردي به نظرت داستان بهانه اي بود براي اينكه بازي رو تموم كنيد ؟ :smile::smile::smile:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خیلی ببخشیدا من نگفتم که میان اسمشونو عوض می کنن که بازیشون فروش بره!
من منظورم اینه چون مثل یه سریال تموم میشه و اونا هم دوست دارن که بازم تو همین سبک یا همین گیم پلی بازی بسازن پس دیگه نمیان سری 2 رو بسازن . با این کار هم اسم بازی اولیشون که فارن هایت بود خراب نمی شه چون معلوم نیست باران سهمگین کلا قشنگ باشه، همم اینکه یه بازی با اسم جدید زدن که همه تو کف سری 2 اونم میمونن.
کلمه fahren hiet معنایی برای بازیش نداره . خوب می تونست مثل فیلم های سریالی باشه که هر دفعه به یه شخصیت جدیدی توجه کنه و شخصیت های قبلی رو دور بریزه مثل فیلم اثر پروانه ای . فقط فزقش اینه که موضوع و داستانشم تغییر پیدا کنه.
پس اینو یادتون باشه که بازی هوی رین فقط اسمش تغییر کرده چون می تونست سری جدید فارنهایت باشه با توجه به بالا.
البته الان یه دویست نفری میان میگن که نه اینطور نیست ابدا ولی خوب این نظر منه و عقلا هم درست باید باشه

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
خیلی ببخشیدا من نگفتم که میان اسمشونو عوض می کنن که بازیشون فروش بره!
من منظورم اینه چون مثل یه سریال تموم میشه و اونا هم دوست دارن که بازم تو همین سبک یا همین گیم پلی بازی بسازن پس دیگه نمیان سری 2 رو بسازن . با این کار هم اسم بازی اولیشون که فارن هایت بود خراب نمی شه چون معلوم نیست باران سهمگین کلا قشنگ باشه، همم اینکه یه بازی با اسم جدید زدن که همه تو کف سری 2 اونم میمونن.
کلمه fahren hiet معنایی برای بازیش نداره . خوب می تونست مثل فیلم های سریالی باشه که هر دفعه به یه شخصیت جدیدی توجه کنه و شخصیت های قبلی رو دور بریزه مثل فیلم اثر پروانه ای . فقط فزقش اینه که موضوع و داستانشم تغییر پیدا کنه.
پس اینو یادتون باشه که بازی هوی رین فقط اسمش تغییر کرده چون می تونست سری جدید فارنهایت باشه با توجه به بالا.
البته الان یه دویست نفری میان میگن که نه اینطور نیست ابدا ولی خوب این نظر منه و عقلا هم درست باید باشه
این نظر شماست و باید به همه ی نظرات احترام گذاشت.ولی متاسفانه اصلا اینطور نیست!اولا که اسم ثبت شده ی بازی فارنهایت Indigo Prophecy هست که بعدا به دلایلی اونو تغییر دادند.اگه بر اساس منطق شما باشه هر شخصی دو تا بازی کاملا جدا با داستان های کاملا متفاوت بسازه باید اونا رو هم اسم کنه!!که متاسفانه این زیاد منطقی نیست!!!بین هوی رین و فارنهایت تفاوت های زیادی هست.تنها نکته مشابه بین اونا رو میشه بخشی از گیم پلی دونست.دیگه هیچ تشابهی در هیچ قسمتی از این دو بازی دیده نمیشه.پس دلیل برای Farenheit بودن وجود نداره.به هیچ عنوان.چون این دو بازی کاملا از هم جدا هستند و هیچ ارتباطی به هم ندارند و به هیچ عنوان نمیشه هوی رین رو ادامه ای برا فارنهایت دونست.

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
فكر كنم منظورم رو بد رسوندم .
اون دوستمون گفت همه ي اينا تو يه سبكن . فقط ميان اسماشو عوض مي كنن تا مردم فكر كنن جديده برن بخرن . منم گفتم اگه بازي قابليت ارائه تو نسخه 2 رو داشته باشه كه خب حتما بازي سازا مي زننش . مثل nfs و pop و مكس پين و اسپلينتر و ....
اما اگه فارنهايت 2 رو بزنن تو موفقيت قسمت اول هم ريسك كردن .
منظورم يه چيزي بود تو مايه هاي حرف هاي daniel45 .
سبك بازي فارنهايت رو مي شه بيشتر گفت ادونچره . توي بازي ادونچر هم محور اصلي رو داستان و نحوه بيانش تشكيل مي ده . مثل سايبريا يا بلك ميرور (البته مي دونم كه اونا با فارنهايت از نظر گيم پلي فرق دارن) .
در ضمن . دوست خوبم . من يه سوالي دارم . توي POP كه شما بازي مي كردي به نظرت داستان بهانه اي بود براي اينكه بازي رو تموم كنيد ؟ :smile::smile::smile:
منظور منم بد متوجه شدی دوست عزیز
من گفتم بهانه ای برای ساختن ادامه هست یعنی داستان اولویت اول نیست :smile:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ای بابا من هی میگم نره شما هی میگی بدوش!
من اصلا نمی گم این ادامه فارنهایت می تونست باشه. من می گم می تونست شرکت فارن هایتو سری بازی هایی از همین قبیل کنه و ادامه بده که خدارو شکر ادامه نداده و تصمیم بر این بوده.
در ضمن شما از چه نظر میگید مثل هم نیستن این دوتا بازی؟ مهمترین چیز گیم پلی بازیه که خوب کاملا هر دو یکین. من دیگه کاری به چیز دیگه ای ندارم این مهمه که روحیات دو بازی با هم یکیه حالا شما هی بگو نه!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من اصلا نمی گم این ادامه فارنهایت می تونست باشه. من می گم می تونست شرکت فارن هایتو سری بازی هایی از همین قبیل کنه و ادامه بده که خدارو شکر ادامه نداده و تصمیم بر این بوده.
در ضمن شما از چه نظر میگید مثل هم نیستن این دوتا بازی؟ مهمترین چیز گیم پلی بازیه که خوب کاملا هر دو یکین. من دیگه کاری به چیز دیگه ای ندارم این مهمه که روحیات دو بازی با هم یکیه حالا شما هی بگو نه!
دوست عزیز من به جز تشابه بسیار جزئی در گیم پلی هیچ وجه تشابهی بین این دو بازی نمیبینم.فاکتور اصلی هر بازی ممکنه برای هر شخصی متفاوت باشه.برای من مهم ترین چیز تو هر بازی داستان اونه.
روحیات بازی!!!!بازی ها هم روحیات دارند؟!!!:confused:
این دو بازی کاملا متفاوت و جدا از هم هستند و به هیچ عنوان نمیشه اون دو تا رو شبیه به هم دونست.حالا شما باز بیا بدون دلیل بگو این دو تا شبیه همن اند!!

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
منظور منم بد متوجه شدی دوست عزیز
من گفتم بهانه ای برای ساختن ادامه هست یعنی داستان اولویت اول نیست :smile:
نمي دونم و نمي خوام بحث رو غير حرفه ايش كنم اما تا اونجايي كه من توي جريان بودم داستان POP چيزي فراتر از اينهاست .
ولي خب تا قسمتي هم حق با شماست

در ضمن شما از چه نظر میگید مثل هم نیستن این دوتا بازی؟ مهمترین چیز گیم پلی بازیه كه خوب کاملا هر دو یکین که . من دیگه کاری به چیز دیگه ای ندارم این مهمه که روحیات دو بازی با هم یکیه حالا شما هی بگو نه!
اين چه صحبتيه آخه ؟ مهمترين چيز گيم پلي بازيه خب چرا H.R مياد گرافيك مي زنه در حد خدا ؟ چرا روي Ps3 ريليز مي شه ؟ چرا روي PS1 ريليز نمي شه ؟ چرا توي ساخت بازي از تكنيك هاي پيچيده موشن كپچر استفاده مي كنن ؟
(ببخشيد ولي لحنم لحن دعوا نيست ها):smile:
به قول دوستمون فاكتور اصلي هر بازي ممكنه برا هر شخصي متفاوت باشه . اصولا هم اكثر ادونچر بازا خواهان داستان بازين . (براي اثبات حرفم) مگه قبل از اين فارنهايت (:praying:) ملت تو كف جزيره ميمون ها و سايبريا و بلك ميرور و پست مورتم (برا همشون :worthy:) و ... نبودن ؟
در ضمن . شما از كجا به اين نتيجه رسيديد كه گيم پلي هر دو بازي با هم ديگه يكيه ؟ :thinking::shocked::huh:

دوست عزیز من به جز تشابه بسیار جزئی در گیم پلی هیچ وجه تشابهی بین این دو بازی نمیبینم.فاکتور اصلی هر بازی ممکنه برای هر شخصی متفاوت باشه.برای من مهم ترین چیز تو هر بازی داستان اونه.
روحیات بازی!!!!بازی ها هم روحیات دارند؟!!!:confused:
این دو بازی کاملا متفاوت و جدا از هم هستند و به هیچ عنوان نمیشه اون دو تا رو شبیه به هم دونست.حالا شما باز بیا بدون دلیل بگو این دو تا شبیه همن اند!!
موافقم .
اين دو تا بازي (اينطور كه از دموها ديدم) جز شباهت جزئي در برخي از جاهاي گيم پلي هيچ چيز قابل تشبيه ديگري با هم ديگه ندارند . (البته اگر نخوايم تكنيك ساخت بازي ها رو وارد ماجرا كنيم) . البته به نظر خصوصي من توي روايت داستان هم (گفتم روايت داستان نه خود داستان) يه جورايي با هم شبيه مي زنن :smile:

mohammad_z_ar

کاربر سایت
Aug 16, 2007
50
سلام

من رفتم این بازی را بگیرم اما می گن ممنوعه است !

گیر نمی اد؟

انگار 2 نسخه داره که یکی اش ممنوع شده !

قضیه این ماجرا چی هست؟

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
قضيه اينه كه اداره ارشاد جديدا روي بازي هايي كه ممكنه روي فرهنگ اصيل (:sick:) ايراني تاثير بزاره و يا يه جورايي بمب فرهنگي پيش بياره و مغز ايراني ها رو بشوره مميزي مي زنه .
يعني يا از توي بازار جمعشون مي كنه يا اينكه مي بره سانسور مي كنه مي ده باز توي بازار .
من خودمم سر بازي guitar Hero نسخه پي سيش همين مشكل رو داشتم .
در ضمن بازي يه نسخه بيشتر نداره .

mohammad_z_ar

کاربر سایت
Aug 16, 2007
50
قضيه اينه كه اداره ارشاد جديدا روي بازي هايي كه ممكنه روي فرهنگ اصيل (:sick:) ايراني تاثير بزاره و يا يه جورايي بمب فرهنگي پيش بياره و مغز ايراني ها رو بشوره مميزي مي زنه .
يعني يا از توي بازار جمعشون مي كنه يا اينكه مي بره سانسور مي كنه مي ده باز توي بازار .
من خودمم سر بازي guitar Hero نسخه پي سيش همين مشكل رو داشتم .
در ضمن بازي يه نسخه بيشتر نداره .

پس قصیه این نسخه director cut و نسخه معمولی بازی تو چی هست
من نسخه معمولی را دیدم حدود 1.8 گیگ بود اما این نسخه دیگه را نوشته بود 2.4 گیگ .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر