Dino crisis 2: بازی که فدای قسمت اول شد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ايول
تاپيك رو ديدم ياد قديم افتادم و 1و2 شو 2باره پيدا كردم و امروز يكم بازي كردم.
هنوزم -واسه من حداقل- خداس.
هنوزم اويل1 خداس.
هيچي بازي هاي قديمي نميشه واسه من.
مگه انگشت شمار از بازي هاي جديد.
حال كردم كه طرفدار زياد داره!
اونم سينه چاك!
چاكر بروبچ Fan !
:)

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
دینو کریسیس 1 در یه جاهایی ادم رو کلافه میکرد یعنی میدنستی که باید یه بار دیگه بازی رو تمام کنی ....اونم وقت هایی بود که باید تصمیم میگرفتی که تا مسیرت رو انتخاب کنی....فکرش رو بکن بازی ژاپنی واصلا نمیفهمی چی به چیه ....
پارازیت ایول 2 (یکش چطوری بود ...نفهمیدم و ندیدم) هم عالی بود بجز تهاجم فرهنگی از نوع ژاپنیش ........
فکر کنم عمرم قد نداد داد دینو کریسیس 2 رو بازی کنم ......ولی ازش خوشم اومد ......نسخه
پی سی که نبود ....البته تو این همدان خراب شده بیشتر بازیهای کامپیوتری نیست (مثل متال گیر ....)
در مورد تمام بحث ها در مورد گرافیک باید بگم که وقتی شما گرم بازی هستی حواست به گرافیک و....چی بود ...اها ....حرکت دینامیک موها و علفها نیست!!! اینجا تنها چیزی که حرف اول رو میزنه ترکیبیه که سازندگان بازی برای شما در نظر گرفتند ...یعنی کنترلها .....اسلحه ها ...هیجان-موسیقی ...تنوع در محیط ...کلا گیم پلی بازی ...
آخرش هم داستان بازی هم باید در پیتی نباشه;)

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
شرمنده ام.......من چند روز نمیتونستم درست و حسابی بیام اینترنت.......فقط پستهای جدید رو میدیدم........

جناب hamed-ddd میتونم از شما خواهش کنم یه تاپیک معرفی کنی که هیچ وقت نخوابه؟!!! به جز دو سه تایی مثل رمز بازیها و از این چیز ها..... اگر هر جایی دو سه نفر مثل شما باشن اون وقته که همه منتظر میشن یکی شکست بخوره یا یه ضعفی داشته باشه بریزن سرش و هی کنایه بزنن و ......در ضمن من که جز اظهار نظر چیزی به اسم کل کل نمیبینم........

راستی یکش هم به نظر من خیلی کوفتی بود........من با وجود دفترچه راهنما باز هم یه جاهایی رو گیر میکردم........باید سی بار از یه جا رد میشدی و هر بار یه کاری میکردی..... یادم میاد آخرش هم 3-4 تا پایان متفاوت داشت که من یکیشو تونستم ببینم........ اون یکی ها رو هم با گیم شارک (یا یه همچین چیزی) دمو های آخرش رو دیدم....... دمو های خیلی با حالی داشت.....یادش به خیر.......

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
.
جناب hamed-ddd میتونم از شما خواهش کنم یه تاپیک معرفی کنی که هیچ وقت نخوابه؟!!! به جز دو سه تایی مثل رمز بازیها و از این چیز ها..... اگر هر جایی دو سه نفر مثل شما باشن اون وقته که همه منتظر میشن یکی شکست بخوره یا یه ضعفی داشته باشه بریزن سرش و هی کنایه بزنن و ......در ضمن من که جز اظهار نظر چیزی به اسم کل کل نمیبینم........
.
من منظوری نداشتم منتظر نقطه ضعف و شکست کسی هم نیستم ....حتی به نظرم درست نیست که پاسخ رو برای شما بفرستم .....
امیدوار بودم تو این تاپیک به جای بحث وجدل چیزهایی مثل تاریخچه ....داستان بازی...نکات پنهان .و یا حتی سیستم این بازیها و تفاوتشون با دیگر بازیهای کاپکوم ..و ..... ببینم
متاسفم که لحنم بد بود

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
به به به به....می بینیم که تاپیک از خواب زمستانی بیدار شد..!!:cheesygri

من منظوری نداشتم منتظر نقطه ضعف و شکست کسی هم نیستم ....حتی به نظرم درست نیست که پاسخ رو برای شما بفرستم .....
امیدوار بودم تو این تاپیک به جای بحث وجدل چیزهایی مثل تاریخچه ....داستان بازی...نکات پنهان .و یا حتی سیستم این بازیها و تفاوتشون با دیگر بازیهای کاپکوم ..و ..... ببینم

خوب فکر کنم یکی داستان رو نوشتم دیگه....خودم بودم؟؟
42.gif

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اصلا هم اين طور نيست

اصولا وقتي يه بازي ساخته ميشه اگه جالب و مهيج باشه و بازيكن هاي زيادي خوره اش بشن قسمت دوم يا سوم اون هم توليد ميشه . در مورد داينا كرسيس 1 بايد بگم كه با اين كه خيلي سخت بود و معماهاي عجيب زيادي داشت خيلي عالي بود با اون چند تا پايان مختلفش . اما در داينا كرسيس 2 موضوع فرق داشت گرافيك عالي و كنترل راحت بازيكن و معماهاي ساده و ... باعث شد كه اين بازي تا مدتها در ذهن شما دوستان و من ماندگار شود . در مورد شماره 3 ان بايد اعتراف كنم كه هر چه 1و2 اون افتخار كسب كرده بود رو به باد فنا داد . در پايان بايد بگم كه شماره 2 داينا كرسيس اصلا فداي قسمت 1 نشد بلكه با درس گرفتن از ان بازي عالي از اب در امد به طوري كه سايت معروف گيم اسپات به اون امتياز 9.5 را داد.;) ;)

ANBU

کاربر سایت
May 18, 2007
21
تا صفحه ۳ همه پستها رو خوندم ولی همش دعوا و ضرب و جرح بود.البته پستای خیلی خوبی هم بودن توشون...Dino crisis ۱ به شدت شبیه Resident evil 1 بود و البته مثل همین اویل ۱ به شدت سخت و معمایی. هنر Capcom هم در اینه که فقط بازیکنان حرفه ای میتونن تمام کنند و ازش لذت ببرن!...
Onimusha 4 فوق العاده بود و همچنین همه سری انیموشا...رزیدنت اویل...دینو کریسیس...دویل باید بگریه!(همون دویل می کرای)...و چندین بازی بزرگ دیگه همه شاهکارهای کپکام بودند هستند و خواهند هست!
یه نکته دیگه که به نظرم رسید بگم این بود که اگه در این سریها دقت کنید همشون سبک مخصوص به خودشونو دارند در حالی که همشون از یه سبک واحد استفاده میکنند و هنر CapCom هم یعنی همین.
DC2 من یادمه تازه ps1 خریده بودیم و تو مشهد رفته بودیم برای زیارت من از مشهد خریدم بازیو ۱۵۰۰ تومن کاورشم دوتا مرد همشکل بودن یکی قد بلند یکی قد کوچیک منم که بچه بودم (البته هنوزم بچم) فکر میکردم این برادر بزرگه اونه حتما!

× و توصیه میکنم از گفتن حرفهایی که شخصیت خودتونو کوچیک میکنه پرهیز نمایید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر