کدامیک از بازیهای زیر ارزش خریدن کنسول را دارد ؟

به خاطر کدامیک از بازیهای زیر حاظر به خریدن کنسول هستید

• Gears of War 2

رای‌ها: 45 33.1%
  • God of War 3

رای‌ها: 61 44.9%
  • GTA IV

رای‌ها: 40 29.4%
  • Final Fantasy XIII

رای‌ها: 27 19.9%
  • Kill Zone 2

رای‌ها: 34 25.0%
  • Metal Gear Solid 4

رای‌ها: 78 57.4%
  • Ninja Gaiden 2

رای‌ها: 12 8.8%
  • Resident Evil 5

رای‌ها: 48 35.3%
  • Super Mario Galaxy

رای‌ها: 14 10.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    136

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
از اونایی که بالا هستن فقط میخوای بدونی .
Gears of War 2 - God of War 3 - Final Fantasy XIII - Kill Zone 2 -Metal Gear Solid 4 -Resident Evil 5

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من Gears Of War 2,God Of War 3 و MGS4 از بازی هایی هستن که واقعا ارزش دارن بخاطرشون کنسول بخرید.من خودم به شخصه PS3 می خرم اگر پول بیاد دستم.فقط برای عناوین انحصاری...

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
:eek::eek::eek:
واقعا تو كف گزينه ها موندم شما call of duty 4 كه خداوندگار بازي رايانه است را تو ليست نياوردي؟
يعني چي چون تو كامپيوتر اومده ادم حساب نميشه؟:)خندم ميگيره اصلا فرض كنيد من
نوعي با كامپيوتر حال نميكنم بازي كنم دليل نميشه كه هر چي تو كامپيوتر بياد ارزش كنسول
خريدن نداره:((اگه اينجوري gta iv بزرگ هم كه عشق منه قراره تو كامپيوتر بياد به زودي:-"
به هر حال من از اين گزينه با هيچكدام حال نميكم بجز GTA IV قربونت برم rockstar :love::cool:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
:eek::eek::eek:
واقعا تو كف گزينه ها موندم شما call of duty 4 كه خداوندگار بازي رايانه است را تو ليست نياوردي؟
يعني چي چون تو كامپيوتر اومده ادم حساب نميشه؟:)خندم ميگيره اصلا فرض كنيد من
نوعي با كامپيوتر حال نميكنم بازي كنم دليل نميشه كه هر چي تو كامپيوتر بياد ارزش كنسول
خريدن نداره:((اگه اينجوري gta iv بزرگ هم كه عشق منه قراره تو كامپيوتر بياد به زودي:-"
به هر حال من از اين گزينه با هيچكدام حال نميكم بجز GTA IV قربونت برم rockstar :love::cool:

بخاطر اینکه بجز GTA IV که تازگیا قرار شده برای PC بیاد یعنی خبرش اعلام شد . اگر شما به تاریخ تاپیک نگاه کنید میبینید مال قبل این خبر است . اگه شما یک کامپیوتر در سطح خوب داشته باشی CALL OF DUTY 4 را میتونی بازی کنی اما بازیهای ذکر شده بالا همه کنسولی هستند و برای کامپیوتر نمیاند .
نام بحث معلومه : کدام بازی ارزش خریدن کنسول را دارد .

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
بخاطر اینکه بجز GTA IV که تازگیا قرار شده برای PC بیاد یعنی خبرش اعلام شد . اگر شما به تاریخ تاپیک نگاه کنید میبینید مال قبل این خبر است . اگه شما یک کامپیوتر در سطح خوب داشته باشی CALL OF DUTY 4 را میتونی بازی کنی اما بازیهای ذکر شده بالا همه کنسولی هستند و برای کامپیوتر نمیاند .
نام بحث معلومه : کدام بازی ارزش خریدن کنسول را دارد .
عزيز شما متوجه نشدي من ميگم اصلا شايد يكي دوست نداشته باشه با كيبورد و ماوس
كامپيوتر بازي كنه يا اصلا از كامپيوتر براي بازي كردن استفاده نميكنه خب سليقست ديگه
شما نبايد از ارزش بازي براي اين كه تو كامپيوتر اومده كم كنيد

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
من براي god3 ( شاهكار ) ps3 خريدم
الان هم داره خاك ميخوره ولي وقتي god3 . kill2 . resistance2.tekkan6 .... بيان = انفجار هسته اي
البته gears of war2 . fable2 ... هم بازيهاي عالي هستند.

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
من براي god3 ( شاهكار ) ps3 خريدم
الان هم داره خاك ميخوره ولي وقتي god3 . kill2 . resistance2.tekkan6 .... بيان = انفجار هسته اي
البته gears of war2 . fable2 ... هم بازيهاي عالي هستند.
زرشك ما نميذاريم اين كنسولا نفس بكشن اونوقت شما داري بهش خاك ميدي:laughing:
اين همه بازي هاي توپ داره اين كنسول داري نا شكري ميكني;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر